Poskytnutie služieb hromadného stravovania zamestnancov formou elektronických stravovacích kariet

Poskytnutie služieb hromadného stravovania zamestnancov formou elektronických stravovacích kariet

Predmetom zákazky je poskytnutie služby, spočívajúcej v sprostredkovaní stravovania zamestnancov verejného obstarávateľa po dobu 12 mesiacov, prostredníctvom elektronických stravovacích kariet u zmluvných partnerov úspešného uchádzača, tzn. v stravovacích zariadeniach, reštauráciách, zariadeniach rýchleho občerstvenia, potravinových reťazcoch, obchodoch s potravinami, akceptujúcich elektronické stravovacie karty na úhradu ceny stravovania. Súčasťou predmetu zákazky je okrem dodania elektronických stravovacích kariet zároveň aj správa elektronických stravovacích kariet a pripisovanie (dobíjanie) stravných jednotiek jednotlivým stravovacím kartám podľa aktuálnych potrieb verejného obstarávateľa a v súlade s aktuálne platnými ustanoveniami Zákonníka práce. Celkové maximálne množstvo stravných jednotiek počas účinnosti rámcovej dohody je 27 280 ks a maximálny počet elektronických kariet je 110. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v prílohe č. 1 súťažných podkladov Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
24.11.2022 08:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Úrad vlády Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úrad vlády Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151513

Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Hajko Remeňová

Zadavatel telefon:
+421 220 925 765


Zadavatel web:
https://www.vlada.gov.sk//

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55520000-1
Služby hromadného stravovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Česká klasická kuchyně - rozvoz a dovoz jídel, obědů

Česká klasická kuchyně - rozvoz a dovoz jídel, obědů

Každý den vám zajistíme chutné, teplé jídlo za rozumnou cenu. Pokud se Vám nechce přes týden vařit a a máte rádi zdravou a klasickou českou kuchyni, pak se obraťte naší společnost Mikeš a spol s.r.o.. Nově jsme zrekonstruovali naší jídelnu v Opavě a nabízíme rozvoz jídla a obědů až k Vám domů nebo do firmy v okolí Opavy. Preferujeme zdravou výživu a nabízíme racionální stravu v rámci denního menu. Specializujeme se také na výrobu chutných obložených baget a následně jejích rozvoz. Jako dárek pro Vaše blízké nabízíme dárkové poukazy v jakékoliv hodnotě. Na stránkách společnosti naleznete aktuální jídelníček se seznamem potravinových alergenů. Přejeme Vám dobrou chuť... A těšíme se na Vaši návštěvu.


Salónek pro konání akcí, školení a konferencí v Restauraci Vesna

Salónek pro konání akcí, školení a konferencí v Restauraci Vesna

Zajistíme vám salónek, který se nachází v prvním patře budovy restaurace Vesna. Je to ideální místo v klidné části Opavy pro pořádání akcí, školení, seminářů a konferencí. Kapacita salónku je 60 osob a je vhodný pro pořádání: - nejrůznějších akcí - školení - konferencí - seminářů - rodinných oslav - svatebních hostin - banketů V prostorách restaurace Vesna můžete využít bezplatné wifi. Veškeré prostory restaurace jsou nekuřácké a parkování je zajištěno v objektu budovy. Můžete si vybrat ze širokého výběru teplých a studených pokrmů. Po dobrém jídle si můžete vybrat zákusek, který vyrábíme v naší cukrářské výrobně. Pro zahnání žízně čepujeme krušovický Mušketýr 11°. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Hledáte vhodné místo pro společenské akce v okolí Žďáru nad Sázavou? Přesně takové vám poskytne Restaurace a hotel U Hrocha ze Škrdlovic. V našem areálu máme moderní společenský sál, kde lze mít až 120 míst. Pronajměte si velký prostor a neomezujte se počtem pozvaných hostů. Sál je vybaven promítacím plátnem, profesionálním ozvučením a dataprojektorem. Vhodný je pro veškeré rodinné oslavy, svatby, firemní školence, odborné konference, klubové večírky, ale i divadelní představení. Pronájem je možný po celý rok. Zavolejte nám a jistě se dohodneme na vhodném termínu.


Polední menu v restauraci s bezbariérovým přístupem, povoleným vstupem pro domácí mazlíčky

Polední menu v restauraci s bezbariérovým přístupem, povoleným vstupem pro domácí mazlíčky

Uvažujete, kam si v Litomyšli vyrazíte s kolegy nebo rodinou na oběd? Hledáte restauraci, kde je možný i vstup pro domácí mazlíčky? Restaurace v Hotelu Zlatá Hvězda umožňuje nejen vstup domácím mazlíčkům, ale přístup do restaurace je navíc i bezbariérový. Příchozí do restaurace přivítá příjemné prostředí, přičemž každého na první pohled zaujmou malby s motivem litomyšlského zámku. Každý pracovní den si zde navíc pochutnáte na výborném poledním menu. Mimo polední menu si můžete vybírat z pestré nabídky krajových specialit a tradiční české i minutkové kuchyně. Restaurace je navíc držitelem certifikace projektu Asociace hotelů a restaurací Czech specials - Ochutnejte Českou republiku.


Ubytování v Českém Švýcarsku, stylové ubytování v hotelu, restaurace s tradiční českou kuchyní

Ubytování v Českém Švýcarsku, stylové ubytování v hotelu, restaurace s tradiční českou kuchyní

Plánujete dovolenou nebo třeba jen prodloužený víkend v Českém Švýcarsku? Hotel a restaurace Kocanda se nachází nedaleko centra magického města Děčín. Svojí výhodnou polohou přímo vybízí k návštěvě města, nedaleko se nachází cyklostezka a sportovní areál. Kapacita hotelu je 52 lůžek. Můžete vybírat z moderních nadstandartních, standardních a antialergických pokojů. Firmy mohou využít konferenčních prostor. Po náročných výletech se můžete nechat hýčkat v našem wellness s hvězdnou oblohou. Zrelaxovat se můžete v hydromasážní vířivce, finské sauně nebo v relaxační zóně. K dispozici je sekt i alko a nealko nápoje. Jistě si pochutnáte v naší vyhlášené restauraci, kde nabízíme klasickou českou kuchyni. Přijeďte k nám načerpat novou energii a naplno si užít chvíle volna.


Práce a jídlo – spojení firemních akcí a teambuildingů s degustačním menu

Práce a jídlo – spojení firemních akcí a teambuildingů s degustačním menu

Máte mnoho pracovních povinností, čeká Vás mnoho porad a teambuildingů, ale zároveň se nechcete připravit o kvalitní jídlo? Využijte tedy prostory Restaurace U Hradu ve Šternberku a dopřejte si ať už při firemní akci, tak i při poradách degustační menu. Restaurace U Hradu disponuje salónkem nejen pro firemní akce a teambuildingy s kapacitou 40 osob a je připravena uspokojit Vaše chuťové buňky. Restaurace a Pension U Hradu ve Šternberku se nachází v centru města a můžete tedy navštívit i nedaleký hrad, využít služby pensionu a nabídky pokojů, a pokud není následující den pracovní, navštívit ZOO Olomouc – Svatý Kopeček. Těšíme se na Vaši návštěvu.