Jiří Sixta - využití inovativní technologie - nové vyhlášení

Jiří Sixta - využití inovativní technologie - nové vyhlášení

Předmětem veřejné zakázky je dodávka drtiče. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
05.01.2023 09:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Jiří Sixta

Originální záznam:

Okres:
Praha-východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jiří Sixta

Zadavatel IČ:
16556755

Zadavatel ulice:
Ke Křížku 1

Zadavatel PSČ:
250 88

Zadavatel obec:
Čelákovice

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Pařízková, ŠTĚPÁNEK obchodní, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 731 512 202

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/JiriSixta

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43414000-8
Stroje na drcení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Průběžné odmašťovací a čistící zařízení, které vyrábí společnost SUMMA spol. s.r.o. ze Šumperka, zabezpečí během čištění ekologické čištění. Tato čistící zařízení skříňového typu jsou vhodné pro náročné průmyslové čištění za pomocí voodu ředitelných prostředků. Průběžné odmašťovací a čistící zařízení od společnosti SUMMA s.r.o: - mají široké spektrum použití díky variabilitě vybavení – vhodné na čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi nebo pro čištění dílů před montáží - jsou ekonomicky výhodné a zároveň výkonné - odstraní velký počet nečistot a jsou schopny dosáhnout požadovaného stupně čistoty - pracují na principu tlakového postřiku - stroje jsou vybaveny posuvným dopravníkem, který prochází čistícími zónami – odmašťovací, oplachovou a sušící


Výrobky na míru Žamberk – strojírenské produkty pro další zákazníky

Výrobky na míru Žamberk – strojírenské produkty pro další zákazníky

Představujeme Vám významnou světovou firmu Bühler CZ s.r.o. se sídlem v Žamberku, která se již dlouhá léta věnuje strojírenské výrobě na míru. Špičkové produkty ocení i ten nejnáročnější zákazník. Na našich stránkách si prohlédněte výrobky, které tvoříme pro naše vážené zákazníky přímo na míru. Jedná se zejména o výrobu strojů a průmyslových zařízení jako jsou převodovky a pohonné mechanismy, dopravníky, zvedáky, montážní skupiny pro automobilový průmysl, zařízení pro textilní linky, zařízení pro svařování drátu a další. Zajistíme výrobu dle Vašeho přání, dále servis a poradenství. Dlouhá tradice, kvalita a spolehlivost. Poskytujeme komplexní řešení při výrobě na míru! Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Bühler CZ s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Nádražní 696, Žamberk.


Špičková lakovací a stříkací technika a příslušenství od Krautzberger s.r.o.

Špičková lakovací a stříkací technika a příslušenství od Krautzberger s.r.o.

Společnost Krautzberger, s.r.o. z Plzně je dceřinou společností Krautzberger, která sídlí v Německu. Společnost se zaměřuje na prodej a dodávku stříkací a lakovací techniky pro různé průmyslové odvětví. Společnost Krautzberger, s.r.o. se již léta zabývá výrobou a dodávkou kvalitní stříkací a lakovací techniky v široké škále produktů, které se snaží navrhnout a vyrobit tak, aby splňovali nejen podmínky na kvalitu, ale také pro specifika různých průmyslových odvětví jako jsou: - automobilové - dřevozpracující - plastářské - potravinářské - keramické - stavební Díky dlouholetým zkušenostem na trhu firma zajišťuje rovněž technické poradenství a špičkovou kvalitu výrobků. Lakovací a stříkací zařízení pro různén povrchové úpravy od nanášení barev, lakování nebo lepidel. Stejně jako široký sortiment příslušenství pro lakování a stříkání. Pro kompletní nabídku produktů a služeb se neváhejte podívat na webové stránky společnosti Krautzberger, s.r.o..


Výroba montážních linek i jednoúčelových strojů od LUX spol. s.r.o. z Jablonné nad Orlicí

Výroba montážních linek i jednoúčelových strojů od LUX spol. s.r.o. z Jablonné nad Orlicí

Společnost LUX spol. s.r.o. sídlí v Jablonné nad Orlicí v okrese Ústí nad Orlicí a již přes třicet let se zabývá na výrobu a návrhy montážních linek, jednoúčelových strojů nebo třeba měřících a testovacích zařízení. Potřebujete do Vaši společnosti montážní linku nebo jednoúčelový stroj na míru? Máte speciální požadavky ať už na výkon nebo musíte zohlednit prostor, který máte k dispozici. Ani jedno není pro společnost LUX spol. s.r.o. problém. Společnost Vám udělá návrh stroje na míru. Můžete si vybrat jak z montážních linek, které jsou na ruční ovládání nebo plně automatické. Nevyhovuje Vám ani jedna z možností. Pak je možné tyto dvě funkce zkombinovat. V širokém spektru společnosti patří i další činnosti jako jsou: - výroba montážních linek - výroba jednoúčelových strojů - robotizace - měřící a testovací zařízení - kamerové systémy - speciální lisovací zařízení Nechte si udělat od nás udělat návrh na míru. Jsme LUX spol. s.r.o. z Jablonné nad Orlicí.


Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Firma Weldpoint ze Zakřan na Brněnsku se zabývá prodejem zařízení pro čištění nerezu. K dispozici máme stroje určené pouze k čištění nerezu, ale i kombinované stroje, které umožňují čištění, leštění a zároveň značení nerezu. Vybrat si můžete z několika modelů Inoxliner zařízení s různou funkčností a výkonem: - na čištění TIG, MIG/MAG svarů - nerezových ploch a leštění uhlíkovým štětcem a uhlíkovou elektrodou - Inoxliner MEGALINER 2500 S+, Inoxliner PRO, Inoxliner ECO2, Inoxliner DUO a základní model Inoxliner UNO. Rychlejší a účinnější čištění pak zajistí dílenský vozík iServe Caddy s automatickým čerpadlem - získáte tak mobilní mořící zařízení s automatickým podáváním čistícího elektrolytu. Díky použití technologie štětců z uhlíkových vláken snadno odstraníte nečistoty a oxidy bez poškození povrchu nerezu


Stroje pro odmašťování součástí a dílů - ultrazvuková zařízení, sběrače olejů

Stroje pro odmašťování součástí a dílů - ultrazvuková zařízení, sběrače olejů

Ve výrobním programu společnost SUMMA se soustředí především na kvalitu. Své výrobky dodávaji po celé Česká a Slovenské republice včetně zahraničí. Ultrazvuková zařízení - ultrazvuková vana - pro náročné průmyslové odmašťování - pro čištění dílů - čištění postřikem i ponorem - použití ultrazvuku, díky kterému dosáhnete vysoké čistoty před montáží. Sběrače olejů - průtočný separátor oleje - diskový sběrač oleje - pásový sběrač oleje - pro odloučení oleje z odmašťovacích lázní - několikanásobné zvýšení životnosti. Stroje zabezpečují čištění a odmašťování velkého počtu dílů, u kterých je kladen důraz na kvalitu.