Nákup a dodávka ovocia a zeleniny

Nákup a dodávka ovocia a zeleniny

Predmetom zákazky je nákup a dodávka mlieka, mliečnych výrobkov a vajec, pekárenských výrobkov a ovocia a zeleniny pre školské jedálne pri materských školách pod správou verejného obstarávateľa a pre Zariadenie pre seniorov, ul.Starinská v Humennom. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov a v Prílohách č. 1 A až E - Špecifikácia a cena k návrhu rámcovej dohody pre jednotlivé časti predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
21.11.2022 10:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Humenné

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.12.2022 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Humenné

Kontaktní osoba:
Mgr.Milan Mihaľko

Zadavatel telefon:
+421 577 863 227

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.humenne.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Chcete-li udělat něco zdravého pro svůj životní styl, bude jistě prvním krokem návštěva v jedné z prodejen naší pekárny IVANKA, která disponuje špičkovými produkty. Kromě pečiva běžného a sladkého zde naleznete zdravé produkty tradiční výroby. Výrobky jsou na velmi vysoké úrovni zdravotní nezávadnosti. V našem pestrém sortimentu zdravého pečiva se nachází: - pečivo tmavé, rohlík sypaný cereáliemi - pečivo s obilnou záparou, kaiserka tmavá - houska ražená tmavá, rustikální vícezrnné pečivo - raženka kornmix, bulka s dýňovým semínkem a další Zdravé pečivo je vyráběno z kvalitních surovin a je vhodné nejen jako součást redukční diety, ale také k udržení hmotnosti a vylepšení vašeho zdravého životní stylu. Zastavte se do jedné z našich prodejen, kde vás přivítá vůně čerstvého tradičního pečiva a neváhejte ochutnat tyto kvalitní výrobky, které pohladí i na duši.


Červená řepa, křen jsou vitamínová bomba a skvělá prevence proti chřipce, virózám - prodej v zahradnictví

Červená řepa, křen jsou vitamínová bomba a skvělá prevence proti chřipce, virózám - prodej v zahradnictví

Vitamínové bomby, kterými jsou červená řepa i křen můžete stále nakoupit na prodejně Talašova zahradnictví v Tlumačově. Máme široký sortiment, zveme k nákupu zákazníky z širokého okolí Zlína i Kroměříže. Při správném skladování Vám vydrží červená řepa i křen celou zimu. Ideální je uchovávat ve vlhku a chladu. Nejlepší je sklep i lednice je však vhodným místem. Červená řepa je zdrojem vitamínu C, železa, kyseliny listové i vitaminů B1 pro správnou funkci srdce a nervů, B2 pro zdraví nervů, kůže a očí a vitamin B6. Pomáhá detoxikovat organismus, léčí chudokrevnost, pomáhá při dně a při vysokých hladinách kyseliny močové v krvi. Křen obsahuje vitamín C ve vysokém množství, množství minerálních látek, silice, glukosinoláty, sacharidy, enzymy, organické kyseliny a flavonoidy. Má zázračné účinky na lidskou imunitu, působí antibakteriálně, pomáhá udržovat střevní mikroflóru, odhleňuje průdušky, skvělý při nemoci i pro rekonvalescenci.


Červené krouhané zelí - prodej a plnění do nádob směsí dle vlastní receptury

Červené krouhané zelí - prodej a plnění do nádob směsí dle vlastní receptury

Pokud jste si oblíbili kysané zelí, zkuste si letos naložit i červené krouhané zelí podle receptury Talašova zahradnictví s.r.o.. Pouze jeden den 18.11. bude probíhat plnění zelí do nádob. Vy jej pak za pár týdnů budete mít po ruce. Kysané zelí je velmi zdravé, patří mezi superpotraviny s vysokým obsahem vitamínu C. V zimním období tedy přijde vhod. Od 7. do 16. listopadu bude probíhat plnění hotovou směsí bílého zelí do nádob. PO-PÁ 8-16 , SO 8-10.30. Aktuálně na prodej naše kysané zelí za akční cenu - 1kg / 49Kč, 3kg / 147,- Kč.


Pekárna - prodej širokého sortimentu čerstvého slaného a sladkého pečiva a zákusků

Pekárna - prodej širokého sortimentu čerstvého slaného a sladkého pečiva a zákusků

Hledáte v okolí Brna-venkov pekárnu, která nabízí široký sortiment vždy čerstvého slaného pečiva? Nebo si chcete pochutnat na zákuscích a sladkém pečivu, které se rozplývají na jazyku? Široký sortiment vždy čerstvého slaného pečiva a lahodné sladké pečivo a zákusky naleznete v prodejnách Pekárna Ivanka. Naši kamennou prodejnu naleznete v Ivančicích. Z výrobků naší vlastní produkce si můžete pochutnat na tradičním žitném Krumlovském chlebu, ale také na vícezrných, pšenično-žitných, cibulovém, česnekovém, slunečnicovém, samožitném chlebu či na chlebu s dýňovými semínky. Zakoupíte u nás klasický tukový rohlík, anglický či slaninový rohlík nebo rohlík s cereáliemi, kaiserky, pletýnky, bulky s dýňovými semínky nebo bramborou kaší nebo bulky na hamburger. Vyrábíme také různé druhy baget. Co se týče sladkého pečiva, zajisté vám zachutnají tlačené koláče s náplní (borůvková, ovocná, tvarohová, povidlová, maková) a jeho obměny z listového těsta či posvícenské a vázané koláče. Pečeme také různé typy závinů a šátečků, loupáků s náplní, vánočky a bábovky, koblihy či donuty. Za zkoušku také stojí naše poctivě vyrobené zákusky s ovocem nebo krémovými náplněmi.


Hrušky, jablka, cibule a kořenová zelenina - mrkev, petržel, celer na uskladnění

Hrušky, jablka, cibule a kořenová zelenina - mrkev, petržel, celer na uskladnění

Pro chladné období roku je vhodné mít doma po ruce ovoce jako zásobu vitamínů. Přijďte si nakoupit hrušky a jablka vhodné na uskladnění do zahradnictví Tlumačov. Talašovo zahradnictví s.r.o. má z letošní sklizně na prodej i mrkev, petržel, celer a cibuli k uskladnění. K uskladnění u nás na prodej: - jablka GALA, RUBINOLA, JAMES GRIEVE - hrušky WILLIAMSOVA, LUCASOVA - čerstvá kořenová zelenina - mrkev, petržel, celer - cibule. Poradíme Vám, jak vhodně uskladnit ovoce i zeleninu, aby Vám vydrela co nejdéle čerstvá.


Koření a kořenící směsi, sušené plody a ovoce a zelenina od J.K.FOOD

Koření a kořenící směsi, sušené plody a ovoce a zelenina od J.K.FOOD

Koření je základem každé dobré kuchyně a každého dobrého vaření. Bez koření by bylo jídlo ochuzeno o mnoho vybraných chutí. Pokud sháníte firmu, který vyrábí a sama míchá koření a kořenící směsi, pak se obraťte na společnost J.K.FOOD pana Jaroslava Kostery z Větřkovic u Opavy. Spolenčost J.K.FOOD ve své podobě existuje na trhu již přes dvacet let a během těch dvaceti let se pro ni nic nezměnilo. Na prvním místě je kvalita produktu a spokojený zákazník. Jako výrobci dehydratovaných potravin se soustřeďují především na výrobu koření, kořenících směsí, sušených plodin, ovoce a zeleniny, ale také hub nebo těstovin. V širokém spektru vyráběných produktů tak najdete: - koření a kořenící směsi - sušené ovoce, zeleninu, houby - omáčky a šťávy - těstoviny - bujóny a polévky - výrobky z brambor Protože společnost J.K.FOOD při výrobě nepoužívá žádné konzervanty, chemii nebo barviva, její výrobky se tak dostávají do zařízení jako školky, školy nemocnice ale i špičkových restaurací.