Svoz, využití nebo odstranění směsného a tříděného komunálního odpadu

Svoz, využití nebo odstranění směsného a tříděného komunálního odpadu

Předmětem plnění této části veřejné zakázky je poskytování služeb, které budou spočívat v zajištění svozu vytříděných složek komunálního odpadu, jeho dotřídění, předání k dalšímu využití nebo zpracování, případně odstranění, a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména zákonem o odpadech a všemi jeho prováděcími vyhláškami, zákonem č. 477/2001 Sb., o obalech a o změně některých zákonů v platném znění a aktuální obecně závaznou vyhláškou města Žamberk o stanovení obecného systému odpadového hospodářství. Podrobněji viz ZD.
Veřejná zakázka vložena:
01.12.2022 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Žamberk

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Orlicí

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.01.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
680 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Žamberk

Zadavatel IČ:
00279846

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 166

Zadavatel PSČ:
564 01

Zadavatel obec:
Žamberk

Kontaktní osoba:
Lucie Serbousková

Zadavatel telefon:
+420 494 531 538

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zamberk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90511000-2
Sběr odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


EKO-KOM, a.s. - nejvýznamnější hráč na trhu s obalovými odpady

EKO-KOM, a.s. - nejvýznamnější hráč na trhu s obalovými odpady

A od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu s obalovými odpady. EKO-KOM, a.s. se zaměřuje na sběr a recyklaci plastů, papíru, kovů a skla. Společnost se snaží minimalizovat dopad obalových odpadů na životní prostředí a podporovat principy cirkulární ekonomiky. Snaží se také o vzdělávání veřejnosti o správném třídění odpadu a o důležitosti recyklace. EKO-KOM, a.s. má rozsáhlou síť sběrných míst po celé České republice, kde mohou lidé odevzdat své obalové odpady. Ty jsou poté transportovány do sběrných center, kde jsou tříděny a připraveny k dalšímu zpracování. S námi pro lepší budoucnost s méně odpadem!


Výhodný výkup olověných autobaterií i s elektrolytem a akumulátorů za nejlepší výkupní cenu!

Výhodný výkup olověných autobaterií i s elektrolytem a akumulátorů za nejlepší výkupní cenu!

Potřebujete se zbavit použitých autobaterií a nevíte na koho se obrátit? Vykoupíme autobaterie, UPS baterie a další olověné akumulátory za nejlepší cenu! Stačí navštívit naši výkupnu OPAMETAL s. r. o. se sídlem v Opavě, která nabízí služby v oblasti výkupu a zpracování autobaterií, takže máte o starost méně! Autobaterie vykupujeme společně s náplní, jakou může být gel či kyselina. Vykoupený materiál vážíme na digitálních vahách, které jsou pravidelně úředně cejchovány. Chraňte s námi životní prostředí a starou nepotřebnou autobaterii nevyhazujte do přírody. Přijďte s ní k opavské společnosti OPAMETAL s. r. o., kde ji vykoupíme za nejlepší výkupní ceny.


Vývoz žump, septiků a odpadních vod – kanalizační služby nejen pro majitele domů

Vývoz žump, septiků a odpadních vod – kanalizační služby nejen pro majitele domů

Hledáte pohotovostní služby k vyčerpání a odvozu odpadních vod? Jste z okolí Opavy a Ostravy? V tom případě se obraťte na společnost S-KONTROL s. r. o. Společnost S-KONTROL s. r. o. disponuje kvalitní technikou a vybavením, pomocí které zajišťuje vyčerpávání a odvoz odpadních vod ze žump a septiků pro majitele rekreačních objektů, rodinných domů a vlastníky firem. Nenechávejte vývoz septiku na poslední chvíli a kontaktujte nás!


Kovošrot Šumperk, vykupujeme použité olověné baterie, železo, kabely

Kovošrot Šumperk, vykupujeme použité olověné baterie, železo, kabely

Kovošrot poblíž Šumperka je nejvyhledávanější široko daleko. Zde můžete odložit nepotřebný šrot a další kovový odpad. Ten postupuje dál ke zpracování nebo k případné likvidaci. Dále si snadno poradíme i s likvidací kabelů, železa, konstrukcí i velkých kovových celků. Naše sběrna šrotu je dostupná z Lanškrouna nebo ze Šumperka a z dalších okolních měst z regionu. Už nemusíte pracně shánět, kde se nepotřebného odpadu zbavíte. Náš kovošrot Michal Pirkl je vám připraven podat pomocnou ruku.


Výkup železných a barevných kovů, kovošrot, výkup za výhodné ceny

Výkup železných a barevných kovů, kovošrot, výkup za výhodné ceny

Potřebujete se zbavit nepotřebných kovů a jiného železného odpadu? Pak neváhejte a dovezte vše do kovošrotu FERRUM v Třebíči! Kovový odpad vykupujeme za velmi dobré ceny! Vykupujeme: -železo, kovový odpadu, železný šrot, litinu, železo, ocel, elektromotory, měď, měděné elektrokabely, mosaz (špony, třísky, bronz, hliník, zinek, olovo, cín, nikl, SK plátky, tištěné spoje z pc, akumulátory. V případě potřeby zajistíme i odvoz odpadu vlastní autodopravou. Provozujeme 4 výkupní místa na Vysočině - v Jemnici, Třebíči, Velkém Meziříčí a Moravských Budějovicích. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Výkup kovů Trutnov, výkup železa Dvůr Králové, kovošrot Jaroměř

Výkup kovů Trutnov, výkup železa Dvůr Králové, kovošrot Jaroměř

Výkup kovů a železa zajišťuje v okolí Dvora Králové náš Kovošrot Dvůr Králové Lukas trade, s.r.o. Jestliže, Vám leží někde Trutnově, ve Dvoře Králové nad Labem, v Jaroměři nebo kdekoliv jinde, nějaký nepotřebný šrot, železo či barevné kovy, papír nebo plasty - my Vám od nich odlehčíme a ještě Vám zaplatíme! Zajeďte k nám! Návštěva v Kovošrotu Dvůr Králové Lukas trade, s.r.o. se vyplatí!