Poskytování servisu sanitních vozidel a ostatních vozidel ZZS KHK

Poskytování servisu sanitních vozidel a ostatních vozidel ZZS KHK

Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování servisu sanitních a ostatních vozidel ZZS KHK, tj. provádění servisních služeb po dobu účinnosti rámcové smlouvy spočívajících v provádění záručních a pozáručních oprav sanitních a ostatních vozidel, v provádění intervalových servisů vozidel, v dodávkách náhradních dílů souvisejících s provedením oprav vozidel, opravy po nehodách vozidel, v provedení oprav dle potřeb ZZS KHK.
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2023 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje

Zadavatel IČ:
48145122

Zadavatel ulice:
Hradecká 1690/2a

Zadavatel PSČ:
500 12

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Dalimila Patočková

Zadavatel telefon:
+420 495 755 775

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zzskhk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50100000-6
Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přestavba vozů na LPG pohon včetně pravidelné revize

Přestavba vozů na LPG pohon včetně pravidelné revize

Jezdíte často automobilem a rádi byste ušetřili za benzín? Uvažujete o přestavbě vašeho vozu na LPG pohon? Montáž, přestavbu i revizi vozidel s LPG pohonem zajišťuje v okolí Znojma a Moravského Krumlova Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o. Z Medlic. Při montáži LPG dbáme bezpečnost a dodržení ekologických i technologických norem. LPG montujeme do vozidel TSI i FSI. Provádíme zástavbu LPG do karburátorových vozidel a také do automobilů s jednobodovým, vícebodovým a sekvenčním vstřikováním včetně Euro 3, 4 a 5. Postaráme se také o pravidelné jednoroční revize LPG, kdy provedeme kontrolu těsnosti plynových rozvodů, ale také spojů, kabeláže i vyhřívacího systému. Zajistíme i průběžnou plynovou diagnostiku a případné seřízení LPG zařízení a výměna filtru.


Výprodej obytných vozů z půjčovny a modelů 2018 za výhodné ceny

Výprodej obytných vozů z půjčovny a modelů 2018 za výhodné ceny

Plánujete investici do obytného vozu a hledáte výhodnou nabídku? Využijte výprodeje obytných vozů z půjčovny Hykro s.r.o. z Prahy, kde získáte se slevou vůz s garancí a standardním vybavením jako je nosič jízdních kol, sluneční markýza, rádio s USB a u vybraných vozů i couvací kamera. Aktuální nabídku obytných vozů ve výprodeji naleznete společně s podrobným popisem a fotodokumentací na našich internetových stránkách. Užijte si cestování a dovolené v obytném voze a využijte výhodné nabídky výprodeje vozů značek Carado, Knaus, Weinsberg, Ahorn a Blucamp, které nabízí společnost Hykro s.r.o. z Prahy.


Servis osobních a užitkových vozů všech značek do hmotnosti 5t a výšky 3,5 metru

Servis osobních a užitkových vozů všech značek do hmotnosti 5t a výšky 3,5 metru

Hledáte v okolí Svitav nebo Svitávky autoservis, který provádí servis nejen osobních, ale i užitkových vozidel? Pak navštivte Autocentrum u Labutě ve Svitávkách. Provádíme servis vozidel všech značek do hmotnosti 5 tun a výšky 3,5 metru. Servis zajistíme nejen u osobních, ale i užitkových vozidel všech značek. V rámci servisu provádíme klempířské, lakýrnické a autoelektrikářské práce. Plníme a opravujeme klimatizace a měníme čelní skla. Navíc montujeme i auto příslušenství - například autorádia a další. Není pro nás problémem provést digitální geometrii náprav.


Individuální schvalování vozidel

Individuální schvalování vozidel

Jedná se o vozidla vyráběná ve II. stupni výroby, většinou nástavby vozidel kategorie N. Dále se jedná o vozidla kategorie O, R, S, SS, nesené stroje atd. Kontrola zahrnuje přípravu certifikátu a zadání dat vozidla do systému CIS pro dopravní úřad u vozidel, kde je toto požadováno. V případě potřeby můžeme zajistit za zákazníka i projednání na dopravním úřadě.


Plnění a opravy klimatizací, dezinfekce vozidel ozonem

Plnění a opravy klimatizací, dezinfekce vozidel ozonem

Potřebujete doplnit klimatizaci? Všimli jste si, že klimatizace ve Vašem automobilu nefunguje správně? Uvažujete o dezinfekci vozu ozonem? Opravu autoklimatizace svěřte do rukou autoopravna Aleš Lengál z Únanova na Znojemsku. V naší autoopravně se postaráme o plnění klimatizací novým i starším typem certifikovaného chladiva. Opravíme také závady na jednotlivých dílech autoklimatizace, ať už se jedná o trubky, kompresor nebo chladič. Můžete si také u nás nechat vydezinfikovat vaše vozidlo ozonem.


Generální oprava, výměna autoagregátů na vozy, auta, traktory

Generální oprava, výměna autoagregátů na vozy, auta, traktory

Vlastní Vaše firma vozy Liaz, Avia, Tatra, Karosa, Škoda 1203 či traktory Zetor? Servis, výměny i generální opravy autoagregátů těchto vozů i pro návěsy a přívěsy zajistí firma SLOMAK spol. s r.o. Sazovice - Zlín. Máme na prodej autoagregáty, náhradní díly a příslušenství pro vozy Avia, Liaz, Tatra. Zajistíme zdarma rozvoz po celé ČR. Servis, oprava, výměna: -hydraulických zvedáků na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů, přívěsů a návěsů značek Penta, Edbro, Mariz, Fliegel, Hyva, Binotto, Mailer -přímočarých hydromotorů, pístnic na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače -vzduchotechnika, vzduchotechniky -servořízení elektro -brzdové válce -posilovače spojky -kompresory -naftového topení -tlumiče -chladiče -závěsy -a jiné.