Oprava tepelných rozvodů a rozvodů TV v  areálu PL Šternberk - část B

Oprava tepelných rozvodů a rozvodů TV v areálu PL Šternberk - část B

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opravy tepelných rozvodů a rozvodů TV v areálu PL Šternberk a dále i opravy regulačních uzlů ve vybraných objektech v areálu Psychiatrické léčebny Šternberk-Olomoucká 1848/173, 785 01 Šternberk (na pozemku parc. č. 242 v k.ú. Lhota u Šternberka) a jejich okolí.
Veřejná zakázka vložena:
05.01.2023 09:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Psychiatrická léčebna Šternberk

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Psychiatrická léčebna Šternberk

Zadavatel ulice:
Olomoucká 1848/173

Zadavatel PSČ:
785 01

Zadavatel obec:
Šternberk

Kontaktní osoba:
ZVZ Konzult s.r.o., Příční 861/4, 75002, Přerov

Zadavatel telefon:
+420 581 210 665


Zadavatel web:
https://www.plstbk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodoinstalatérské práce, topenářské práce, plynařské práce, vodo-topo-plyn Hodonín

Vodoinstalatérské práce, topenářské práce, plynařské práce, vodo-topo-plyn Hodonín

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá kompletní realizací a montáží rozvodů vody, kanalizace, plynu nebo i topení? Představujeme společnost Radka Vařechy, která se zabývá komplexními vodoinstalačními, topenářskými a plynařskými pracemi. Práce: - realizace vodovodních přípojek - instalace vodoměrů - oprava vnitřních rozvodů vody, odpadů, kanalizace - montáž a výměna vodovodních baterií, toalet, umyvadel. - instalace systémů vytápění - oprava rozvodů topení - montáž radiátorů - výměna kotlů - revize plynových kotlů a spotřebičů - dodávka a montáž kotlů na biomasu - dodávka a montáž tepelných čerpadel - pokládka podlahového vytápění - chemické čištění topného systému - rekonstrukcí koupelen - realizace koupelen na klíč od A do Z. Nabízíme pouze kvalitní služby a dodržujeme smluvené termíny. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky.


Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Potřebujete ve Vaší domácnosti něco opravit, přestěhovat, zapojit, zrekonstruovat nebo potřebujete jen udělat nějakou pravidelnou údržbu? Pak neváhejte zavolat o pomoc hodinovému manželovi! Zařídíme ve Vašem bytě či domě opravení či montáž dřezů, výměnu kuchyňské baterie, zapojení elektrospotřebičů, připevnění nábytku, poliček, přestěhování nábytku, drobné opravy v domácnosti, opravu kapajícího kohoutku, nábytku, čištění koberců, pokládka koberců, podlah PVC, parket, plovoucích podlah, sestavení skříněk, nábytku, židlí a mnoho dalšího. Působíme po celém Brně i jeho okolí. Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv prací na kterou si sami netroufnete!


Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Hledáte v Třebíči topenáře? Potřebujete navrhnout ve Vašem bytě systém podlahového vytápění? Mýte porouchané topení? Kontaktujte topenářství Petr Strnad, které se postará o návrh, realizaci i opravy systémů vytápění. Dodáváme a realizujeme ústřední, podlahové nebo sálavé vytápění pro rodinné domy i byty. Pro každého zákazníka vypracujeme na míru bezplatný návrh vytápění včetně kalkulace. Do našich rukou můžete také svěřit veškeré opravy topných systémů s plynovými kotly. Poradíme si s opravami plynových kotlů, ale také s jejich výměnou a montáží.


Komplexní služby v oblasti pokrývačských, klempířských a tesařských prací

Komplexní služby v oblasti pokrývačských, klempířských a tesařských prací

Komplexní služby v oblasti pokrývačských, klempířských a tesařských prací vám poskytne společnost Střechy Fides z Frýdku-Místku. Kompletně zpracujeme vaši poptávku včetně montáže, pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Zvládneme šikmé i ploché střechy, montáž střešních oken, okapů, parapetů a hromosvodů. Máme dlouholetou praxi v realizaci střech a pracujeme se všemi typy střech i materiály.


Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Komplexní vodoinstalační práce, instalace vody a vnitřních rozvodů vodovodů vám spolehlivě zajistí firma Topenářství Kříž z Brna. V oboru instalatérství se opíráme o velice kvalifikované a školené pracovníky. Zakázky zajišťujeme od projektu až po záruční i pozáruční servis. Poskytujeme instalace vody, rozvody vody a jiné vodoinstalační práce: - rozvody topení, vody a odpadů - rekonstrukce a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček - vnitřní a venkovní vodovody - rozvody vody a odpadů v rodinných domech - rekonstrukce, izolace vodovodního potrubí - a další vodoinstalační práce. Realizujeme instalace vody pro velké množství rodinných domů, bytových domů až po větší zakázky, např. školy.


Plynové kotle – servis a údržba pro bezproblémové plynové vytápění

Plynové kotle – servis a údržba pro bezproblémové plynové vytápění

Potřebujete opravit, zprovoznit plynový kotel? Pro Petra Strnada, specializující se na plynové kotle to není problém! Pomůžeme Vám zjistit příčinu nefunkčnosti kotle a zajistíme v co nejkratším čase opravu. Ať už se jedná o drobné či rozsáhlejší závady plynových zařízení, jsme v této oblasti experti. Zajistíme jejich bezproblémovou funkčnost s co nejdelší životností. Pokud by se však oprava kotle kvůli finanční náročnosti nevyplatila, rádi Vám poradíme při výběru nového topení. V případě nutnosti Vám zajistíme výměnu starého kotle za nový kondenzační a to i včetně montáže. Neváhejte a kontaktujte nás!