Atypická výroba přístřešků, pergol a zimních zahrad dle vašich požadavků

Skleníky Bureš

Atypická výroba přístřešků, pergol a zimních zahrad dle vašich požadavků

Skleníky Bureš pro vás z aluminiových profilů a polykarbonátu vyrobí také jakýkoli přístřešek, pergolu nebo zimní zahradu. Výroba je téměř vždy atypická dle stanovených rozměrů a především místa určení. Zastřešení a zasklení polykarbonátem má skvělé izolační vlastnosti a zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti nárazu.

Rekonštrukcia 4 ks výťahov - Výťah P-O a R-S

Rekonštrukcia 4 ks výťahov - Výťah P-O a R-S

Rekonštrukcia 4 ks výťahov - Výťah P-O a R-S pracovisko: UNLP Košice, Tr. SNP č.1. Rekonštrukcia technicky a morálne zastaraných výťahov so zohľadnením jestvujúcej výťahovej šachty a súčasných zákonných a technických noriem pre výťahy a ich prevádzku.
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2023 11:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Zadavatel IČ:
00606707

Kontaktní osoba:
Ivana Boháčiková

Zadavatel telefon:
+421 556 153 111

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.unlp.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45313100-5
Inštalovanie výťahov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pracovní montážní plošina na podvozku nákladního auta - pronájem, půjčovna

Pracovní montážní plošina na podvozku nákladního auta - pronájem, půjčovna

Pokud hledáte pracovní montážní plošinu s kvalifikovanou obsluhou, obraťte se na firmu Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský, která půjčuje a pronajímá pracovní montážní plošina na podvozku nákladního auta značky Ruthmann. Montážní plošiny lze objednat non stop - i o víkendech, svátcích, v nočních hodinách, a to bez příplatků. Pracovní montážní plošina na podvozku nákladního auta: - dosah 25 m výška, 16,5 m stranový dosah - snadná ovladatelnost a kvalifikovaná obsluha - pro nejrůznější výškové práce - vyprošťování navijákem (při haváriích) - služby pro montážní a stavební firmy - dlouholetá tradice - možnost konzultace i na místě. Pronájem plošiny realizujeme v Brně a celé ČR. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Výroba, rekonstrukce a modernizace osobních a nákladních výtahů

Výroba, rekonstrukce a modernizace osobních a nákladních výtahů

Potřebujete si do Vaši firmy nebo do Vašeho domu pořídit výtah? Pak se obraťte na společnost TREBILIFT s.r.o. z Třebíče, která se zaměřuje na výtahy. Ať už budete chtít vyrobit celý výtah nebo provést jeho rekonstrukci či modernizaci společnost TREBILIFT s.r.o. z Třebíče je tu pro Vás. Pomůžeme Vás s projekcí nového výtahy a jeho dodání a montáž. Společnost se zaměřuje na široké spektrum výtahy, jako jsou: - osobní výtahy - nákladní výtahy - požární výtahy - výtahy pro osoby se sníženou pohyblivostí Naše společnost poskytuje rovněž poprodejní servis a revize výtahů. Pro více informací a dotazy se neváhejte obrátit na naše kvalifikované pracovníky, kteří Vám rádi poradí a pomohou. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Rekonstrukce, modernizace výtahů všech typů - nová kabina, šachetní dveře, moderní řízení, ovládání výtahu

Rekonstrukce, modernizace výtahů všech typů - nová kabina, šachetní dveře, moderní řízení, ovládání výtahu

Potřebujete zmodernizovat nebo rekonstruovat váš starý výtah a mít jistotu, že je bezpečný, spolehlivý a splňuje požadavky EU? Pak se obraťte na společnost VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. z Uherského Hradiště ve Zlínském kraji, předního výrobce výtahů v České republice s více než 30letou zkušeností na trhu s výtahy. Poskytujeme vám komplexní řešení v případě rekonstrukce i modernizace jakéhokoliv typu výtahu, ať už jde o osobní, nákladní výtah. Naše hlavní předností je to, že jsme výrobci automatických dveří a kabin pro výtahy, což nám umožňuje přizpůsobit váš výtah vaší budově a zároveň zaručit jeho kvalitu a spolehlivost. V uplynulých letech jsme každý rok vyrobili a dodáli na trh přes 250 výtahů. Možnosti modernizace: - nová kabina a ovládání - šachetní dveře ruční nebo plně automatické - moderní mikroprocesorové řízení výtahu - pohon výtahu - vodítka a závaží. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001. S námi rekonstrukce a modernizace výtahu probíhá rychle, efektivně, za konkurenceschopné ceny. Zajišťujeme také servis a údržbu vašich výtahů po celou dobu jejich životnosti. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a připravíme pro vás nezávaznou nabídku. S VYMYSLICKÝ - VÝTAHY máte jistotu, že váš výtah bude moderní, bezpečný a pohodlný.


Mostové jeřáby jednonosníkové, dvounosníkové, podvěsné - dodávka a servis

Mostové jeřáby jednonosníkové, dvounosníkové, podvěsné - dodávka a servis

Mezi odborníky v dodávce a profesionálním servisu mostových jeřábů patří společnost GIGA montáže, s.r.o. se sídlem v Ostravě, která pracuje v oboru zvedací techniky. Dodáváme a realizujeme servis u těchto jeřábů: - mostové jednonosníkové, - mostové dvounosníkové, - podvěsné mostové, - poloportálové a portálové, - konzolové, - otočné sloupové, - pojízdné konzolové. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, jsme firma, která nabízí pouze kvalitní průmyslové stroje, proto budete jistě spokojeni i Vy. Těšíme se na naši spolupráci.


Zapůjčení kvalitních autojeřábů – pomoc při montáži krovů, stropních panelů a modulových domů

Zapůjčení kvalitních autojeřábů – pomoc při montáži krovů, stropních panelů a modulových domů

Máte v plánu montovat krovy či střešní panely? Chcete si zjednodušit práci a hledáte společnost, u které byste si mohli pořídit kvalitní autojeřáb? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. působící v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. půjčuje různé typy jeřábů s různou nosností, které přemisťují těžké materiály na požadované místo tak, aby docházelo ke zjednodušení práce a snížení rizika poškození nebo úrazu při manipulaci s břemeny. Nechte si při montáži krovů a stropních panelů pomoct formou půjčení autojeřábu a kontaktujte nás ještě dnes!


Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Chcete zvýšit efektivitu a bezpečnost při manipulaci s materiálem? Hledáte společnost pronajímajjící manipulační techniku a vysokozdvižné vozíky? V tom případě se obraťte na společnost DAMATECH, spol. s r. o. Společnost DAMATECH, spol. s r. o. má široký výběr vozíků různých typů, velikostí a nosností s možností pronájmu na krátkodobé i dlouhodobé období. Mezi výhody pronájmu se řadí úspora nákladů, flexibilita, snadná dostupnost a servis. Pronajměte si VZV za bezkonkurenční ceny a navštivte naši společnost ještě dnes!