Vrecko LDPE s uzáverom

Vrecko LDPE s uzáverom

1. 25.000ks rocne mnozstvo - Vrecko LDPE s uzáverom, potlacene 265x400mm+BFx0.06 mm
2. PET/PE - 70.000m rocne, potlačená - hrúbka 0, 092 x šírka 255 (+/-0, 25) mm, 7500 Mtr. / Rolka, (nemoze byt kasirovana Lepidlom, iba LDPE vrstvou)
3.PET/PE - 70.000m rocne, nepotlačená - hrúbka 0, 092 x šírka 255 (+/-0, 25) mm, 7500 Mtr. / Rolka, (nemoze byt kasirovana Lepidlom, iba LDPE vrstvou)
Poptávka byla vložena dne:
29.11.2022 10:14

Platnost poptávky:
29.12.2022 09:27

Kontaktní osoba:
Juraj Kollár

Kontaktní email:

Telefon:
+420 091 180 3478

Okres:
Liberec

Obrázek:
Vrecko LDPE s uzáverom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šetřete s námi planetu a využívejte RTP vratné obaly

Šetřete s námi planetu a využívejte RTP vratné obaly

V dnešním světě internetových eshopů dochází k výraznému navýšení množství lepenkových krabic, což může mít hrozivý dopad na naši planetu. V naší firmě Schoeller Allibert vyrábíme tzv. RTP vratné obaly, které snižují negativní vliv na životní prostředí, zvyšují udržitelnost. Vzhledem k jejich vysoké životnosti se snižuje spotřeba surovin a odpadů, která při produkci a využívání lepenkových krabic vzniká. Naše vratné obaly jsou plně recyklovatelné, díky nim dojde ke značnému snížení emisí až o 88 %. Zasáhněte s námi včas! Kontaktujte nás.


Velký výběr lepících pásek se všestranným využitím najdete u nás na eshopu a prodejně

Velký výběr lepících pásek se všestranným využitím najdete u nás na eshopu a prodejně

Dopler Studio poskytuje širokou škálu lepících pásek jak na prodejně, tak i na svém eshopu. Kromě oboustranných, fasádních, textilních, maskovacích a podlahových máme k prodeji pásky vhodné na zrcadla, pro mrazírny, dále sklolaminátové samolepicí, balící, elektroizolační, výstražné či teflonové izolační. Také můžete u nás zakoupit speciální pásky jako jsou vysoce tepelně odolné nebo silikonové samosvařitelné. Využití je všestranné - v dílně, servisu, domácnosti i v zahradě. Navštivte naši prodejnu na Rybářské 15 v Ostravě – Mariánských Horách či náš eshop.


Ekologická výroba přepravních obalů na pivo a nápoje na míru - dlouhá životnost!

Ekologická výroba přepravních obalů na pivo a nápoje na míru - dlouhá životnost!

Myslíte ekologicky a je Vám blízká udržitelnost? Potřebujete vyrobit přepravky, co mají dlouhou životnost a dobře vypadají? Jsme schopni Vám navrhnout a na míru vyrobit nápojové či pivní přepravky. Kontaktujte naši společnost Schoeller Allibert s.r.o. Přepravky jsou vyrobeny z plastu, který je matný a připomíná skutečné dřevo. Pivní přepravka Krombacher získala ocenění od porotců v soutěži pro-K award 2017 v kategorii Skladovací a transportní systémy především díky věrohodné imitaci staré dřevěné bedny. Při výrobě byla znovupoužitelná fólie, tak jak je to u společnosti Schoeller Allibert zvykem. Jejich produkce je v souladu s přírodou, snaží se o dlouhodobou udržitelnost. Přepravky jsou ekologické, v přírodě rozložitelné a přesto je jejich životnost delší jak 10let. Naši specialisté se zaměřují na ekologickou výrobu, většina naší produkce je z recyklovaného materiálu. Naše přepravky pomáhají posilovat obchodní značku. Můžete si vybrat originální zpracování. Nechte si navrhnout fotopotisk, reliéf či štítky. Jejich provedení pomáhá k lepší manipulaci s těžkými nápoji. Naše společnost Schoeller Allibert s.r.o. dodala pivní přepravky pro značky Franziskaner, Leffe, Radeberger či Beck's. Navštivte naše webové stránky. Těšíme se na spolupráci.


Ochranné pytle z LDPE fólie pro uskladnění pneumatik - BIPO - PLASTY s.r.o.

Ochranné pytle z LDPE fólie pro uskladnění pneumatik - BIPO - PLASTY s.r.o.

Zima je v plném proudu a Vy už jste jistě vyměnili letní pneumatiky za zimní. Přemýšlíte, jak nejlépe uskladnit letní pneumatiky, tak aby byly v suchu a připravené na letní sezónu? Pak pro Vás máme vynikající řešení, které pro Vás má společnost BIPO - PLASTY s.r.o. z Příšovic z okresu Liberec. Společnost BIPO - PLASTY s.r.o. je výrobce obalových materiálů a vyrobila speciální ochranné LDPE pytle na uskladnění pneumatik. Tyto ochranné LDPE pytle disponují těmito vlastnostmi: - LDPE folie z dnovým svárem - průhledné nebo pigmentové barvy - rozměry 1000x960 mm - tloušťka 25-40 mikronů Navíc si pytle můžete objednat jak s potiskem, tak bez potisku. Uskladněte své pneumatiky v ochranný pytlích z LDPE folie společnosti BIPO - PLASTY s.r.o. a mějte své pneumatiky v bezpečí.


Výroba a prodej samolepicích etiket na kotoučích a papírových logistických etiket

Výroba a prodej samolepicích etiket na kotoučích a papírových logistických etiket

Pracujete v textilním nebo potravinářském průmyslu a chcete zajistit do svých skladů kvalitní logistické etikety? Přejete si vybrat materiál i tvar? V tom případě se obraťte na společnost SEMOPLAST s.r.o. ze Šumperka. SEMOPLAST s.r.o. se zaměřuje na výrobu samolepících etiket na kotoučích. Tyto etikety mohou mít čtvercový, kruhový i oválný tvar a jsou vyráběny z polyesteru, papíru, PE a PP. Logistické etikety mají uplatnění ve všech odvětvích průmyslu, kde je zapotřebí označit produkty.


Pytele a sáčky z LDPE a HDPE vyrobíme na zakázku - BIPO - PLAST s.r.o.

Pytele a sáčky z LDPE a HDPE vyrobíme na zakázku - BIPO - PLAST s.r.o.

Potřebujete na zakázku vyrobit pytle nebo sáčky různých rozměrů? Pak se obraťte na společnost BIPO - PLASTY s.r.o. z Příšovic v okrese Liberec. Společnost se zabývá výrobou obalových materiálů, mezi něž patří i výroba LDPE a HDPE sáčku a pytlů na zakázku. Sáčky a pytle pro Vás vyrobí dle Vašich požadavků v různých rozměrech a s bočním nebo dnovým svárem. A jaký je vlastně rozdíl mezi LDPE a HDPE pytli a sáčky? LDPE sáčky a pytle se lidově nazývají taky igelit. Jsou nešustivé a mají měkkou a tvárnou strukturu. Jsou více leklejší a roztažitelné. HDPE sáčky a pytle se lidově nazývají mikroten a jsou šustivé. Jejich struktura je tenčí a jsou méně roztažitelné. Máte zájem a rádi byste se dozvěděli více informací? Pak se neváhejte podívat na webové stránky společnosti BIPO - PLASTY s.r.o., kde Vám rádi sdělí podrobnější informace.