Údržba a starostlivosť o vodné prvky v meste Levice

Údržba a starostlivosť o vodné prvky v meste Levice

Predmet zákazky je v súlade s § 3 ods. 4 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len zákon) zákazka na poskytnutie služieb, ktorej predmetom je údržba a starostlivosť o vodné prvky v meste Levice. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v súťažných podkladoch tejto zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
23.11.2022 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Levice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Levice

Zadavatel IČ:
00307203

Kontaktní osoba:
Ing. Miloslava Szillerová

Zadavatel telefon:
+421 366 350 285

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.levice.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50800000-3
Rôzne opravárske a údržbárske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Správa nemovitostí Praha 6 -  bezproblémový chod nemovitosti

Správa nemovitostí Praha 6 - bezproblémový chod nemovitosti

Vlastníte nemovitost s kancelářemi, byty či jiné budovy? Nemáte dostatek prostoru řešit potřebné náležitosti s provozem, úklidem či revizemi? Tak tyto starosti přenechte naší společnosti ANESO s.r.o., která sídlí v Praze 6. Specializujeme se na komplexní správu nemovitostí a s tím spojené veškeré úkony. K poskytovaným službám patří evidence nájemních smluv, zajištění úklidu, údržby, revizí, potřebných oprav, dodávky energií, vody, tepla a médií, placení faktur. Bezproblémový chod nemovitostí svěřte odborníkům. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat s námi ušetříte čas i peníze.


Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Pokud hledáte v regionu Zlínský kraj firmu, jejímž oborem je správa nemovitostí, obraťte se na spol. Správa bytů MORAVA s.r.o., která se v tomto oboru pohybuje téměř 25 let. Zaměřuje se převážně na správu bytových domů pro SVJ - společenství vlastníků bytových jednotek, ale nabízí také správu nájemních bytů – městských i pro bytová družstva. Začínajícím pomůžeme se založením společenství vlastníků a dále obstaráme veškeré služby spadající do oblasti ekonomiky, správy a provozu nemovitosti. Působíme v lokalitě Zlínský kraj - aktuálně v obcích Napajedla, Bystřice pod Hostýnem a Tlumačov. Neváhejte se na nás obrátit, svoji působnost stále rozšiřujeme. Zajišťujeme kompletní agendu služeb v oblasti bydlení v souladu s předpisy - dle zák. č. 89/2012 (občanský zákoník) a zák.č. 516/2002 (zákon o dani). V rámci služeb zajišťujeme: - vedení účetnictví, vyúčtování nájmů, služeb, tepla - vypracujeme prohlášení vlastníka, stanovy, průkaz energetické náročnosti budovy, domovní řády - revize v zákonných termínech - provozní věci - dodávky energií pro dům, výběrová řízení na opravy i stavební práce včetně zajištění kontroly prováděných prací. Pokud plánujete rekonstrukci či revitalizaci objektu, pomůžeme Vám ve spolupráci s ekonomickými a daňovými poradci vyřídit úvěr i s případnou dotací, případně přefinancování dříve dohodnutých úvěrů.


Komplexní zajištění správy nemovitosti dle potřeb klienta Praha

Komplexní zajištění správy nemovitosti dle potřeb klienta Praha

Hledáte pro Vaše bytové družstvo či společenství vlastníků nového správce nemovitosti? Jste majitelem objektu v Praze? Nabízíme Vám řešení, které Vám ušetří čas i peníze a zbavíte se zbytečných starostí. Naše společnost ANESO s.r.o. Vám nabízí komplexní zajištění správy nemovitosti přesně podle Vašich požadavků. Řešíme vše za Vás. Ať jde o technický stav budovy, vedení evidence osob, majetku a účetnictví až po právní úkony spojené se správou majetku. Optimalizujeme Vám náklady na provoz Vašeho objektu. Na vše máme kvalifikované odborníky z různých oborů. Od právníků až po zručné řemeslníky. Komplexní správu nemovitosti dle Vašich potřeb Vám zajistí naše společnost ANESO s.r.o. se sídlem na Praze 6. Pro cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte.


Technické služby, práce se stavebními mechanismy, správa nemovitostí, údržba zeleně ve městě Jaroměřice nad Rokytnou

Technické služby, práce se stavebními mechanismy, správa nemovitostí, údržba zeleně ve městě Jaroměřice nad Rokytnou

Představujeme firmu TESMA Jaroměřice s.r.o., která nabízí technické služby městu Jaroměřice nad Rokytnou v okrese Třebíč i dalším subjektům. Společnost TESMA Jaroměřice s.r.o. nabízí: - práce se stavebními mechanismy - zprostředkovatelská činnost - obchodní činnost - správa nemovitostí; pronájem parkovacích a skladových ploch - provádění, údržba, opravy a úpravy komunikací, veřejných prostranství, veřejné zeleně, dopravního značení a kanalizací - podnikání v oblasti nakládání s odpady - poskytování technických služeb - provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti (koupaliště Jaroměřice nad Rokytnou) - zámečnictví, nástrojářství - zednictví - hostinská činnost. Pokud hledáte poskytovatele technický služeb v oblasti Jaroměřice nad Rokytnou, neváhejte nás kontaktovat.


Recepční služby Praha – zajištění profesionálních služeb ve všech typech objektů

Recepční služby Praha – zajištění profesionálních služeb ve všech typech objektů

Vítání hostů a jejich evidence, výdej klíčů, vyřizování telefonních hovorů nebo poštovních zásilek to je jen zlomek toho co recepční vykonává. Co je u této profese nejdůležitější je zodpovědnost, diskrétnost a spolehlivost, kterou najdete u pracovníků naší firmy IPSO s.r.o. která sídlí v Praze. Zajistíme pro vás kvalitní služby pracovníka, který perfektně ovládá cizí jazyky, protože všichni víme, že pro tuto profesi je to velmi nezbytné a recepční služby pro vás navíc poskytne ve všech typech objektů. V naší firmě jde o samostatnou činnost, kterou nabízíme. Dále také zajišťujeme ostrahu majetku a osob, požární hlídky nebo například převoz hotovosti. Pro více informací se nám ozvěte na telefonním čísle nebo navštivte naše webové stránky.


Správa budov a objektů, experti na správu nemovitostí

Správa budov a objektů, experti na správu nemovitostí

Vlastníte bytové družstvo, objekty domů, komerční objekty nebo jste ve spolku vlastníků? Nevíte si rady se správou, právními záležitostmi a organizačními věcmi, jako je účetnictví, technické služby a evidence nájemníků? V Aneso s.r.o. nabízíme kompletní zajištění výše zmíněných služeb, vy se nemusíte o nic starat. Náš profesionální tým odborníků se postará o veškeré záležitosti a povinnosti spojené s Vašim objektem. Umíme zajistit přípravu, evidenci či ukončení nájemních smluv. Postaráme se o optimální technický stav, včetně prohlídek, správek a revizí tak, aby bylo vše s předpisy BOZP a PO. Dále máme v nabídce úklidové činnosti, správu zeleně a chodníků. Také jsme schopni zrealizovat větší opravy a rekonstrukce, abyste se nemuseli o nic starat. Doplňkovými službami jsou správa o pojistné záležitosti, archivace dokumentů, evidence a vymáhání nájemné. Naši kompletní nabídku naleznete na webových stránkách. Zastavte se za námi na ulici Žukovského 887/4, Praha 6.