Poptávám šrouby

Poptávám šrouby

Poptávám šrouby M10x1.25x130 10.9 v zinku částečný závit. Hlava buď šestihran límec, popřípadě šestihran klasika, eventuálně torx. Lze zajistit tento produkt, nebo je možnost zadat výrobu? V případě výroby kolik ks je minimálně nutné odebrat. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
24.11.2022 08:41

Platnost poptávky:
24.12.2022 07:37

Kontaktní osoba:
Jakub Erben

Kontaktní email:

Okres:
Jablonec nad Nisou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spojovací materiál do dřeva - závitové vložky a matice

Spojovací materiál do dřeva - závitové vložky a matice

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou a dodávkami spojovacího materiálu do dřeva? Pak kontaktujte společnost SIMAF CZ s.r.o. z Brna, která tento materiál dodává na trh. Nabízíme: -Závitové vložky SERBOIS - určené do všech druhů dřeva, mají velmi odolný závit, absorbuje napětí, rozloží zatížení a jsou vyrobeny z mosazi. -Závitové vložky SERWOOD - toto je rozpěrná vložka, která má vysokou pevnost s rozepřením uvnitř materiálu a je vyrobená také z mosazi. -Matice TBH - jsou určeny také do dřeva a jejich montáž se provádí pomocí vnitřního šestihranu. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce a prodej

Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce a prodej

Potřebujete firmu, která je zaměřena na výrobu a dodávku montážních systémů, nebo spojovacího materiálu? Pak kontaktujte nás firmu SIMAF CZ s.r.o. z Brna. Naše specializace je na prodej a výrobu nýtovacích a lisovacích hadic i na spojovací materiál. ISO 9001. Nýtovací matice dodáváme průchozí i uzavřené, s rýhováním nebo šestihranné. Všechny druhy - plochá hlava, zvětšená i malá, zapuštěná. Matice jsou skladem z pozinkované či nerez oceli, hliníku a mosazi. Na prodej máme také samoúchytné lisovací matice, šrouby a distanční sloupky. Materiál lisovacích matic - pozinkovaná a nerez ocel. Více informací najdete na webových stránkách.


Železářství – šrouby, vruty, hřebíky a další spojovací materiál

Železářství – šrouby, vruty, hřebíky a další spojovací materiál

Potřebujete si pořídit hmoždinky, několik šroubků nebo vruty? Hledáte v okolí Brna železářství se širokým sortimentem spojovacího materiálu? Vše potřebné nakoupíte v prodejně Ungrmat. V oddělení železářství nakoupíte spojovací materiál pro hobby i profesionální použití. Na skladě máme šrouby, vruty, hřebíky, kotvící prvky, matice a podložky, nýty, hmoždinky, konzoly a háky nebo hadicové spony či gola sady. Náš ochotný personál Vám velice rád pomůže s výběrem všeho potřebného pro váš projekt.


Výroba mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl

Výroba mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl

Potřebovali byste zajistit výrobu mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Naše společnost zajistí výrobu jakéhokoliv spojovacího materiálu i nestandardního. Obrábíme ocel všech tříd včetně nerezu, mosazi, hliníku i plastů. V našem sortimentu naleznete speciální spojovací materiály, mikrošrouby a šrouby pro elektro automobilový průmysl, závitové šrouby, nýtovací matice, vruty, matice, pojistné kroužky ad. Povrchové úpravy zajišťujeme dle požadavků norem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kvalitní kotevní techniku značek Den Braven, Fisher, Index, Profikote, Profistyl, seženete v brněnské firmě PROFIKRAFT TRADING, která je Váš partner na profesionální ruční nářadí. V širokém výběru kotevní techniky naleznete: - chemické kotvy - aplikační pistole - mísicí špičky - vyfukovací pumpičky - sítka plast + ocel - čistící kartáče - plastové hmoždinky (do plného zdiva, dutých materiálů, ytongu, sádrokartonu, polystyrenu, lešenářské, sady oko/hák) - kovové hmoždinky (kotvy průvlakové, hmoždinky narážecí, do sádrokartonu, pórobetonu) - rámové hmoždinky - zpuštěné vrty - talířové hmoždinky a talířky - stahovací pásky - turbo šrouby Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, nebo je kontaktujte pomocí emailové adresy.


Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele -  snadné a optimální skladování

Konsignačních sklady pro dodavatele a odběratele - snadné a optimální skladování

Přemýšlíte, kde uskladnit své zboží či výrobky? Pokud hledáte optimální a výhodné řešení skladování, obraťte se na jihlavskou firmu LAGUS s.r.o., která se kromě výroby šroubů, matic a klipů zabývá i pronájmem konsignačních skladů. Konsignační sklad je optimální volbou pro každou firmu, která potřebuje uskladnit své zboží nebo výrobky, ale také chce umožnit odběrateli plynulý odběr zboží. Oproti standardnímu skladu, kde si zboží přiváží a odváží dodavatel, u skladu konsignačního zboží přiváží a uskladňuje dodavatel, ale odběratel si zboží vyzvedává sám. O vyskladnění následně informuje dodavatele, který mu vystaví fakturu na základě výkazů o výdeji. Objednávky jsou pak nahrazeny dokumenty: -výdejkou, stav skladu nebo odvolávka Konsignační sklady Vám tedy usnadní práci a i následné papírování. Pokud se rozhodnete si takový konsignační sklad pořídit, neváhejte kontaktovat firmu LAGUS s.r.o., která Vám navrhne i optimální řešení přímo pro Vaši firmu.