Radiofarmaka 18F-Fluorocholin

Radiofarmaka 18F-Fluorocholin

Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky radiofarmaka 18F-Fluorocholin pro humánní vyšetření metodou PET/CT, ve formě injekčního roztoku (pro i.v. podání) s objemovou aktivitou v rozsahu od 0, 1 do 3 GBq/ml k referenčnímu času z objednávky, v jedné lahvičce o objemu 10 ml, (umožňující opakovaný odběr roztoku), po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele a s nimi spojených služeb, tj. dodávka včetně dopravy na pracoviště zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2023 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 161 600 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Zadavatel IČ:
00179906

Zadavatel ulice:
Sokolská 581

Zadavatel PSČ:
500 05

Zadavatel obec:
Hradec Králové - Nový Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Libor Klíma

Zadavatel telefon:
+420 495 834 015

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.fnhk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej léků na předpis i bez předpisu - lékárna Mníšek - srdcem pro Vaše zdraví

Prodej léků na předpis i bez předpisu - lékárna Mníšek - srdcem pro Vaše zdraví

Lékárna Mníšek pod Brdy je místní lékárna, která se nachází ve městě Mníšek pod Brdy v okrese Praha-západ. Lékárna poskytuje širokou škálu služeb, včetně prodeje léčiv a zdravotnických pomůcek, poradenství ohledně léčby a prevence, a také možnost vystavit léky na lékařský předpis. Lékárna také nabízí služby jako měření tlaku nebo cukru v krvi. V lékárně se mohou pacienti také dozvědět více informací o různých léčebných programech a o volně prodejných lécích. Lékárníci jsou kvalifikovaní odborníci, kteří mohou poskytnout cenné rady ohledně léčby a prevence různých onemocnění. "Lékárna, kde najdete vše potřebné pro vaše zdraví"


Prodej léků, potravinových doplňků, vitamínů, zdravotnických pomůcek, Lékárna Rosa Canina

Prodej léků, potravinových doplňků, vitamínů, zdravotnických pomůcek, Lékárna Rosa Canina

Zimní období je v plném proudu a s ním přichází i větší množství nemocí, jako jsou rýma, kašel, chřipka a mnohé další. Pokud Vás zrovna něco trápí nebo chcete být jen připraveni, navštivte Lékárnu Rosa Canina v Pardubicích. Naleznete zde široký sortiment léků na lékařský předpis i volně prodejné léky. Dále nabízíme homeopatika, potravinové doplňky, vitamíny, čaje a další. V prodeji jsou i zdravotnické pomůcky, zdravotnická obuv i volně prodejné veterinární přípravky. Na prodejně naleznete také akční nabídky vybraného zboží. Lékárna se nachází na adrese Mezi Mosty 35, Sezemice. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Léky, zdravotnické materiál a pomůcky i homeopatika z Lékárna U Stříbrného orla

Léky, zdravotnické materiál a pomůcky i homeopatika z Lékárna U Stříbrného orla

Podzim je v půli a blíží se zima. S těmito chladnými ročními obdobími však přichází často i neduhy v podobě rýmy, kašle a nachlazení. Pokud Vás zrovna z toho něco trápí a potřebujete si zajít koupit vhodné léky, pak se v Náchodě zastavte v Lékárn U Stříbrného orla. V Lékárně U Stříbrného orla seženete široký lékárnický sortiment, jak v lécích na předpis, tak v těch volně dostupných. Můžete si zde mimo jiné nakoupit i: - potravinové doplňky - homeopatika - zdravotnické pomůcky - speciální výživu pro sportovce - zdravotní boty - kosmetiku pro dospělé i děti S klientským programem navíc nakoupíte vždy výhodněji.


Bílkovinná směs NO - komplex aminokyselin dodávající molekulu oxidu dusnatého NO do organismu

Bílkovinná směs NO - komplex aminokyselin dodávající molekulu oxidu dusnatého NO do organismu

Naše společnost se specializuje na výrobu a následný prodej léčiv i potravinových doplňků jako je bílkovinná směs, která obsahuje oxid dusnatý (NO). Oxid dusnatý reguluje krevní tlak, uvolňuje a rozšiřuje cévy a zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou mozkových mrtvic a srdečních infarktů. Lidský imunitní systém ho využívá k ničení infekčních virů, bakterií a parazitů. Je zjištěno, že také omezuje bujení určitých typů rakovinových buněk. Ovlivňuje funkci všech orgánů včetně srdce, plic, jater, žaludku i genitálií, pomáhá regulovat průtok krve do každé části těla. U nás bílkovinnou směs NO pořídíte za 220,- Kč. Při výrobě veškerého našeho sortimentu využíváme moderní technologie, vycházející z tradiční výroby. Působíme v Moravskoslezském kraji, ale distribuujeme výrobky po celé České republice.


Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Trpíte na problémy pohybového aparátu a potřebujete rychlou úlevu? Pak vyzkoušejte naši jalovcovou masážní mast, která je vhodná nejen při pohybových problémech, ale také před sportovním výkonem i po něm. Mast s jalovcem jednoduše vaše tělo prokrví, detoxikuje, prohřeje, zmírní bolestivost a navíc má protizánětlivé účinky. Využívá se při: - bolestech kloubů, páteře a svalů, - revmatismu, - ischiasu, - artróze, - odstraňování únavy v končetinách, - otocích, - pohmožděninách, - vyvrtnutí, - špatném prokrvování končetin. Vyzkoušejte jalovcovou mast a díky jednoduché masáži zažijte opravdovou úlevu vašich končetin!


Koloidní stříbro 20 PPM - jediné pravé a certifikované v České republice!

Koloidní stříbro 20 PPM - jediné pravé a certifikované v České republice!

V této chvíli nabízíme Koloidní stříbro 20 PPM - jediné pravé a certifikované v České republice! Koloidní stříbro je přírodní antibakteriální přípravek s vysokým obsahem stříbrných částic. Koloidní stříbro se používá jako antibiotikum a antiseptikum, kosmetické pleťové tonikum, dále jako antibakteriální přípravek k likvidace bakterií nebo k regeneraci postižených tkání, skvěle přispívá k hojení ran. V dnešní době, aktuální - k nástřiku respirátorů a roušek. Objednávejte na tel: 777700499. Těšíme se na Vaše objednávky.