Úklidové služby ve společných prostorách bytových domů, kanceláři MěRK

Úklidové služby ve společných prostorách bytových domů, kanceláři MěRK

Poskytování úklidových služeb v budovách města, které spravuje Městská realitní kancelář.
Veřejná zakázka vložena:
24.11.2022 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Příbram

Originální záznam:

Okres:
Příbram

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.01.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 939 040 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Příbram

Zadavatel IČ:
00243132

Zadavatel ulice:
Tyršova 108

Zadavatel PSČ:
261 01

Zadavatel obec:
Příbram

Kontaktní osoba:
Zdeněk Šnyps

Zadavatel telefon:
+420 318 402 561

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://pribram.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění ozonem v domácnostech i firmách - zbavte se virů, bakterií a pachů

Čištění ozonem v domácnostech i firmách - zbavte se virů, bakterií a pachů

Čištění předmětů provádíme ozonizerem TRINIZON Ozoner 11000 s čistícím vakem OZBAG - je patentovaným vynálezem PV 2015-840 pro dezinfekci, deratizaci, dekontaminaci a odstranění organismů na předmětech. Čištění ozonem je extrémně efektivní, hloubkový a komplexní. Pokud máte zájem o čištění ozonem ve Vaši firmě či domácnosti, pak se objednejte ještě dnes. Čištění ozonem Vás zbaví virů, plísní a bakterií. Také má za úkol odpachování matrací, oblečení, kožešin, sportovních výstrojů, sedaček, koberců, záclon a jiných předmětů. Dále také zlikviduje zápach po zvířatech, moči, zvratcích nebo silných parfémech i cigaretovém kouři. Díky ozonizeru také ušetříte náklady za čistírny. Další výhodou je také omezení výskytu parazitů a roztočů. Uklidíme Vám doma i ve firmě! Pro více informací a ceny čištění ozonizerem nás neváhejte kontaktovat. Působíme v regionech Opava, Hlučín, Krnov, Bruntál a Bílovec.


Chemické čištění kamenných soklů, schodů, fasád, historických památek

Chemické čištění kamenných soklů, schodů, fasád, historických památek

Chemickému čištění kamenných, betonových či cihlových povrchů se věnuje společnost Pavel Leška, která dále nabízí také mobilní tryskání, před povrchové úpravy, kamenické práce a restaurátorské práce. Společnost Pavel Leška se zabývá chemickým čištěním kamenných soklů, schodů, fasád, historických památek (z žuly, pískovce, opuky, mramoru), soch, betonových ploch, veřejných prostranství, kamenných i cihlových interiérů.


Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek a střech může být problematické. Obraťte se v regionu Zlín, Brno či Praha na společnost Čištění fasád. Prodloužíme životnost fasády i střech. Dokážeme kvalitně a efektivně odstranit většinu nečistot pomocí speciálních chemických prostředků. V rámci prevence novotvorby nečistot nanášíme na vyčištěný povrch i ochranné, impregnační prostředky. Efektivně čistíme fasády, omítky a střechy od atmosférických nečistot - prachu, smogu dále od biologických nečistot – plísní, mechu, řas a zbavíme povrch i mastnoty, cementových povlaků či nevzhledného graffiti.


Vyklízecí práce pro nemovitosti, kanceláře, sklepy, půdy i další objekty od Marie Bělová

Vyklízecí práce pro nemovitosti, kanceláře, sklepy, půdy i další objekty od Marie Bělová

Vlastníte nemovitost či nějaký objekt, který byste potřebovali vyklidit? Pokud se nacházíte v Mělníku nebo jeho okolí na pomoc si můžete zavolat paní Marii Bělovou, která provozuje služby v oblasti vyklízení objektů a nemovitostí, demolice a bourací práce. Ať už je to sklep, půda nebo nějaký venkovní pozemek. Můžete se spolehnout, že společnost paní Marie Bělové udělá svou práci rychle, kvalitně a s odbornou způsobilostí. Zbaví Vás tak nežádoucího nepořádku a vyklidí prostor, který budete chtít. Mezi její další činnosti patří i bourací práce a demolice, s tím, že se rovněž postarají i o odvoz sutě. Pro další informace ohledně vyklízecích, bouracích prací nebo demolice, pak se neváhejte na paní Marii Bělovou obrátit.


Úklid a údržba budov Praha – kvalitně poskytované služby pro široký okruh zákazníků

Úklid a údržba budov Praha – kvalitně poskytované služby pro široký okruh zákazníků

Zabýváme se úklidem a údržbou budov v Praze a jeho blízkém okolí. Ke své práci používáme pouze moderní technologie, které využíváme především v kancelářských objektech a jsme držiteli certifikací pro profesionální úklid, který provádějí pouze plně vyškolený pracovníci. Nabízíme strojové čištění a přistupujeme velmi zodpovědně k životnímu prostředí. Své služby poskytujeme pro široký okruh zákazníků, a to jednorázově nebo se můžeme domluvit na dlouhodobé spolupráci. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě, proto nabízíme spolehlivé a ověřené služby, které již ocenila spousta zákazníků. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky, kde se mimo jiné dozvíte, čím vším se ještě naše firma zabývá. Těšíme se na vás.


Profesionální strojové čištění koberců, čalounění, sedacích souprav - odstranění skvrn

Profesionální strojové čištění koberců, čalounění, sedacích souprav - odstranění skvrn

Potřebujete vyčistit koberec? Úklidové služby Henrieta z Olomouce se zaměřují na hloubkové strojové čištění a tepování koberců, čalounění a sedacích souprav. Zajišťujeme profesionální čištění domácností a firem v Olomouci, Jeseníku, Uničově, Prostějově, Mohelnici a Šternberku. Provádíme extrakční čištění - tepování koberců, sedacích souprav a čalounění. Odstraníme prach, roztoče a bakterie. Neutralizujeme pach z koberců a sedaček, které budou po hloubkovém čištění navíc krásně vonět. Provedeme regeneraci a omlazení vzhledu čalounění. Doba schnutí koberce nebo sedačky se pohybuje v rozmezí 1 - 4 hod. Čištění provádějí účinně, ale zároveň šetrně k danému materiálu. Poskytujeme úklidové služby na vysoké úrovni. Objednejte si úklid od profesionálů.