Poptávám střechu na altán

Poptávám střechu na altán

Poptávám střechu na altán.
Poptávka byla vložena dne:
09.01.2023 10:43

Platnost poptávky:
09.02.2023 10:38

Kontaktní osoba:
Taťána Muroňová


Telefon:
+420 732 660 368

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba textilních neoděvních FME produktů -  kryty, plachty, obaly, pytle, vaky, tašky a další

Zakázková výroba textilních neoděvních FME produktů - kryty, plachty, obaly, pytle, vaky, tašky a další

FME produkty jsou využívány nejen v jaderných elektrárnách, ale i ve zdravotnictví, letectví a dalších průmyslových odvětvích. Primárním účelem FME produktů je zamezení vniknutí cizího předmětu. Společnost DISTING s.r.o. z Dukovan používá pro výrobu těchto produktů nejmodernější technologie a nové, testované materiály. Firma na zakázku vyrábí FME kryty a plachty, které zakryjí otvory nebo rovnou celé předměty. Dále dodáváme další produkty splňující přísné standardy FME produktů, jako jsou obaly, samonosné pytle a vaky a speciální tašky na nářadí, které se rovněž hodí k použití ve výše zmíněných oborech.


Geotextilie pro zpevnění a ochranu betonových povrchů Praha – maximální pevnost, odolná proti protržení

Geotextilie pro zpevnění a ochranu betonových povrchů Praha – maximální pevnost, odolná proti protržení

Naše společnost se zabývá především hydroizolací tunelových systémů, spodních staveb, střech a hydroizolací skládek, a to již od roku 1998. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, a proto se řadíme mezi kvalitní a spolehlivé společnosti, které mají plno spokojených zákazníků. V naší nabídce naleznete kromě služeb hydroizolací také materiály, které jsou nedílnou součástí těchto služeb. Mezi ně patří například geotextilie Formtex, která je vhodná pro zpevnění a ochranu betonových povrchů,ale také geotextilie Fibertex, která najde využití při zpevňování a ochraně při výstavbě silnic či ochraně a zpevňování skládky. Tyto geotextilie jsou odolné proti oděru a protržení a vydrží i při nepřízni počasí. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte vše potřebné. Pokud vám budou nějaké informace chybět neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailem, vše s Vámi rádi probereme.


Systém záchytných sítí SafeNet pro výškové stavby, záchytné sítě jako ochrana chodců

Systém záchytných sítí SafeNet pro výškové stavby, záchytné sítě jako ochrana chodců

Patříme mezi přední poskytovatele služeb v oblasti lešení a bednění v České, Slovenské i Polské republice. Systém záchytných sítí SafeNet od společnosti SCASERV a.s. je ideální volbou pro bezpečné zajištění stavby proti padajícím předmětům především při stavbě výškových budov. Záchytné sítě SafeNet odpovídají a jsou testovány dle ČSN EN 1263-1 a vynikají těmito vlastnostmi: - dvojitá propylenová síť o rozměrech 6x3m - spodní nosná síť s oky 60x60mm, vrchní síť s oky 20x20mm - materiál z ocelových prvků žárově zinkovaných a hliníkových profilů - odolnost proti UV záření a zatížení větrem - výšková nastavitelnost - testováno na zachycení pádu tělesa o hmotnosti 100kg z výšky 7m.


Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Aby vám zahradní nábytek dlouho vydržel, potřebuje kvalitní ochranný obal, který ho uchrání před zničujícími účinky slunečního záření, vodou a sněhem. Společnost KARPJAK vám vyrobí zakrývací obal na míru. Naše služby – výroba, šití: - přesně padnoucí ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek - plachty - odolnost proti vodě, odolnost proti vysokým teplotám, nehořlavé - ochranné kryty na grily, bazény - stříšky na zahradní houpačky - potahy na houpačky - výroba a šití potahů na slunečníky v různých velikostech - foliové nebo textilní plachty, které jsou odolné proti vodě - obaly, kryty na zahradní nábytek - plachty do zádveří - ochranné měchy vysoce odolných proti prachu, vlhku a vysokým teplotám - ochranné obaly na kancelářskou techniku a průmyslové stroje, přívěsné vozíky - nehořlavé plachty pro svářeče - plachty odolné vysokým teplotám. Kontaktujte nás již dnes!


Výroba pruženek tkaných, žakárových, pletených a proplétaných

Výroba pruženek tkaných, žakárových, pletených a proplétaných

Výroba stuh – ELAS Liberec nabízí špičkovou výrobu prádlových gum pro široké využití od spodního prádla až po technické využití. V nabídce máme různé druhy a rozměry. Vybere si naprosto každý. Výroba i barvení gum probíhá na nejmodernějších strojích kontinuálními a diskontinuálními postupy. Jedná se o elastické výrobky, a proto pamatujeme na dostatečnou pružnost, která je gumám při výrobě dodávána. Firma ELAS jako pružné elementy používá přírodní latex a elastany značek Lycra a Dorlastan – Roica. Pruženky tkané s latexem Pruženky tkané s elastanem Pruženky žakárové s latexem Pruženky žakárové s elastanem Pruženky pletené s latexem Pruženky pletené s elastanem Pruženky proplétané s latexem Pruženka se silikonem


Šití, výroba plachet na bazény, přístřešky, vozíky, stánky

Šití, výroba plachet na bazény, přístřešky, vozíky, stánky

Pokud potřebujete krycí plachtu s atypickými rozměry, můžete se obrátit na společnost KARPJAK, která Vám ji ráda ušije přesně na míru tak, jak potřebujete. Plachty jsou textilní nebo fóliové a jsou odolné proti vodě. Vyrobíme také nehořlavé plachty pro svářeče, které jsou odolné vůči vysokým teplotám. Najdete využití pro: - stánky - bazény - přístřešky - vozíky - zahradní nábytek - altány, pergoly - auta - haly - plachty do zádveří. Už si nemusíte lámat hlavu, jak ochráníte svoje věci, aby se nezničily. Přikryjte je námi vyrobenou plachtou a budete bez starostí!