Zajištění cateringu a souvisejících služeb v rámci finančních mechanismů v letech 2023-2026

Zajištění cateringu a souvisejících služeb v rámci finančních mechanismů v letech 2023-2026

Zajištění cateringu a souvisejících služeb v rámci akcí pořádaných Objednatelem, zejména v rámci Fondů EHP a Norska, případně také v rámci Druhého švýcarského příspěvku.
Veřejná zakázka vložena:
21.11.2022 08:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo financí

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 900 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo financí

Zadavatel IČ:
00006947

Zadavatel ulice:
Letenská 525/15

Zadavatel PSČ:
118 10

Zadavatel obec:
Praha 1

Zadavatel telefon:
+420 257 041 1117

Fax:
+420 257 042 788

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mfcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55321000-6
Příprava jídel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Cateringové služby pro soukromé akce - oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety

Cateringové služby pro soukromé akce - oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety

V Hotelu Rozkvět jsme připraveni na menší i velké akce. Zaměřujeme se na cateringové služby pro soukromé akce, svatební hostiny, různé oslavy, rauty nebo bankety. Působíme v okolí Veselí nad Moravou. Catering zajistíme v rámci regionu Hodonín, Kyjov, Uherské Hradiště. Rádi Vás přivítáme i v prostředí naší hotelové restaurace, kterou je možné si na svatbu či soukromou akci pronajmout celou, nebo jen jeden z menších salónků. Při plánování svatební hostiny přizpůsobíme i aranžmá dle Vašich představ. Celá restaurace je vhodná pro akce až do 90 hostů. Salonky mají kapacitu 20 a 30 osob. Rezervaci prostor je možné provést telefonicky i mailem.


Pořádání oslav, organizace degustací vlastních vín s pohoštěním v rodinném vinařství

Pořádání oslav, organizace degustací vlastních vín s pohoštěním v rodinném vinařství

Hledáte příjemné prostředí na Jižní Moravě pro uspořádání akce? Narozeniny, výročí a jiné události můžete zorganizovat v příjemném prostředí rodinného vinařství Petr Bíza z Čejkovic, kde Vám pomohou se zařízením jakékoliv oslavy i v netradiční stylu. Zajistíme degustaci vlastních vín ze speciální produkce různých přívlastkových, archivních a světových druhů. Své blízké můžete obdarovat voucherem na večerní zážitek s velkými víny, kde se kromě degustace dozví řadu zajímavých informací. Ke každé degustaci Vám rádi připravíme bohaté pohoštění. Vyzkoušejte naše obložené mísy se sýry a uzeninami, tyčinky a další pochutiny.


Rozvoz jídla - hovězí burgery, grilovaná žebra, křídla, kolena i smažená jídla

Rozvoz jídla - hovězí burgery, grilovaná žebra, křídla, kolena i smažená jídla

Pokud plánujete oslavu a máte chuť pohostit své přátele smaženými nebo grilovanými specialitami, v okolí Zlína si můžete nechat přivézt jídlo z Rychtářovy krčmy Otrokovice. V menu najdete hovězí burgery, grilované maso, kuřecí čtvrtky, špalíčky, grilovaná křídla, žebra, kolena i smažená jídla. Zajišťujeme cateringové služby pro nejrůznější typy akcí. Rozvoz jídla zajistíme v okruhu 30km, v rámci těchto lokalit - Tlumačov, Kvasice, Hulín, Kroměříž, Holešov, Fryšták, Zlín, Napajedla, Pohořelice, Spytihněv, Babice, Huštěnovice, Uherské Hradiště a okolní obce. Volejte v čase od 10-20 hod. Aktuální výběr jídel na rozvoz: - Grilované speciality - kuřecí čtvrtky, špalíčky, grilovaná křídla, žebra, kolena, vepřový bůček, hovězí burgery - Smažené speciality - obalovaný řízek z vepřové pečeně, Gordon-bleu, kuřecí stripsy, kuřecí popcorn, pikantní křídla, lehce pikantní špalíčky z horního stehna, smažený eidam, smažený hermelín, obalované tvarůžky, čedar, mozzarelové tyčinky. Rozvážíme i čerstvě čepované sudové pivo a stáčené víno z naší vinotéky.


Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Speciální menu podle Vašich představ i klasické studené a teplé pokrmy rautovou formou pro akce všeho druhu připravíme v restauraci Hotelu Rozkvět ve Veselí nad Moravou. Zajistíme komplexní cateringový servis na klíč v regionu Hodonína, Uherského Hradiště . Pokud plánujete soukromou oslavu, firemní akci, svěřte nám přípravu občerstvení, rádi Vám poradíme s volbou menu. Naši kuchaři pracují pouze s čerstvými surovinami, při přípravě dbáme na zachování všech chutí i vůní potravin. Naše hotelová restaurace je Vám k dispozici, pokud budete chtít soukromou akci uspořádat přímo v prostorách Hotelu Rozkvět. Jsme připraveni na menší akce pro zhruba 30 osob i velké oslavy a svatby, celá restaurace s jídelnou má kapacitu 902 míst.


Svatby a svatební hostiny v hotelu včetně cateringu i ubytování pro svatební hosty a novomanžele

Svatby a svatební hostiny v hotelu včetně cateringu i ubytování pro svatební hosty a novomanžele

Plánujete svatbu? Uvažujte o pořádání svatební hostiny v hotelu v Litomyšli? Hledáte vhodné prostory pro Váš svatební den včetně ubytování pro svatební hosty? Oslavte Váš velký den v Hotelu Zlatá Hvězda v Litomyšli, kde Vám zkušený personál pomůže s přípravou vašeho svatebního dne. Doporučíme Vám několik oddacích míst v okolí Litomyšle. Pomůžeme Vám sestavit i kompletní svatební catering - svatební hostinu, dort, cukroví, koláčky, rautové občerstvení i grilování. Novomanželům poskytujeme ubytování v apartmánu za zvýhodněnou cenu a ubytujeme i ostatní svatební hosty. Novomanželům také umožníme přístup na vyhlídkovou terasu, kde si můžete nechat pořídit svatební fotky s kulisami historického centra Litomyšle.


Catering a kompletní cateringový servis pro Vaše rodinné oslavy, svatby, narozeniny a firemní akce.

Catering a kompletní cateringový servis pro Vaše rodinné oslavy, svatby, narozeniny a firemní akce.

Hledáte cateringovou firmu, která Vám vlastnoručně připraví skvělé pokrmy pro Vaše rodinné oslavy, svatby, narozeniny a firemní akce? Oslovte firmu LG - Gastro Lukáše Gebauera, která Vám zajistí kompletní cateringový servis. S námi bude jídlo na Vašem stole skvěle vypadat a ještě lépe chutnat! Užijte si radostné chvíle s vašimi přáteli a rodinou bez stresu z vaření a příprav. Ať už pořádáte firemní večírek nebo potřebujete občerstvení pro Vaše nejbližší, jsme tu pro vás. Přijedeme, nachystáme a uklidíme. Cateringové služby: - také pro města a obce (oslavy, dožínky, poutě, apod.) - zdarma připravíme cenovou nabídku - zajistíme pro váš veškerý potřebný inventář (skleníčky, ubrusy, talíře, příbory) - po domluvě zajistíme také vyškolený personál a obsluhu - nabízíme kompletní teplou i studenou kuchyni (grilovaná selátka, pečené krůty, uzené speciality) - jídlo dovezeme v termoboxech - nabízíme točené pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje. Po domluvě jsme schopni Vám zajistit také sály pro Vaše oslavy a večírky s kapacitou 100 - 150 osob v Kravařích a Oticích poblíž Opavy. V případě že akci budete konat venku, zajistíme párty stany, grilly, výčepní zařízení a pro Vaše nejmenší i skákací hrady a atrakce.