VD Pardubice, oprava hradících konstrukcí a Gallových řetězů

VD Pardubice, oprava hradících konstrukcí a Gallových řetězů

Realizace spočívající v provedení opravy hradících konstrukcí a opravy Gallových řetězů na vodním díle Pardubice. Bližší informace viz zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
06.01.2023 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Povodí Labe, státní podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Povodí Labe, státní podnik

Zadavatel ulice:
Víta Nejedlého 951/8

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Zadavatel telefon:
+420 495 088 111

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pla.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45246410-0
Údržba protipovodňových zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kvalitních pružin pro průmysl - včasné dodání, realizace za rozumné ceny

Výroba kvalitních pružin pro průmysl - včasné dodání, realizace za rozumné ceny

Jsme společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna a vyrábíme kvalitní pružiny pro strojírenské, stavební, zdravotnické, zemědělské, zahradnické, potravinářské, automobilové nebo světelné a elektrotechnické obory průmyslu v České republice. Prodáváme standardní, zakázkové pružiny a drátěné prvky, které bývají součástí specifických, ale i běžně využívaných předmětů. Garantujeme špičkovou kvalitu námi dodávaných pružin za rozumné ceny. Dbáme na flexibilní a ochotný přístup k zákazníkovi. Nevíte-li si rady s výběrem, rádi Vám se vším poradíme a připravíme řešení na míru. Objednaný sortiment Vám dodáme v co nejbližším možném termínu.


Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Hledáte firmu, která Vám dodá v co nejkratším termínu všechno pro pohony a pneumatické rozvody? Navštivte firmu Transportní technika Tůma s.r.o. v Ostravě-Vítkovicích, která dodává klínové řemeny, poly V-řemena, variátorové, ploché řemeny, ozubená kola, kuželová soukolí, pružné spojky, procesní, dopravní pásy, nekonečné tkané pásy, řemeny, modulární pásy, elastomerové, síťové dopravní pásy, PTFE, dopravní, technologické ozubené řemeny a pásy, plastové dopravní řemeny, pásové dopravníky, ložiska (válivá, kluzná ložiska, upínací pouzdra, ložiskové jednotky, ložiskové domky), gufera, O-kroužky, těsnění pro hydrauliku a pneumatiku, trapézové šrouby a matice, hřídelové klouby, klobové hřídele, pojezdové kola, kladky, kluzné a technické plasty, pneumatické pohony, ventily, prýžové desky apod. Společnost Transportní technika Tůma s.r.o. je certifikovaný partner firmy FESTO, smluvní partner mezinárodní společnosti Ammeraal Beltech a rovněž distributorem zahraničních firem Märtens a Movex. Veškeré součástky od jedné prověřené firmy, která vám v krátkých termínech dodá potřebný sortiment. My rozumíme technice, a dodáme Vám strojní komponenty a kvalitní součástky dle Vašeho zaměření.


Těsnění, ložiska a pojistné kroužky za super cenu

Těsnění, ložiska a pojistné kroužky za super cenu

Hledáte firmu, která prodává ložiska za akční ceny? Obraťte se na firmu ROTOMAX,a.s. Máme letité zkušenosti s ložisky a rádi Vám s výběrem poradíme. K dispozici máme vše přes ložiska, gufera, až po pojistné kroužky, maziva a lepidla (jednořadá, dvouřadá, kuličková, naklápěcí, axiální, válečková, soudečková, jehlová, automobilová pro přední kola, čtyřbodová a lineární. Také jehlová pouzdra, ložiskové jednotky, matice a tělesa, kloubové hlavice, pouzdra, podložky, opěrné a snímací kladky, upínací pouzdra, válečkové kladky, vnitřní kroužky. Vybírejte z našeho katalogu ložisek a v co nejkratší době vám vaše zboží dodáme.


Prodej ložisek, řetězů, klínových řemenů a spojovacích materiálů Poděbrady

Prodej ložisek, řetězů, klínových řemenů a spojovacích materiálů Poděbrady

Hledáte prodejce ložisek, řemenů, spojovacích materiálů nebo maziv, který má široký sortiment? Jste profesionál nebo domácí kutil? Potřebujete zároveň poradit s vhodným výběrem? Představujeme společnost Ložiska Krejčík se sídlem v Poděbradech, která svoji činnost již více než 20 let zaměřuje na prodej ložisek, řetězů, řemenů, spojovacích materiálů, těsnění, maziv, gufer, lepidel, mazacích systémů, řemenic a mnoho dalšího. Prodej: - gufera - ložiska - filtry - lepidla - lineární produkty - mazací systémy - maziva - řemenice - řemeny - řetězy - spojky - těsnění - řetězů - spojovací materiály. Jsme odborníci ve svém oboru, jsme Váš solidní partner. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky.


Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů zajišťuje firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. se sídlem v Olomouci. Nabízíme nadstandardní služby, vysokou kvalitu a příznivé ceny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a k dostání jsou i tuzemská ložiska ZKL. Jsme zavedená kamenná prodejna a specializovaný eshop na technický sortiment. Ložiska valivá a kluzná, gufera, simeringy, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, mazací oleje a další sortiment můžete koupit v Olomouci, Prostějově i Přerově.


Pružné kovové membránové spojky SERVOFLEX – vhodné pro použití se servomotory

Pružné kovové membránové spojky SERVOFLEX – vhodné pro použití se servomotory

Spojky SERVOFLEX dodáváme ve dvou provedeních. Jednoduché provedení má výhodu ve vyšší tuhosti a příznivější ceně. Dvojité provedení má pružnost vyšší a snadněji se montuje. Kovová membrána je vyrobena z velmi kvalitního a odolného materiálu. Nabízíme několik typů hřídelových spojek SERVOFLEX jako například SFC – náboje ze slitiny hliníku, SFH – pro přenos vysokých výkonů, nebo SFD – pro vřetena obráběcích strojů. Veškeré podrobnosti si můžete stáhnout na našich webových stránkách. Dodáváme mimo jiné kuličkové šrouby, ložiskové jednotky a mnoho dalšího.