Dynamický nákupní systém na dodávky leteckých olejů, vazelín a kapalin

Dynamický nákupní systém na dodávky leteckých olejů, vazelín a kapalin

Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS na dodávky leteckých olejů, vazelín a kapalin (dále také jen „zboží“). Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech a v různých objemech odvislých zejména od potřeb zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2023 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
LOM PRAHA s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
15.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
25 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LOM PRAHA s.p.

Zadavatel IČ:
00000515

Zadavatel ulice:
Tiskařská 270/8

Zadavatel PSČ:
108 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Crhová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lompraha.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09211000-1
Mazací oleje a maziva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej rozlévaných olejů v sudovém balení – nejen pro autoservisy a strojírenské firmy

Prodej rozlévaných olejů v sudovém balení – nejen pro autoservisy a strojírenské firmy

Jste vlastníkem autoservisu nebo potřebujete ve své firmě nového dodavatele olejů pro zemědělskou techniku? Přejete si nakupovat oleje v sudovém balení s různými objemy? V tom případě se obraťte na společnost OLEJSPOL. Společnost OLEJSPOL prodává značkové rozlévané oleje, které jsou stáčeny z IBC kontejneru. Jedná se konkrétně o oleje motorové, hydraulické, převodové, univerzální, ložiskové a kompresorové. Nakoupit je možné sudy po 20, 200 a 1000 litrech. Vyberte si spolehlivého dodavatele a objednávejte u nás!


Prodej motorových olejů a maziv, filtrů, i speciálních kapalin Prostějov

Prodej motorových olejů a maziv, filtrů, i speciálních kapalin Prostějov

Hledáte-li na Prostějovsku společnost, která prodává motorové oleje, maziva a filtry, pak se zastavte za námi, kde jistě najdete vše, co je ohledně automobilů potřeba. V našem sortimentu naleznete oleje pro užitkové vozy, osobní automobily, motocykly, zemědělské stroje, maziva pro průmysl, speciální kapaliny, brzdové kapaliny, mazací tuky, náhradní díly, filtry, kosmetiku a mnoho dalšího. Proto neváhejte a přijďte se k nám podívat, popřípadě pokud nejste profík a nevíte si rady, jaký olej či filtr zvolit, rádi Vám pomůžeme a poradíme. Více informací o sortimentu najdete na našich webových stránkách.


Náhradní díly, autodíly Škoda, Volkswagen, Prostějov, prodej

Náhradní díly, autodíly Škoda, Volkswagen, Prostějov, prodej

Potřebujete na Prostějovsku sehnat prodejce nových náhradních dílů či jiných autodílů pro vozy značek Škoda a Volkswagen? Neváhejte a a obraťte se na nás! Najdete nás v Prostějově a na trhu působíme více než 20let. Kromě distribuce a prodeje olejů a maziv najdete v našem sortimentu široký výběr náhradních dílů na vozy značek Škoda a Volkswagen. Máme největší prodejní plochu v regionu a největší výběr sortimentu a to v různých cenových relacích. Zajistíme autoservisům firmám i autodopravcům smluvní ceny na veškerý sortiment. Více informací najdete na našich www a nebo nás přímo kontaktujte!


Úsporné a ekologické balení olejů TOTAL v baginboxech -  při odběru nad 500 litrů stojan na boxy jako dárek

Úsporné a ekologické balení olejů TOTAL v baginboxech - při odběru nad 500 litrů stojan na boxy jako dárek

Quartz Box - to je nový, důmyslný a ekologicky efektivní koncept balení olejů TOTAL v baginboxech. Tento důmyslný systém balení maziv nejenom usnadní práci všem automechanikům, ale především také usnadní práci, sníží náklady a dopady na životní prostředí. Tyto boxy navíc ušetří místo v každé dílně díky jejich umístění na speciálně navržené regály, kam se na jednu polici vejde 6 boxů. Quartz Box TOTAL zakoupíte v okolí Opavy a Ostravy u Opavské firmy OLEJSPOL. Boxy jsou opatřeny uzávěry, které zabraňují rozlití maziva, navíc umožňují bezpečně plnit nádoby a snižovat množství odpadů. Po spotřebování maziva můžete obal zcela rozložit. Zákazníci firmy OLEJSPOL od nás obdrží speciální stojan na skladování Quartz Box zcela zdarma při minimálním odběru 500 litrů maziva.


Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů zajišťuje firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. se sídlem v Olomouci. Nabízíme nadstandardní služby, vysokou kvalitu a příznivé ceny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a k dostání jsou i tuzemská ložiska ZKL. Jsme zavedená kamenná prodejna a specializovaný eshop na technický sortiment. Ložiska valivá a kluzná, gufera, simeringy, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, mazací oleje a další sortiment můžete koupit v Olomouci, Prostějově i Přerově.


Autobaterie, akumulátory Prostějov -  moloobchod, velkoobchod

Autobaterie, akumulátory Prostějov - moloobchod, velkoobchod

Hledáte-li na Prostějovsku maloobchodního i velkoobchodního prodejce autobaterií a akumulátorů, pak se neváhejte zastavit do naší prodejny, kde najdete největší výběr v regionu. Naše firma je na trhu již od roku 1992 a zabýváme se prodejem nejen náhradních dílů, jako jsou autobaterie či akumulátory, ale i prodejem automobilových maziv a olejů. Jsme autorizovaným distributorem pro společnost Agip. V našem skladu se nachází více než 10 000 položek zboží, které je připraveno ihned k vydání. Pro více informací týkajících se náhradních dílů nás neváhejte kontaktovat.