Ryby

Ryby

Predmetom zákazky je dodávka potravín podľa špecifikácie uvedenej v súťažných podkladoch pre potreby verejného obstarávateľa.
Podrobnejší opis predmetu zákazky viď. v časti B.2 Opis predmetu zákazky a v prílohe č. 8 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
24.11.2022 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica Nitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica Nitra

Kontaktní osoba:
JUDr. Alžbeta Kentošová

Zadavatel telefon:
+421 376 545 616


Zadavatel web:
http://www.fnnitra.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerstvé hovězí, vepřové maso i uzeniny z Řeznictví Koníček

Čerstvé hovězí, vepřové maso i uzeniny z Řeznictví Koníček

Pokud hledáte v okolí Uherského Brodu prodejnu masa a uzenin, kde nakoupíte každý den čerstvé vepřové a hovězí maso, přijďte si vybrat do Řeznictví Vlčnov - František Koníček. Na prodej máme i uzeniny vlastní výroby. Maso je od českých chovatelů. Pravidelně vybrané druhy masa za akční cenu! Vyberete si v příjemném prostředí, k dipozici Vám bude profesionální obsluha. Co u nás nakoupíte: - prvotřídní výsekové maso vepřové i hovězí - uzené maso, klobásy vlastní výroby - uzenina od českých dodavatelů.


Volné místo v řeznictví - do výrobny masa, prodavač, prodavačka masa, uzenin

Volné místo v řeznictví - do výrobny masa, prodavač, prodavačka masa, uzenin

Zájemci o práci v oboru prodavač, prodavačka se mohou přihlásit v Řeznictví Vlčnov - František Koníček, kde je aktuálně volné místo do výrobny masa a prodeje masa, uzenin. Hledáme zaměstnance s praxí v oboru, ideálně z okolí Uherského Brodu, Uherského Hadiště ! Čeká Vás příjemný kolektiv, rozumná pracovní doba, zajímavé finanční ohodnocení. Bližší informace osobně. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky - 606723760.


Výborné škvařené domácí vepřové sádlo vhodné na pečení i smažení

Výborné škvařené domácí vepřové sádlo vhodné na pečení i smažení

Vaříte nebo pečete rádi na vepřovém sádle? Používáte často během vaření vepřové sádlo a rádi byste jsi koupili kvalitní a domácí škvařené vepřové sádlo? Navštivte Poctivé uzenářství v Prosiměřicích, kde si můžete koupit kvalitní vepřové škvařené sádlo. Námi vyráběné vepřové sádlo je vhodné na vaření, pečení, smažení, ale velice dobře chutná i na krajíci chleba. Velká výhoda sádla je vysoká tepelná stabilita – během tepelného zpracování v něm nevzniká tolik škodlivých látek. Sádlo navíc neobsahuje škodlivé trans tuky. Sádlo také obsahuje vysoké dávky vitaminu D. Pokud sháníte kvalitní škvařené vepřové domácí sádlo, zakoupíte jen právě v našem řeznictví!


Prodej masa, uzenin, lahůdek, řeznictví, řeznické prodejny po celé České republice

Prodej masa, uzenin, lahůdek, řeznictví, řeznické prodejny po celé České republice

Hledáte prodejnu masa, uzenin a lahůdek, kde nabízí pouze kvalitní produkty? Společnost ZEMAN maso - uzeniny, a.s. je specializovanou sítí řeznických prodejen. Po celé České republice můžete nalézt více než 100 prodejen. V prodejnách naleznete kvalitní tradiční masné výrobky, které jsou vyráběny dle klasických receptur za přijatelné ceny. Nabízíme: - hovězí maso - vepřové maso - drůbeží maso - uzeniny - párky - klobásy - šunky - trvanlivé salámy - paštiky - lahůdky - pečivo - mnoho dalšího. Zakládáme si na čerstvosti všech produktů, proto provádíme rozvozy každý den. Abychom zaručili kvalitu a čerstvost je většina masa a uzenin z naší výrobny v Příbrami.


Uzená pečená masa - kýta, kolena, plec i naložené maso k dogrilování pro Vaše akce

Uzená pečená masa - kýta, kolena, plec i naložené maso k dogrilování pro Vaše akce

Pokud chcete na rodinnou oslavu nebo akci s práteli skvělé pohoštění. Objednejte si pečená masa nebo naložené maso k dogrilování z Řeznictví a uzenářství Kadlček. Naše pečená uzená kolena, plec, česneková kýta, debrecínská pečeně a tlačenka dostala v roce 2020 prestižní ocenění KLASA. Naše řeznictví sídlí v Dolním Němčí u Uherského Hradiště, dodáváme v širokém okolí - spokojené zákazníky máme v regionu Zlínský kraj, Jihomoravský i Olomoucký kraj. Na každý pátek a sobotu můžete objednávat: - pečená uzená kýta cca 8-10kg, plec cca 5-6kg (s kostí a kolenem) - pečená uzená kolena bez kosti cca 1kg - naložená syrová, nasolená kýta, plec, kolena k vlastnímu dogrilování. Objednávky se přijímají cca 4 dny předem, pro daný týden tedy stačí objednat v pondělí a úterý. Výdej: - v pátek 14:00 – 16:30 - v sobotu 7:00 – 9:30.


Uzeniny, masné a uzenářské výrobky z masa bez přidaných separátů

Uzeniny, masné a uzenářské výrobky z masa bez přidaných separátů

Chcete si pochutnat na uzeninách a masných výrobcích nejvyšší kvality? Hledáte uzenářství, kde můžete koupit uzeniny bez přidaného lepku, éček a přidaných separátů? Uzeniny a teplně opracované i neopracované mastné výrobky zakoupíte v řeznictví a uzenářství Poctivé uzenářství v Prosiměřicích. Naše výrobky jsou opravdu poctivé – při jejich výrobě používáme čistě maso. Téměř veškeré nše výrobky jsou bezlepkové. Při výrobě uzenin a masných výrobků nepoužíváme na nastavování separáty, jako jsou kosti, hlavy či kůže. Naše výrobky navíc neobsahují ani sójovou mouku a chemikálie. Do uzenin mimo jiné nestříkáme vodu. V Poctivém uzenářství si můžete zakoupit: - uzené výrobky, masa - párky, klobásy - krájené salámy - trvanlivé salámy, šunky - slaninu a další