Výroba pozemních dopravníků, skladové dopravní techniky, závěsných dopravních systémů

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba pozemních dopravníků, skladové dopravní techniky, závěsných dopravních systémů

Společnostem nejen v automobilovém průmyslu, které přepravují karoserie, dveře vozu, bočnice a jiné velké celky nabízíme komplexní služby v oblasti výroby a instalace dopravní techniky. V Chropyňské strojírně máme mnohaleté zkušenosti s pozemními dopravníky, skladovou dopravní technikou a závěsnými dopravními systémy.

Poptávám zpracování dotace Zelená úsporám

Poptávám zpracování dotace Zelená úsporám

Poptávám "papírové" zpracování Zelené úsporám, veškeré doklady mám, ale nedaří se to dotáhnou v té jejich aplikaci.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2023 09:11

Platnost poptávky:
05.02.2023 07:13

Kontaktní osoba:
Jaroslav Novotný

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 196 555

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dotace na realizaci fotovoltaických systémů, návrhy na míru - jsme připraveni Vám pomoci

Dotace na realizaci fotovoltaických systémů, návrhy na míru - jsme připraveni Vám pomoci

Rádi by jste si pořídili fotovoltaický systém, ale nemáte dostatek financí? Naši spolehlivý a zkušení pracovníci z firmy PV Solutions Vám se vším pomohou - poradí a nabídnou nejlepší způsob financování. Dotace na realizaci fotovoltaických systémů můžete mít i Vy. Zajistíme komplexní služby v oblasti FVE včetně zpracování projektové dokumentace, která je potřebná také pro žádosti o dotace. Při realizaci projektu vždy vycházíme z vaší současné spotřeby elektrické energie i vašich představ a místa pro solární elektrárny. Své realizace jsme již zajistili na rodinných i bytových domech ve Znojmě, Třebíči, Ivančicích a v okolí Brna-venkov.


Získejte Dotaci na výměnu kotlů v rámci programu Nová zelená úsporám 2021+

Získejte Dotaci na výměnu kotlů v rámci programu Nová zelená úsporám 2021+

Zvažujete výměnu kotle? Využijte výhodnou Dotaci na výměnu kotlů ve Frýdku-Místku, Novém Jičíně a celém Moravskoslezském kraji v rámci programu Nová zelená úsporám 2021+. Firma Ing. Dalibor Čmiel vám pomůže s kompletním vyřízením žádosti, kterou lze podat nejpozději do srpna 2022. Podporu ve formě dotace lze poskytnout na instalace realizované od 1.1.2021 a to v případě, že žadatel má vlastní rodinný dům nebo celoročně obývaný rekreační objekt v MSK kraji. Dále musí mít platný Doklad o kontrole technického stavu kotle (revizní zprávu) a zapojený stávající kotel na tuhá paliva na otopnou soustavu. Limity podpory se odvíjí dle typu zdroje vytápění a max. 50% z uznatelných nákladů. Pro plynový kondenzační kotel je max. výše dotace 38 500 Kč, pro zplynovací kotel na dřevo s AKU nádobou a automatický kotel na pelety 88 000 Kč. U tepelného čerpadla na vytápění je max. výše 88 000 Kč a u tepelného čerpadla s přípravou TUV zase 110 000 Kč.


Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Potřebujete poradit či vyřídit Kotlíkovou dotaci v Moravskoslezském kraji? Jsme tady pro Vás! Naše firma Ing. Dalibor Čmiel poskytuje poradenství v oblasti kotlíkové dotace. Dotace na kotle v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům. U nás Vám zajistíme v programu Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji: - poradenství o žádost dotace instalace ekologického vytápění - zastoupení základě Plné moci při veškerém administrativním jednání - přípravu všech nezbytných formulářů - podání žádosti před realizací i po realizaci opatření - doložení všech nezbytných dokumentů pro úspěšné vyplacení dotace Postaráme se o VŠE až do podpisu Vaší smlouvy o dotaci. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Dotace Zelená úsporám, podklady pro získání dotace - odborná pomoc

Dotace Zelená úsporám, podklady pro získání dotace - odborná pomoc

Program Nová zelená úsporám Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR se zaměřuje na úsporu energie a efektivní využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných domech. Hledáte-li firmu, která Vám pomůže se zpracováním podkladů, uspoří Váš čas a krok za krokem Vám tak pomůže získat dotaci programu Nová zelená úsporám 2017, jste na správném místě! Se společností DK projekt, s.r.o. nebylo získání dotace nikdy jednodušší! Neváhejte a kontaktujte nás na telefonních číslech 596732592 či 603304655, nebo nás přijďte osobně navštívit na Bohumínskou ulici 94/113 v Ostravě - Muglinově.


Program Dešťovka - dotace na zavlažování zahrad srážkovou vodou

Program Dešťovka - dotace na zavlažování zahrad srážkovou vodou

Zvažujete využití dotačního programu Dešťovka? Se vším v rámci vyřízení dotace Vám ochotně pomůže společnost Ing. Dalibor Čmiel. Své služby zajišťujeme ve Frýdku-Místku, v Ostravě a v Novém Jičíně. Postaráme o kompletní vyřízení dotace na shromažďování (akumulaci) srážkové vody pro zavlažování (zálivku) zahrad. Pro získání dotace až 20 000 Kč + 3 500 Kč/m2 nádrže je nezbytné splnit následující stanovené podmínky: vlastník domu je povinen zajistit 100% odvodnění střechy a mít stejný či větší objem akumulační nádrže, než je minimální. Ten určíme pomocí dotační kalkulačky v rámci zpracování Odborného posudku. Nově lze dotaci poskytnout všem stávajícím domům v České republice. Zajistíme veškerou přípravu a kompletaci podkladů pro vyřízení Žádosti o dotaci a Odborného posudku včetně zaslání na příslušné místo. Po schválení dotace, doložíme skutečné provedení pro vyplacení přislíbené částky.


Dotační poradenství Hradec Králové, vyhledání dotace, zpracování žádosti o dotaci

Dotační poradenství Hradec Králové, vyhledání dotace, zpracování žádosti o dotaci

Představujeme Vám firmu Centrum evropského projektování a.s. z Hradce Králové, která svoji činnost zaměřila na poradenské, organizační a expertní služby spojené s přípravou, realizací a monitorováním investičních i neinvestičních projektů spolufinancovaných z fondů EU, národních či jiných dotačních a grantových zdrojů. Naše služby: Vyhledávání vhodné dotace Zpracování žádosti o dotaci Zpracování žádosti o platbu Zpracování monitorovacích zpráv Pokud Vás naše dotační poradenství zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Švendova 1282, Hradec Králové.