Výmena podlahovej krytiny v telocvični RB

Výmena podlahovej krytiny v telocvični RB

Predmetom zákazky je výmena podlahovej krytiny v telocvični RB vrátane súvisiacich služieb v zmysle výkazu - výmeru.
Veřejná zakázka vložena:
21.11.2022 10:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne

Zadavatel IČ:
31118259

Kontaktní osoba:
Anna Dvoráková

Zadavatel telefon:
+421 327 400 101

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://tnuni.sk/aktuality

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45236110-4
Stavebné práce na stavbe plôch pre športové ihriská

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka podlahových krytin-lina, pvc, vinylu, plovoucí podlahy

Pokládka podlahových krytin-lina, pvc, vinylu, plovoucí podlahy

Vyberte si tu ideální podlahu v Podlahovém studiu Jegla z okresu Uherské Hradiště. Nabízíme i odborné položení podlahových krytin. Pokládka lina, PVC, vinylu či plovoucí podlahy potřebuje přípravu podkladu - rovný, hladký a pevný povrch. Změříme vlhkost povrchu, provádíme broušení betonu, vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou. Posoudíme stav původní podlahy předem, konzultace si prosím domluvte na tel.:774831124. Díky dlouholetým zkušenostem provádíme pokládku podlah precizně.


Podlahářství – kompletní dodávka podlahy na míru od přípravy podkladu až po dodávku finální krytiny

Podlahářství – kompletní dodávka podlahy na míru od přípravy podkladu až po dodávku finální krytiny

Potřebujete nové podlahy do vašeho bytu nebo rodinného domu? Hledáte podlahářství, které Vám pomůže s výběrem správného typu podlahové krytiny, která bude odpovídat Vašim potřebám? Obraťte se na firmu Podlahy a dveře Lukáš Nekula. Postaráme se o kompletní dodávku podlahy včetně její následné údržby. Našim klientům zhotovujeme podlahy, které jsou nejen krásné, ale zároveň jsou teplé a příjemné na dotek. Pomůžeme Vám s výběrem správné krytiny pro Váš interiér, ať už se jedná o dřevěné, vinylové, korkové, PVC podlahy nebo linolea. Garantujeme Vám kompletní dodávku podlahy na klíč od přípravy podkladů nivelací až po dodávku finální krytiny. Poskytujeme také následný servis v podobě údržby podlah.


Anhydritové a cementové podlahy, polystyrenbeton, podlahové vytápění

Anhydritové a cementové podlahy, polystyrenbeton, podlahové vytápění

Stavíte či rekonstruujete dům nebo jiný objekt? Potřebujete novou podlahu? Představujeme společnost SO STAVO - Lumír Mucha, která se zabývá stavebními pracemi. Specializujeme se na anhydritové a cementové podlahy. Dále nabízíme realizaci polystyrenbetonu, strojních omítek a montáž šikmých i rovných podhledů. Nejčastěji využívaný anhydritový litý potěr je revoluční technologie, která zkrátí dobu výstavby, v některých případech ji může i zlevnit. Jsme profesionálové ve svém oboru a máme dlouholeté zkušenosti. Zakázky realizujeme rychle a s nejvyšší pečlivostí. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci.


Příprava podkladu pod samonivelační anhydritovou podlahu

Příprava podkladu pod samonivelační anhydritovou podlahu

Uvažujete o aplikaci anhydritové podlahy do vašeho interiéru? Sháníte na Znojemsku firmu, která kromě samotné aplikace samonivelačního potěru zajistí i přípravu podkladu pro samonivelační podlahu? Svěřte aplikaci anhydritové podlahy včetně přípravy podkladu firmě Beton Znojmo. Naše firma se postará nejen o samotnou aplikaci anhydritu, ale i o přípravu podkladu pro anhydritovou podlahu. Na podlahu položíme separační vrstvu, která zabrání úniku anhydritu pod tuto vrstvu. Zároveň po obvodu připevníme dostatečně vysokou obvodovou diletaci. V případě, že se na podlaze nachází podlahové vytápění, je na podkladu provedena taktéž separační vrstva ve formě systémové desky nebo systémového pásu s rastrem.


Systém SUPERBETON® - leštění, broušení, barvení a zpevnění betonových podlah

Systém SUPERBETON® - leštění, broušení, barvení a zpevnění betonových podlah

Potřebujete opravit starou betonovou podlahu? Chcete zrenovovat podlahu takovým způsobem, aby vypadala reprezentativně a měla dlouhou životnost? Vyzkoušejte systém SUPERBETON® od společnosti PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. Naše společnost se zabývá revoluční technologií úprav starých i nových betonových podlah. Systém SUPERBETON® spočívá v broušení, leštění, barvení a zpevnění betonových podlah, které udělá z betonové podlahy atraktivně vypadající povrch s dlouhodobou životností. Leštěné betonové podlahy jsou navíc 8-10 krát pevnější, a to i bez použití pryskyřičné stěrky a dalších rozpouštěděl.


Podlahářské práce, realizace podlah, prodej podlahových krytin, renovace podlah

Podlahářské práce, realizace podlah, prodej podlahových krytin, renovace podlah

Plánujete si nechat udělat novou podlahu nebo zrenovovat starou? Nevíte na koho se obrátit? Neváhejte kontaktovat společnost Podlahy Řeháček, která vznikla již v roce 2007 a nabízí široký sortiment podlahových krytin. Zakládáme si na výběru těch nejkvalitnějších materiálů, které mají velmi dlouhou životnost. V naší nabídce naleznete: - vinylové podlahy - laminátové podlahy - dřevěné podlahy - podlahy třívrstvé - parkety - plovoucí podlahy - korek - PVC, koberce - tmely, lišty, prahy, chemie. V rámci renovací parket nabízíme broušení, tmelení, lakování nebo olejování a lištování. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou společnost, neváhejte nás kontaktovat!