Prohlídky, údržba a opravy nakladačů a rypadlo nakladačů SSOK

Prohlídky, údržba a opravy nakladačů a rypadlo nakladačů SSOK

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou prohlídky, údržba a opravy nakladačů a rypadlo nakladačů v držení Správy silnic Olomouckého kraje, p. o. na jednotlivých střediscích dle požadavků zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
21.11.2022 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.01.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
750 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
70960399

Zadavatel ulice:
Lipenská 753/120

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Marie Janáčková

Zadavatel telefon:
+420 585 170 315

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ssok.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50110000-9
Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oprava stavebních strojů a manipulační techniky

Oprava stavebních strojů a manipulační techniky

Kvalitní opravy stavebních strojů a manipulační techniky za rozumné ceny nabízí společnost Petr Abraham. Opravy vysokozdvižných vozíků, kompresorů, sbíjecích kladiv, pneumatického nářadí, stavebních strojů a motorů značky Zetor provádí ve své provozovně v Litvínově - Záluží, ale i u zákazníka samotného. Petr Abraham se kromě oprav stavebních strojů a manipulační techniky zabývá také prodejem náhradních dílů pro tyto stroje.


Stavební výtahy a zdvihadla – prodej přes e-shop, pronájem

Stavební výtahy a zdvihadla – prodej přes e-shop, pronájem

Stavební výtahy a zdvihadla pro dopravu materálu do výšky na stavbách dodává v okolí Hodonína a celé Jižní Moravy firma HROMEK s.r.o. Námi prodávané hliníkové výtahy a zdvihadla jsou vhodné na přemístění stavebního materiálu ze země na střechu nebo do patra. Nosnost těchto zařízení je do 250 kg. Pokud si nepotřebujete pořizovat svůj vlastní stavební výtah nebo zdvihadlo, můžete si u nás tato zařízení vypůjčit. Zajistíme dopravu, montáž a demontáž námi zapůjčených strojů.


Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Nákup dílů na stavební nebo zemědělské stroje z bazaru Vám může ušetřit nemalé investice. V regionu Uherské Hradiště se zaměřuje na prodej nových i bazarových náhradních dílů na bagry a stroje všech známých značek pan Miroslav Kyselý. Také servisujeme stavební a zemní stroje po celé ČR. Bazar s náhradními díly pro stroje: - příslušentví a zánovní součástky na stroje CAT, JCB, New Holland, Case, Volvo, Komatsu - svahovací a podkopové lžíce všech velikostí, drapáky, nůžky, vstřikovací čerpadla, zuby, čepy řízení, turasa, silentbloky aj. Originální díly: - motory, části motoru, předvodovky, podvozkové díly, kabiny, skla na kabinu, filtry a oleje, těsnění, radlice - další příslušenství.


Finišery pro pokládku asfaltové směsi – univerzální modely pro různé účely využití

Finišery pro pokládku asfaltové směsi – univerzální modely pro různé účely využití

Pokud sháníte finišery pro pokládku asfaltové směsi jste na správné adrese. Firma DYWI servis CZ, nabízí prodej stavebních strojů pro různé účely využití. V jejich nabídce naleznete špičkové stroje pro pokládku asfaltu na cyklostezky, parkovací plochy, silnice nebo chodníky. Podívejte se na jejich webové stránky, kde kromě výše zmíněného můžete také zakoupit lehkou hutnící a vibrační techniku, mobilní plniče nebo kvalitní tahačové válce. Záruční a pozáruční servis je pro ně samozřejmostí a využít můžete také půjčovnu strojů a ušetřit si tak spoustu práce. Pro více informací volejte číslo +420 602 617 833.


Pozáruční servis stavebních strojů značek Volvo, Cat, Komatsu

Pozáruční servis stavebních strojů značek Volvo, Cat, Komatsu

Pozáruční servis stavebních strojů zajišťuje společnost Rubber Steel Construction s.r.o. Nabízí pozáruční servis stavebním strojům značek Volvo, Cat, Komatsu. Servisní a dílenská zázemí jsou v Plzni a v Olomouci, odkud v případě potřeby vyjíždí se servisními vozidly za zákazníky. Servisní služby zahrnují údržbu a pravidelný servis stavebních strojů, kontrolu elektrických a hydraulických systémů pomocí diagnostiky Volvo Tech tool, opravy hydraulických agregátů a komponentů, výměnu podvozků a opravy koncových převodů pásových rypadel, opravy startérů a alternátorů, GO opravy převodovek a motorů, GO opravy diferenciálů a náprav.


Pronájem, půjčovna lešení pro stavební firmy-HAKI, trubkové, rámové

Pronájem, půjčovna lešení pro stavební firmy-HAKI, trubkové, rámové

Půjčovna lešení Staré Město, nabízí pro stavební firmy pronájem HAKI lešení, moderní rámové i trubkové lešení. Řemeslníkům i kutilům zapůjčíme i stavební nářadí a mechanizaci. Chybí Vám lešení na Vaši stavbu? Potřebujete pomocnou stavební konstrukci pro práci ve výškách? Pak se obraťte na společnost Josef Brucháček, kde mají rozsáhlou nabídku lešení a stavební mechanizace. Kontaktovat nás můžete na tel.:602507222. Zapůjčení, půjčovna, pronájem a servis: - lešení HAKI - trubkové lešení - rámové lešení - systémové lešení - hliníkové lešení - pojízdné lešeňové věže – lešeňové konstrukce - malá stavební mechanizace - stavební nářadí - stavební míchačky - stavební vrátky - čerpadla - ruční nářadí - kladiva - vibrátory na beton. Pronájem lešení poskytujeme pro stavební firmy i soukromé osoby.