Potřebné minerály, vitamíny a doplňky stravy pro správné fungování lidského organismu

Galenická laboratoř Ostrava

Potřebné minerály, vitamíny a doplňky stravy pro správné fungování lidského organismu

Ve společnosti Galenická laboratoř Ostrava již od roku 1993 vyrábíme a prodáváme vitamíny, kloubní výživu, minerály a doplňky stravy, které blahodárně pomáhají udržovat optimální hladinu těchto látek v lidském organismu. Prohlédněte si náš e-shop a vyberte si z mnoha produktů!

Oprava EO sekce 11 kotle FK2 v EHO

Oprava EO sekce 11 kotle FK2 v EHO

Předmětem díla je dodávka a výměna poškozených částí elektroodlučovače EO2, zpracování požadované dokumentace, uvedení zařízení do provozu vč. všech zkoušek, vyzkoušení a provedení garančního testu a úklid pracoviště.
Veřejná zakázka vložena:
06.01.2023 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Jana Donátová

Zadavatel telefon:
+420 737 619 498

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42514200-4
Elektrostatické čističe vzduchu a plynů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Univerzální řídicí systém TGMmini je kompaktní verze řídicího systému TG Motion. O návrh, optimalizaci včetně programování se postará společnost TG drives, s.r.o. Systém TGMmini představuje ekonomické řešení pro řízení výrobních strojů, robotů, manipulátorů, CNC strojů, balicích strojů, apod. TGMmini zajišťuje současnou funkci dvou procesů – real-time řízení (virtuální PLC) a vizualizaci (HMI). TGMmini obsahuje funkce pohybu jednoosého, víceosého a souvislého řízení: - polohování z bodu do bodu - elektronická převodovka a vačka - CNC interpolátor - indexování Může být umístěn v libovolném místě řízeného stroje či zařízení díky svému kompaktnímu provedení a velkému rozsahu pracovních teplot. Zajišťujeme návrh, dodávku, programování, zprovoznění, servis a poradenství.


Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Jsme výhradní dovozce a distributor firma Mechatronic, máme velký výběr LEMO konektorů a jsme odborníky v oblasti výroby té nejvyšší kvality. V nabídce máme konektory vysokonapěťové, triaxální, koaxiální a unipolové. Naše konektory mají dlouhou životnost a využití v nejrůznějších odvětví. Zvládají těžký průmysl a využijí je také například ve zdravotnictví. Pro více informací neváhejte a zadejte si poptávku na našich webových stránkách.


Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Chcete zvýšit efektivitu výroby prostřednictvím průmyslové automatizace a hledáte vhodné rozhraní, které umožní transparentnost a diagnostiku? V tom případě se obraťte na společnost TURCK, s.r.o., která je odborníkem na komunikační rozhraní IO-link. Digitální procesy, kvalitní stroje a průmyslová automatizace společně s vhodným rozhraním IO-link přináší vysokou efektivitu výroby. Toto rozhraní umožňuje výrobu dávek i od 1 kusu s možností úprav z řídícího systému. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!


Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Naše společnost Hronovský s.r.o. se sídlem v Náchodě se specializuje na výrobu mechatronických komponentů včetně systémů do podvolantových modulů pro nejznámější evropské automobilky. Naše portfolio služeb zajišťuje výrobu složitých systémů kombinujících naše plastové a kovové komponenty s našimi znalostmi tisku, montáže i testování. Jsme schopni vyrobit dle požadavků různé ovladače nebo tlačítka. Výroba mechatronických komponentů obsahuje rozmanité součástky jako jsou různé páčky, konektory, spínače, přepínače, senzory, kamerové systémy, dveřní systémy, podvolantový modul a náhradní díly. Otestujte mechatronické komponenty co nejdříve! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Plhovská 1099, Náchod.


Návrh, prodej a montáž elektro rozvaděčů

Návrh, prodej a montáž elektro rozvaděčů

Pokud hledáte v okolí Opavy nebo Vítkova spolehlivou firmu, která vám zajistí montáž elektro rozvaděčů na klíč, obraťte se na firmu Furch Jiří. Poskytujeme kompletní služby od návrhu, výroby, dodávky až po instalaci a zprovoznění elektro rozvaděčů. Máme dlouholetou praxi v oboru, certifikované pracovníky a moderní technologii. Zaručujeme vám vysokou kvalitu, bezpečnost a spokojenost. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Montáž elektro rozvaděčů je důležitou součástí každého elektrického zařízení. Elektro rozvaděče jsou skříně, ve kterých jsou umístěny jističe, spínače, měřící přístroje a další prvky, které slouží k ochraně, řízení a rozvodu elektrické energie. Montáž elektro rozvaděčů vyžaduje odborné znalosti, zkušenosti a kvalitní materiál – to vše Vám garantujeme, pokud si necháte nainstalovat elektro rozvaděče právě od nás!


Elektrotechnický materiál - konektory, ventilátory nebo spínače od Mechatronic spol. s.r.o.

Elektrotechnický materiál - konektory, ventilátory nebo spínače od Mechatronic spol. s.r.o.

Sháníte dodavatele, který pro Vás sežene materiál pro elektrotechnické průmyslové využití? Pak bychom Vám rádi představili společnost Mechatronic s.r.o. z Prahy. Společnost je výhradním zástupcem a dodavatelem světových značek vyrábějící materiál pro elektrotechnické využití. V širokém spektru najdete značky jako je LEMO, INOTECE, ITW nebo SAMTEC. V nabídce zboží najdete: - konektory - ventilátory - spínače - elektromagnety - pneumatické prvky - odrušovací prvky - filtry Nenašli jste to, co jste hledali nebo potřebujete poradit. Navštivte webové stránky společnosti Mechatronic spol. s.r.o. a zadejte svou poptávku. Kvalifikovaný tým pracovníků společnosti Vám rád a ochotně pomůže.