Střední škola stavební a strojní, Teplice, p. o. - dostavba areálu školy - dodávky

Střední škola stavební a strojní, Teplice, p. o. - dostavba areálu školy - dodávky

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka odsávání odpadu od dřevoobráběcích strojů v dílnách učebního oboru truhlář pro Střední školu stavební a strojní, Teplice, p.o., včet-ně dopravy zařízení na určené místo, montáže, uvedení do provozu, proškolení obsluhy a návodů.
Škola sídlí v ulici Skupova v Teplicích, přičemž dotčené dílny jsou umístěny v přízemí budovy a vjezd je možný až před vchod do budovy. Podrobná specifikace odsávání včetně technických parametrů pro stanovení nabídkové ceny je uvedena v příloze zadávací dokumentace č. 2 - Soupis dodávek.
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2023 08:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Teplice

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústecký kraj

Zadavatel IČ:
70892156

Zadavatel ulice:
Velká Hradební 3118/48

Zadavatel PSČ:
400 02

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Bc. Martina Poupalová

Zadavatel telefon:
+420 475 657 325


Zadavatel web:
https://www.kr-ustecky.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Průmyslové stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompresory, klimatizace, tepelná čerpadla – opravy a servis

Kompresory, klimatizace, tepelná čerpadla – opravy a servis

Pokazilo se Vám chladící zařízení? Nezoufejte a obraťte se na naši společnost Břetislav Matějíček kompresory s.r.o., která sídlí v Polné. Specializujeme se na komplexní opravy a servis kompresorů pístových, šroubových a rotačních, dále pak klimatizací, tepelných čerpadel či chladící techniky. V rámci služeb provádíme diagnostiku, výměny elektroměrů, repase u průmyslových i domácích zařízení. Součástí pravidelných prohlídek je kontrola ložisek, hlučnosti, úniku chladiva a výměna oleje. Pole působnosti máme nejen v rámci České republiky, ale i v sousedních státech.


Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec, vzduchotechnika do průmyslových objektů a hal

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec, vzduchotechnika do průmyslových objektů a hal

Představujeme Vám firmu Stavoklima Liberec, s.r.o., která svoji činnost zaměřila na dodávky a montáž vzduchotechniky především do průmyslových objektů a výrobních hal. Hledáte kvalitní a bezporuchovou vzduchotechniku? Chcete mít čisté prostředí na pracovištích? Pak vzduchotechnika od firmy Stavoklima Liberec je ta nejlepší volba. Naše služby: Dodávka a montáž vzduchotechniky Odsávání průmyslových objektů a výrobních hal Odsávání a filtrace vzduchu od jednotlivých pracovišť Pokud Vás naše vzduchotechnika či služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Valdštejnská 282/15, Liberec.


Prodej a servis vzduchotechniky - klimatizace, rekuperační jednotky

Prodej a servis vzduchotechniky - klimatizace, rekuperační jednotky

Hledáte firmu, která zajišťuje servis klimatizací? Potřebujete firmu, která Vám sestaví systém rekuperace na míru? Pak kontaktujte firmu Zdeněk - Vzduchotechnika a klimatizace z Prostějova. Zabýváme se prodejem a servisem vzduchotechniky, jako jsou klimatizace a rekuperační jednotky. Pro naše zákazníky zajistíme: - Servis klimatizací a vzduchotechniky všech značek - Navržení optimálního systému klimatizace a vzduchotechniky na míru - Prodej klimatizací, rekuperačních jednotek renomovaných výrobců pro dům, byt či komerční prostory


Vytápění a chlazení s klimatizací Panasonic – správná volba do domů i bytů

Vytápění a chlazení s klimatizací Panasonic – správná volba do domů i bytů

Chcete si v létě i v zimě užívat příjemnou teplotu a podle potřeby využít vytápění a chlazení? V tom případě si pořiďte klimatizaci od společnosti BLUE TRADE, s.r.o. prodávající v okolí Olomouce, Přerova a Prostějova. Klimatizace Panasonic využívají kompresory s proměnným průtokem ekologického chladiva a jsou vybaveny reverzním ventilem, které umožňují chlazení i vytápění. Výhodou je možnost ovládání přes internet mimo domov a čištění vzduchu. Pořiďte si domů klimatizaci a kontaktujte nás!


Odborná montáž, servisní a pozáruční servis klimatizací, AirCool s.r.o.

Odborná montáž, servisní a pozáruční servis klimatizací, AirCool s.r.o.

Montáž i servis klimatizací, tepelných čerpadel, rekuperačních jednotek a vzduchotechniky provádí společnost AirCool s.r.o. po celé ČR. Garantujeme jak servisní, tak pozáruční servis klimatizací. Nabízíme našim zákazníkům bezplatné poradenství při výběru vhodné klimatizace. Máme klimatizace pro váš dům, byt, kancelář nebo provozovnu. Naleznete u nás klimatizace od předních světových výrobců.


Klimatizace a tepelná čerpadla Viessmann – úspora nákladů na vytápění a chlazení

Klimatizace a tepelná čerpadla Viessmann – úspora nákladů na vytápění a chlazení

Chcete mít doma kvalitní tepelná čerpadla a klimatizace, které dokáží efektivně vytápět nebo zchladit prostory za velice nízké provozní náklady? Líbí se Vám chladící a vytápěcí technika značky Viessmann a hledáte v okolí Hodonína firmu, která zajišťuje její servis a instalaci? V tom případě se obraťte na firmu Klimastyle s.r.o. z Hodonína. Instalujeme čerpadla i klimatizační techniku značky Viessmann pro rodinné domy, bytové i komerční prostory nebo průmyslové objekty. Díky moderním klimatizacím, které pracují s účinností A+++ , je možné je možné prostory nejen chladit, ale také vytápět. Co se týče tepelných čerpadel, zde máme na výběr modely, které fungují na principu vzduch/vzduch nebo vzduch voda.