Oprava EO sekce 11 kotle FK2 v EHO

Oprava EO sekce 11 kotle FK2 v EHO

Předmětem díla je dodávka a výměna poškozených částí elektroodlučovače EO2, zpracování požadované dokumentace, uvedení zařízení do provozu vč. všech zkoušek, vyzkoušení a provedení garančního testu a úklid pracoviště.
Veřejná zakázka vložena:
06.01.2023 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Jana Donátová

Zadavatel telefon:
+420 737 619 498

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42514200-4
Elektrostatické čističe vzduchu a plynů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odporové můstky Plzeň - ruční výroba složitě tvarovaných odporových můstků a propojek

Odporové můstky Plzeň - ruční výroba složitě tvarovaných odporových můstků a propojek

Představujeme Vám společnost ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o. z okresu Plzeň, která svoji činnost zaměřila na výrobu dílů pro použití v různých oborech elektroniky. V rámci služeb zajišťujeme ruční výrobu složitě tvarovaných odporových můstků a propojek. Můstky se používají k přesnému měření elektrických veličin - kapacity, odporu nebo indukčnosti. Odporové můstky jsme schopni vyrábět ručně a v malých sériích. Také je možnost výroby v holém nebo izolovaném provedení s pocínovanými vývody. Pro odporové můstky je používán materiál manganin. Pokud Vás zaujala ruční výroba odporových můstků, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Přátelství 275, Dýšina, okres Plzeň.


Střídače pro fotovoltaickou elektrárnu - solární střídač, měnič pro domácí a průmyslové využití

Střídače pro fotovoltaickou elektrárnu - solární střídač, měnič pro domácí a průmyslové využití

Pokud plánujete řešení fotovoltaiky a potřebujete nejprve konzultace, obratte se na společnost Resacs s.r.o. Hulín. Realizujeme fotovoltaiku na klíč v lokalitě Zlín, Morava, poradíme, jak vybrat střídač-měnič pro domácí či průmyslové využití, který je klíčovým prvkem pro fotovoltaickou elektrárnu. Střídač je zařízení, které mění stejnosměrnou energii na střídavou, a to tak, aby parametry výsledné střídavé energie byly shodné s parametry, které odpovídají místní distribuční síti. Solární střídače - jednofázové, trojfázové: - Resacs SMS, MPS - střídač plní zároveň funkci nabíječky baterií a zálohy při výpadku veřejné sítě - ISolar - SPR, SPL, SPV, SPS, SML, SMV, SMR, SMG, SMX - SMA Sunny - Sungrow - GoodWE - Deye SUN - IGrid - Fronius. Při pořízení fotovoltaických, solárních systémů můžete využít i náš eshop.


Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů  a řídících systémů

Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů a řídících systémů

Pokud hledáte prodejce servopohonů, řídících systémů nebo servopohonů a jste z Brna a okolí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma TG Drives, s.r.o., působí na Brněnsku a zabývá se komplexní dodávkou a zprovozněním servopohonů. V oboru se pohybujeme již od roku 1995. Naší činností je i dodávka řídících systémů, servomotorů a digitálních servozesilovačů. U nás si můžete zakoupit servomotory řady TGN, TGH a TGT, momentové (přímé) motory TGQ a dále pak také lineární servomotory. Jestliže chcete vědět více informací o všech servomotorech a servopohonech, kontaktujte nás. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na webových stránkách.


Systémy pro monitorování stavu strojů a zařízení, průmyslová automatizace

Systémy pro monitorování stavu strojů a zařízení, průmyslová automatizace

Systémy pro průmyslovou automatizaci vyvíjí, vyrábí a dodává společnost ifm electronic, spol. s r.o. Pro monitorování stavu strojů a zařízení jsou používány systémy pro prediktivní údržbu. Tyto systémy jsou schopné včas rozpoznat poškození stroje a předejít a zabránit vzniku nákladných následných škod. Sortiment systémů pro monitorování stavu strojů a zařízení ifm electronic, spol. s r.o. zahrnuje monitorování vibrací, kvality oleje, tlakového vzduchu a spotřeby vody.


Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Naše společnost Hronovský s.r.o. se sídlem v Náchodu se specializuje na výrobu mechatronických komponentů včetně systémů do podvolantových modulů pro nejznámější evropské automobilky. Naše portfolio služeb zajišťuje výrobu složitých systémů kombinujících naše plastové a kovové komponenty s našimi znalostmi tisku, montáže i testování. Jsme schopni vyrobit dle požadavků různé ovladače nebo tlačítka. Výroba mechatronických komponentů obsahuje rozmanité součástky jako jsou různé páčky, konektory, spínače, přepínače, senzory, kamerové systémy, dveřní systémy, podvolantový modul a náhradní díly. Otestujte mechatronické komponenty co nejdříve! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Plhovská 1099, Náchod.


Transformátory Hradec Králové – pro další využití, k repasi či ke šrotaci

Transformátory Hradec Králové – pro další využití, k repasi či ke šrotaci

Představujeme Vám firmu Trafo CZ, a.s. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na prodej transformátorů a výkup použitých transformátorů. Vzhledem k technické životnosti, která se pohybuje cca okolo 30-ti let, se nabízí otázka kam s použitým či technicky dožitým transformátorem. Naše firma je Vám při problému s likvidací plně k dispozici. Dále zajistíme odvoz, výkup či šrotaci s vystavením prohlášení o ekologické likvidaci. Výkup transformátorů Hradec Králové: použité funkční porouchané pro repasi ke šrotaci pro další využití technicky dožité Pokud Vás výkup použitých transformátorů zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Rádi vám sdělíme cenu, která se pohybuje dle stáří, provedení vinutí a celkového stavu.