Čerstvá zelenina, čerstvé ovocie a zemiaky

Čerstvá zelenina, čerstvé ovocie a zemiaky

Dodávka potravín pre 7 školských jedální pri materských školách a pre školskú jedáleň pri Zariadení starostlivosti o deti do 3 rokov veku dieťaťa na území mesta Michalovce počas roka 2023.
Veřejná zakázka vložena:
21.11.2022 10:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Michalovce

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.12.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Michalovce

Kontaktní osoba:
Ing. Darina Čornejová

Zadavatel telefon:
+421 566 864 296


Zadavatel web:
http://www.michalovce.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ořechy přírodní, pražené nebo v čokoládě a široký výběr sušeného ovoce

Ořechy přírodní, pražené nebo v čokoládě a široký výběr sušeného ovoce

Jste milovníky ořechů a suchých plodů? Nemůžete se rozhodnout, zda si vybrat přírodní, pražené nebo v čokoládě? Vyberte si od každého něco u společnosti Drago spol. s r.o. ve Zlíně. Z ořechů si můžete vybrat například kešu, arašídy, chia semínka, dýňová semínka a ze sušeného ovoce datle, banány, brusinky, švestky a mnoho dalšího. Poté se stačí rozhodnout zda navštívíte prodejnu ve Zlíně, nebo si vše objednáte z pohodlí domova on-line. Společnost Drago spol.s r.o. si také poradí i s krmivy, hnojivy, cibulovinami, kořením a dalším sortimentem.


Hrušky, jablka, cibule a kořenová zelenina - mrkev, petržel, celer na uskladnění

Hrušky, jablka, cibule a kořenová zelenina - mrkev, petržel, celer na uskladnění

Pro chladné období roku je vhodné mít doma po ruce ovoce jako zásobu vitamínů. Přijďte si nakoupit hrušky a jablka vhodné na uskladnění do zahradnictví Tlumačov. Talašovo zahradnictví s.r.o. má z letošní sklizně na prodej i mrkev, petržel, celer a cibuli k uskladnění. K uskladnění u nás na prodej: - jablka GALA, RUBINOLA, JAMES GRIEVE - hrušky WILLIAMSOVA, LUCASOVA - čerstvá kořenová zelenina - mrkev, petržel, celer - cibule. Poradíme Vám, jak vhodně uskladnit ovoce i zeleninu, aby Vám vydrela co nejdéle čerstvá.


Koření a kořenící směsi, sušené plody a ovoce a zelenina od J.K.FOOD

Koření a kořenící směsi, sušené plody a ovoce a zelenina od J.K.FOOD

Koření je základem každé dobré kuchyně a každého dobrého vaření. Bez koření by bylo jídlo ochuzeno o mnoho vybraných chutí. Pokud sháníte firmu, který vyrábí a sama míchá koření a kořenící směsi, pak se obraťte na společnost J.K.FOOD pana Jaroslava Kostery z Větřkovic u Opavy. Spolenčost J.K.FOOD ve své podobě existuje na trhu již přes dvacet let a během těch dvaceti let se pro ni nic nezměnilo. Na prvním místě je kvalita produktu a spokojený zákazník. Jako výrobci dehydratovaných potravin se soustřeďují především na výrobu koření, kořenících směsí, sušených plodin, ovoce a zeleniny, ale také hub nebo těstovin. V širokém spektru vyráběných produktů tak najdete: - koření a kořenící směsi - sušené ovoce, zeleninu, houby - omáčky a šťávy - těstoviny - bujóny a polévky - výrobky z brambor Protože společnost J.K.FOOD při výrobě nepoužívá žádné konzervanty, chemii nebo barviva, její výrobky se tak dostávají do zařízení jako školky, školy nemocnice ale i špičkových restaurací.


Červená řepa, křen jsou vitamínová bomba a skvělá prevence proti chřipce, virózám - prodej v zahradnictví

Červená řepa, křen jsou vitamínová bomba a skvělá prevence proti chřipce, virózám - prodej v zahradnictví

Vitamínové bomby, kterými jsou červená řepa i křen můžete stále nakoupit na prodejně Talašova zahradnictví v Tlumačově. Máme široký sortiment, zveme k nákupu zákazníky z širokého okolí Zlína i Kroměříže. Při správném skladování Vám vydrží červená řepa i křen celou zimu. Ideální je uchovávat ve vlhku a chladu. Nejlepší je sklep i lednice je však vhodným místem. Červená řepa je zdrojem vitamínu C, železa, kyseliny listové i vitaminů B1 pro správnou funkci srdce a nervů, B2 pro zdraví nervů, kůže a očí a vitamin B6. Pomáhá detoxikovat organismus, léčí chudokrevnost, pomáhá při dně a při vysokých hladinách kyseliny močové v krvi. Křen obsahuje vitamín C ve vysokém množství, množství minerálních látek, silice, glukosinoláty, sacharidy, enzymy, organické kyseliny a flavonoidy. Má zázračné účinky na lidskou imunitu, působí antibakteriálně, pomáhá udržovat střevní mikroflóru, odhleňuje průdušky, skvělý při nemoci i pro rekonvalescenci.


Červené krouhané zelí - prodej a plnění do nádob směsí dle vlastní receptury

Červené krouhané zelí - prodej a plnění do nádob směsí dle vlastní receptury

Pokud jste si oblíbili kysané zelí, zkuste si letos naložit i červené krouhané zelí podle receptury Talašova zahradnictví s.r.o.. Pouze jeden den 18.11. bude probíhat plnění zelí do nádob. Vy jej pak za pár týdnů budete mít po ruce. Kysané zelí je velmi zdravé, patří mezi superpotraviny s vysokým obsahem vitamínu C. V zimním období tedy přijde vhod. Od 7. do 16. listopadu bude probíhat plnění hotovou směsí bílého zelí do nádob. PO-PÁ 8-16 , SO 8-10.30. Aktuálně na prodej naše kysané zelí za akční cenu - 1kg / 49Kč, 3kg / 147,- Kč.


Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Máte rádi domácí zeleninu a ovoce po celý rok? Chcete si nakoupit brambory nebo cibuli k uskladnění? Kvalitní zeleninu a ovoce přímo od pěstitele, určenou k uskladnění, prodává v oblasti Brno-venkov Zelenina Kratochvílovi Kupařovice. Nakoupíte u nás žlutou a červenou kuchyňskou cibuli, ale také brambory varného typu B k uskladnění. Sortiment ovoce vhodného k uskladnění pak zahrnuje jablka odrůd Šampion a Rubín, která se prodávají v bednách po 15 kilech. Prodej ovoce a zeleniny k uskladnění je ukončen je konci měsíce září, poté je možný odběr po telefonické domluvě.