Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti

Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti

Sběr dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti ČR (ISSDS ČR) je organizovaný odborem silniční databanky a NDIC Ostrava.
Jedná se o průběžný a nepřerušený sběr dat registru stavební činnosti (RSČ), pasportizačního popisu komunikací (PPK), popisu křižovatek (PK) a konstrukčních vrstev vozovek (KV). Dodavatelé této služby rovněž zabezpečují metodickou pomoc jednotlivým majetkovým správcům silnic (Správy a Závody ŘSD ČR, okresní a krajské SÚS), kontrolu dat pasportizačního popisu komunikací, popisu křižovatek, konstrukčních vrstev vozovek a udržování jejich aktuálního stavu.
Veřejná zakázka vložena:
24.11.2022 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.01.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Zadavatel IČ:
65993390

Zadavatel ulice:
Na Pankráci 546/56

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Radek Walder

Zadavatel telefon:
+420 954 913 572

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.rsd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72313000-2
Sběr dat

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poptávkový systém pro firmy za úhradu z průmyslových oborů

Poptávkový systém pro firmy za úhradu z průmyslových oborů

Zajišťujeme vyřizování, třídění, filtraci a zasílání poptávek pro firmy ze stavebnictví a dopravy. Propojujeme veškeré obory napříč kraji v České republice i zahraničí. Registrace na našem webovém portálu je zcela zdarma. V případě zájmu vám poskytneme výhodnou spolupráci za paušální částku 500 Kč za měsíc, nebo startovací cenu 1500 Kč na 12 měsíců. Po registraci se vám ozveme nejpozději do 24 hodin a doladíme vše dle vašich potřeb. Firmám i jednotlivcům pomůžeme dohledat spolehlivého dodavatele ze strojírenského, dřevařského, stavebního i dopravního průmyslu.


Nevíte si s něčím rady? Navštivte náš web a nalezněte odpověď!

Nevíte si s něčím rady? Navštivte náš web a nalezněte odpověď!

Neztrácejte čas hledáním relevantních odpovědí ať se to týká stavby, řemesla nebo služeb a zeptejte se prostřednictvím našeho webu těch správných odborníků, kteří mají zkušenosti k nezaplacení! Ke správné odpovědi Vám stačí pouze počítač nebo chytrý telefon, kde si vyhledáte kontakt v oblasti, jenž potřebujete ujasnit. Usnadněte si tak zodpovězení nelehkých otázek, které jsou ale pro jiné hračkou.


Informační centrum v Hořovicích, s veřejným internetem, informace o ubytování, kulturních akcích

Informační centrum v Hořovicích, s veřejným internetem, informace o ubytování, kulturních akcích

Plánujete navštívit město Hořovice a uvítali byste radu, kam zajít a co podniknout? Městské kulturní centrum Hořovice Vám ochotně poskytne veškeré informace týkající se tohoto malebného města a jeho okolí. Rádi Vám poradíme, kam vyrazit na výlet, doporučíme ty nejvhodnější cyklotrasy, případně dáme tip na zajímavé kulturní a společenské akce, které rozhodně stojí za návštěvu. Pomůžeme Vám však také s hledáním dopravního spojení, navrhneme vhodné ubytování i stravování v některé z místních restaurací. V našem informačním centru si rovněž můžete zakoupit vstupenky na nadcházející kulturní události, využít služeb veřejného internetu i černobílého kopírování. Samozřejmostí je prodej upomínkových předmětů, jako jsou turistické známky, vizitky i magnetky.


Turistické informační centrum Velká Bíteš, TOP turistické poznávací a naučné stezky Bítešska

Turistické informační centrum Velká Bíteš, TOP turistické poznávací a naučné stezky Bítešska

Zajímavé tipy na výlet po Vysočině a Jihomoravském kraji, TOP nejzajímavějších míst Bítešska, turistické poznávací a naučné stezky, koupaliště, aquaparky, tipy na cykloturistiku nebo zimní radovánky, o tom všem Vám poskytne informace Turistické informační centrum Velká Bíteš. Turistická TOP Bítešska: Velká Bíteš Naučná stezka „Už ty mlýny doklapaly“ Naučná stezka Svatá hora Údolí Bílého potoka Údolí Haldy Údolí mezi Jestřabím a Jasenicí Galerie Sýpka Památná borovice Jinošovské studánky Jezdecká stezka Smírčí kříže Neseďte zbytečně doma! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či jakmile to půjde poctít osobní návštěvou na adrese Masarykovo náměstí 5, Velká Bíteš.


Informační portál o cestování, tipy na výlety, možnosti sportovních a outdoorových aktivit

Informační portál o cestování, tipy na výlety, možnosti sportovních a outdoorových aktivit

Cestujte a poznávejte nová místa, se společností HELING, s.r.o. bude cestování jednodušší a příjemnější. Jsme informační portál o cestování sídlící na Praze 4, který Vás pravidelně zásobuje těmi nejzajímavějšími tipy na výlety, ubytování a možnosti sportovních i outdoorových aktivit. Naše služby ocení především všichni milovníci cestování, jež rádi poznávají nová místa, ať už se jedná o tuzemskou přírodu či exotickou dovolenou někde v tropech. Již se nemusíte strachovat o ubytování, na našich webových stránkách naleznete ty nejlepší tipy, kde a jak se ubytovat, případně na jaká úskalí se v dané zemi připravit. Naplánujte si dovolenou dle Vašich měřítek, využijte naše dlouholeté zkušenosti a vyrazte na cestu za dobrodružstvím!


Monitoring vodních toků - Budete vědět jako první o stavu vodních toků

Monitoring vodních toků - Budete vědět jako první o stavu vodních toků

Jste milovníci adrenalinové vodní zábavy? Rádi sjíždíte řeky a neradi byste se vystavovali nebezpečí? Pak sledujte naše stránky, kde vám uvádíme aktuální informace o stavech a průtocích na vodních tocích. Neodvratně se blíží vodácká sezóna a je dobré být aktuálně informován o stavech a průtocích na vodních tocích. Naše firma Povodí Labe, státní podnik Hradec Králové nepřetržitě monitoruje vodní toky a aktuální stavy vystavuje na internetových stránkách. Informujte se jako první o sjízdnosti v místě kde hodláte provozovat vodní sporty. Povodí Labe, státní podnik Hradec Králové máme informace jako první!