FN Ostrava - stavební úpravy Centrální kuchyně: Gastrotechnologie - dodávka a montáž

FN Ostrava - stavební úpravy Centrální kuchyně: Gastrotechnologie - dodávka a montáž

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž automatického balicího stroje-linky pro balení teplých pokrmů do vaniček přetažením a přivařením fólie, a to pro účely realizace projektu FN Ostrava - projektová dokumentace-stavební úpravy Centrální kuchyně, ČÁST: D.2 Gastrotechnologie-BALÍCÍ STROJ. Dodávkou se rozumí povinnost dodavatele dodat poptávanou technologii na místo plnění předmětu zakázky, montáž a zapojení dodané technologie, plné zprovoznění dodané technologie a zajištění všech opatření s tím souvisejících včetně zaškolení pracovníků zadavatele.
Součástí plnění je v souvislosti s rekonstrukcí centrální kuchyně též demontáž zařízení, stěhování o dvě patra výše/níže, opětovná montáž a zprovoznění.
Veřejná zakázka vložena:
12.01.2023 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Ostrava

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 400 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Ostrava

Zadavatel IČ:
00843989

Zadavatel ulice:
17. listopadu 1790

Zadavatel PSČ:
708 52

Zadavatel obec:
Ostrava Poruba

Kontaktní osoba:
Petra Plevová, odd. veřejných zakázek

Zadavatel telefon:
+420 597 373 080

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fno.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42921300-1
Balící stroje nebo baličky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Úprava zásobníků etiketovacích přístrojů, přegumovávání paletek

Úprava zásobníků etiketovacích přístrojů, přegumovávání paletek

Přešli jste na změnu velikosti či tvaru etiket a Váš stávající etiketovací přístroj již nevyhovuje? Nechce se Vám kupovat nový? Pokud jste z okolí Mikulova, obraťte se na společnost Vladimíra Jarůšky JV servis, která se zabývá opravami a servisem etiketovacích strojů. Na základě Vašich potřeb provedeme potřebné úpravy velikosti zásobníků podle požadované šíře a tvaru etikety či vyrobíme zcela nový zásobník. Zajišťujeme také přegumování paletek. Naší specializací jsou etiketovací stroje Krones, avšak hravě zvládneme úpravy i na jiných značkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Horizontální a vertikální stroje ULMA - prodej prvotřídní balící techniky

Horizontální a vertikální stroje ULMA - prodej prvotřídní balící techniky

Plánujete pořízení nové balící techniky? Prvotřídní stroje ULMA pro potravinářství a technologický průmysl prodává firma UNIPROX, spol. s r.o. z Brna, která je jejich výhradním dovozcem. Naleznete u nás širokou škálu strojů: - horizontální FLOWPACK (do rukávu) - hlubokotažné termoformovací - tvarování misek do forem a následné zatavování - TRAYSEALING - vakuové balení do misek se zatavenou fólií - vertikální - pro výrobky s obtížnou manipulací – granulované, těstovinové - na stretch fólie, průtažné balíčky (kuřecí maso) - smrštitelné - SLEEVE (nezabalený otvor), SIDE SEEL (celoobvodové uzavření) Dále varianty pro skupinové balení (minerálky, brikety) a smršťovací tunely, jež jsou dostupné ve třech různých velikostech dle účelu použití. Kromě prodeje zajišťujeme poradenství a záruční i pozáruční servis.


Balící stroj určený k ovinování palet a ovíječe pro balení průtažnou folii – prodej

Balící stroj určený k ovinování palet a ovíječe pro balení průtažnou folii – prodej

Hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na dodávku a servis balící techniky? Oslovte oborníky ze společnosti Cyklopack, spol. s.r.o., která sídlo v Třinci, ale působí po celé České republice. Zaměřují se na dodávku i servis páskovacích a balících strojů. K dispozici jsou ovinovací balící stroje palet či ovíječe pro balení průtažnou folii. Balící stroje značky CYKLO slouží k ovinování či ovíjení průtažnou folii. K dispozici máme stroje vhodné pro dlouhodobé používání, u kterých je možné měnit parametry ovíjení přímo na ovládacím panelu. Máme k dispozici nejen univerzální ovinovací a ovíjecí stroje, ale i pro extrémně těžké a nestabilní palety či plně automatické stroje, které se uplatní nejlépe v provozech s vysokou kapacitou balení. Na našich webových stránkách si můžete prohlédnout veškeré stroje, které jsou aktuálně k dispozici. V případě, že si nevíte rady, nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme. Poskytujeme ke všem strojům záruční i pozáruční servis a pravidelné kontroly.


Potravinářské stroje MAREL - špičkové balení, zpracování masa a drůbeže

Potravinářské stroje MAREL - špičkové balení, zpracování masa a drůbeže

Hledáte inovativní způsob zpracování potravin? Perfektní řešení Vám přináší firma UNIPROX, spol. s r.o. z Brna, která je výhradním dovozcem balících strojů MAREL pro vážení, dávkování a třídění zejména masa a drůbeže. Kombinační váhy, stroje pro krájení, řezání, obalování, marinování, bourání a tvarování masných výrobků Vám pomohou značně zvýšit efektivitu a přesnost každodenní práce. Chcete se spolehnout na všestrannost zařízení? Váhy mohou fungovat samostatně nebo je snadno zapojíte do kompletní linky spolu s jinými stroji. Mezi další výhody patří snadný způsob čištění a přesné dávkování každé porce na stanovenou hmotnost. Ještě váháte? Rádi Vám vybrané zařízení přizpůsobíme na míru.


Horkovzdušné smršťovací tunely ULMA - balení potravin, výrobků do folie

Horkovzdušné smršťovací tunely ULMA - balení potravin, výrobků do folie

Sháníte stroje, ze kterých sestavíte kompletní balící linku? Pak kontaktujte firmu UNIPROX, spol. s r.o. z Brna, která je výhradním dovozcem kvalitní techniky značky ULMA pro balení masných potravin. V našem sortimentu naleznete horkovzdušné smršťovací tunely, jež se používají spolu se stroji SHRINK, pro smršťování výrobků do folie. Zakoupit je můžete ve variantách TR, TR100, 200 a 300, podle objemu celkové produkce a velikosti výrobků. Vyznačují se zejména zvýšeným tepelným výkonem, nízkými tepelnými ztrátami a jednoduchou přístupností za účelem čištění a pravidelné údržby. Pořiďte si u nás stroje, které Vám usnadní Vaši každodenní práci!


Dávkovače papírové lepící pásky pro uzavírání kartonů Vám usnadní a urychlí práci

Dávkovače papírové lepící pásky pro uzavírání kartonů Vám usnadní a urychlí práci

Potřebujete ve výrobě urychlit balení zboží do kartonových krabic? Hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na páskovací a balící stroje? Pak navštivte webové stránky společnosti Cyklopack spol., s.r.o., kde najdete dávkovače papírové lepící pásky pro uzavírání kartonů. Dávkovače papírové lepící pásky urychlí proces. Pásku navlhčí díky vodní lázni, kterou páska projde, a ustřihne na Vámi požadovaný rozměr. Díky snadnému použití se výrazně urychlí a zjednoduší celý proces uzavírání papírových krabic. Dávkovače jsou automatické i poloautomatické. Zalepovací automaty navíc uzavírají vrchní i spodní část kartonové krabice zároveň. K dispozici jsou i ruční dávkovače. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.