Dodávka a inštalácia zariadení na výrobu vodíka PEM elektrolytickým procesom

Dodávka a inštalácia zariadení na výrobu vodíka PEM elektrolytickým procesom

Predmetom zákazky je dodávka technológie pre decentralizovanú výrobu zeleného vodíka elektrolýzou vrátane činností spojených s umiestnením a montážou tovaru. Ide najmä ovýrobné technológie podľa výzvy skódom: OPKZP-PO4-SC411-2022-74. Technologické zariadenia pozostávajú zvýrobných zariadení, medziskladových zariadení anevyhnutnej infraštruktúry bezemisnej energie.
Veřejná zakázka vložena:
12.01.2023 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
RIGHT POWER, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.02.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
RIGHT POWER, a.s.

Kontaktní osoba:
Lukas Choma

Zadavatel telefon:
+421 +42 141 907 558 801


Slovník veřejné zakázky (CPV)

42993000-3
Stroje pre chemický priemysel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a renovace dílů odstředivek Hradec Králové, špičkové odstředivky určené pro separaci

Opravy a renovace dílů odstředivek Hradec Králové, špičkové odstředivky určené pro separaci

Představujeme Vám firmu TOMAS s.r.o. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na kompletní výrobu, opravy a režijní dodávky technologických zařízení na klíč. Zabýváme se výrobou strojů pro potravinářský a chemický průmysl včetně odstředivek. Naše firma TOMAS s.r.o. z okresu Hradec Králové provádí opravy a renovace dílů odstředivek a dále také kvalitní servis odstředivek. Svým zákazníkům také poskytujeme drobnou kovovýrobu. Pokud Vás naše opravy a renovace dílů odstředivek zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dlouhá 252, Holohlavy, okres Hradec Králové.


Farmaceutické strojírenství, komponenty pro farmaceutický průmysl

Farmaceutické strojírenství, komponenty pro farmaceutický průmysl

Farmaceutický průmysl je v našem životě velmi důležitý. Při výrobě léků se dbá na přísné normy a hygienu. Proto veškeré používané komponenty ve výrobě musí splňovat určité požadavky a kvalitu. Společnost Glatt - Pharma, spol. s r.o., která sídlí v Hradci Králové, se již řadu let zaměřuje na výrobu a montáž zařízení pro farmaceutický průmysl. Dle požadavků zákazníka zhotovíme potřebné tlakové nádrže, reaktory, nerezové netlakové zásobníky, trubkové výměníky, plošiny, rámy, síta, vibrofluidní sušárny. Produkty sestrojené v naší strojírenské dílně můžete použít i v chemickém a potravinářské odvětví. Zaměřujeme se i na projekci a výrobu atypických zařízení i včetně elektro a řídícího systému.


Drátěné, kovové výrobky pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl

Drátěné, kovové výrobky pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl

Na drátěné a kovové výrobky pro potravinářský, chemický, farmaceutický průmysl a zdravotnictví je specialistou společnost UVAX, s.r.o. se sídlem v Šumperku. Naše společnost již realizovala desítky zajímavých projektů nejen po celé České republice, ale také v zahraničí. Proto se na nás neváhejte obrátit - drátěnými i kovovými výrobky také rádi vybavíme i vaši provozovnu: - držáky a stojany - drátěné židličky, stolky - madla, trnože, sloupy - nerezové koše - police, křesla, košíky a další. Veškeré naše produkty prochází důslednou výstupní kontrolou, která zajišťuje vysokou kvalitu vyráběné produkce. Obchodním partnerům nabízíme poradenskou činnost a úzce s nimi spolupracujeme při tvorbě nejvýhodnější cenové nabídky.


Dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu Mělník, automatizační technika

Dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu Mělník, automatizační technika

BARTEC s.r.o. Mělník Společnost BARTEC s.r.o. se zaměřuje na vývoj, výrobu a dodávku elektrotechnických výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu. Firmám a společnostem, které pracují v prostředí s nebezpečnými látkami nabízíme jak vhodné produkty, tak elektronické systémy. Především se jedná o analyzátory a automatizační techniku, která v náročném prostředí efektivně vyhodnotí hořlavé plyny, páry, mlhy nebo prach. Vývoj, výrobu a dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu využívají zákazníci z ropného, plynárenského, chemického, petrochemického a farmaceutického průmyslu z nejrůznějších regionů světa. Komplexní seznam našich produktů a služeb naleznete na našich webových stránkách. Případně nás neváhejte kontaktovat telefonicky. Rádi zodpovíme Vaše dotazy - BARTEC s.r.o. Mělník


Potrubní rozvody a ocelové konstrukce pro potravinářský a chemický průmysl, montáž i údržba

Potrubní rozvody a ocelové konstrukce pro potravinářský a chemický průmysl, montáž i údržba

Potrubní rozvody do Vašeho lihovaru či cukrovaru Vám spolehlivě dodá a nainstaluje společnost HORA MONT s.r.o. z Hradce Králové. Pro naše zákazníky poskytujeme kompletní montáže potrubních rozvodů, ocelových konstrukcí a jiných technologických zařízení vhodných pro potravinářský i chemický průmysl. Zrealizujeme Váš investiční záměr, ať už se jedná o nový projekt či pouhou údržbu a opravu dané technologie. Veškeré námi dodávané technologické celky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů pomocí nejmodernějšího technického vybavení. Zaměstnáváme pouze profesionální a zkušené pracovníky, kteří Vám odborně namontují potrubí, nádrže i jiné technologické mechanismy.


Linka pro plnění sušeného mléka do pytlů

Linka pro plnění sušeného mléka do pytlů

Firma Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Pardubice - Rosice nad Labem se zabývá výrobou plnicích a balících zařízení v chemickém a potravinářském průmyslu. Nabízí i linku pro plnění sušeného mléka do pytlů. Linka je určena pro balení sušeného mléka do pytlů s otevřeným hrdlem.  Je sestavena z vlastní plničky, stojanové svářečky PE vložky pytlů, stojanové šičky a pasového dopravníku. Plnění probíhá dvoufázově. Obsluha upne prázdný pytel na hlavní plnící hrdlo, kde dojde k jeho naplnění na hrubou hmotnost. Po dovážení obsluha zavaří PE vložku pytle a pytel zašije. Provedení linky je možné měnit podle konkrétních požadavků zákazníka.