Catering pro firemní akce, školení, konference, prezentace, oslavy

AMIGO

Catering pro firemní akce, školení, konference, prezentace, oslavy

Catering pro firemní akce je důležitým prvkem úspěchu každého podniku. Ať už se jedná o školení, konferenci, prezentaci nebo oslavu, chcete, aby vaši zaměstnanci a hosté byli spokojení a dobře se najedli. Proto je vhodné svěřit cateringové služby profesionálům, kteří vám zajistí kvalitní a chutné jídlo, které bude odpovídat vašemu tématu a stylu akce.

Papír xerografický

Papír xerografický

Dodávky xerografického papíru po dobu 2 let.
Veřejná zakázka vložena:
21.11.2022 07:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 200 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Zadavatel IČ:
00159816

Zadavatel ulice:
Pekařská 664/53

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Ivan Mrkva

Zadavatel telefon:
+420 543 184 041

Fax:
+420 543 183 285

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnusa.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30197644-2
Xerografický papír

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce industriální lepenky - Top, Extra, Standard lepenka nábytkářská, obuvnická, pro textilní, polygrafický průmysl

Výrobce industriální lepenky - Top, Extra, Standard lepenka nábytkářská, obuvnická, pro textilní, polygrafický průmysl

TEMPEL MK s.r.o. je společnost, která se zabývá výrobou a dodávkou industriální lepenky pro různé průmyslové obory. Industriální lepenka je materiál, který se používá jako podkladový, prokladový nebo obalový materiál pro různé výrobky. Industriální lepenka se vyznačuje vysokou pevností, odolností a snadnou zpracovatelností. TEMPEL MK s.r.o. jako jediný výrobce industriální lepenky v České republice, díky širokému sortimentu lepenky, uspokojí potřeby různých průmyslových odvětví. Vyrábíme tři druhy industriální lepenky, které se liší podle složení, tloušťky, rozměrů - v plotnách o rozměrech 110 x 156 cm (lze i menší), v tloušťkách od 0, 6 do 4, 0 mm. Standard - je základní druh lepenky, který se skládá ze dvou vrstev papíru a jedné vrstvy lepidla. Tloušťka lepenky je 0,6 mm – 4,0 mm. Barva lepenky je hnědá a povrch je hladký. Potisk jednostranný zelený. Extra - je vylepšený druh lepenky, který se skládá ze tří vrstev papíru a dvou vrstev lepidla. Tloušťka lepenky je 0,6 mm – 4,0 mm. Rozměry max 110 cm šířka a max 156 cm délka. Barva lepenky je hnědá a červená, potisk jednostranný modrý. Top - je nejkvalitnější druh lepenky, který se skládá ze čtyř vrstev papíru a tří vrstev lepidla. Tloušťka lepenky je 0,6 mm - 4 mm. Barva lepenky je Hnědá, Červená, Zelená, Šedá a potisk černý. Všechny druhy lepenky se používají jako podkladový, prokladový nebo obalový materiál - např. v nábytkářském průmyslu jako výztuhy čalouněného nábytku, v obuvnickém průmyslu jako klenkové ztužení u obuvi, v textilním průmyslu na šablony, nebo v polygrafickém průmyslu u knižních desek, jako podložky pro rámování, paspartování apod.


Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Hledáte dodavatele kartonáže, potřebujete odbyt pro sběr papíru? Severočeské Papírny jsou vhodným kandidátem. Papírna s dlouholetou tradicí je klasickým výrobcem lepenky a výkupcem sběrového papíru. Protože ochrana životního prostředí je pro nás na prvním místě, snažíme se udržovat stále tradiční výrobu papíru. Pokud vlastníte firmu a nevíte si rady se skartací diskrétních dokumentů, využijte našich služeb. U skartace musí být vždy přítomen zástupce společnosti. Ceny a výčet služeb naleznete také na webových stránkách. Naše papírna je v Novosedlicích, pokud přijedete na nákup nebo dovezete svůj sběr, použijete adresu Bystřická 29.


Papírové průmyslové vícevrstvé utěrky Multiclean – praktický standard v mnoha provozech

Papírové průmyslové vícevrstvé utěrky Multiclean – praktický standard v mnoha provozech

Hledáte spolehlivé a kvalitní papírové utěrky pro průmyslové použití, které jsou schopné odstranit i tu největší nečistotu, jako jsou špony, mastnota, šmír a prach? V tom případě si pořiďte vícevrstvé utěrky Multiclean od společnosti ZVG CZ s.r.o. Společnost ZVG CZ s.r.o. má papírové průmyslové utěrky v různých barvách, šířkách, vrstvách a délkách. Jsou snadno dostupné díky praktickým ZVG® držákům na stěně nebo podlahovým stojanům, které zajistí, že budete mít utěrky vždy po ruce. Použití je vhodné nejen v průmyslové výrobě a servisních dílnách. Mějte praktické utěrky vždy po ruce a objednejte si u nás Multiclean ještě dnes!


Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Využíváte k přepravě zboží, křehkého či jinak náchylného, letadlo či kamionovou dopravu? Pak určitě budete potřebovat štítky s označením, aby se se zbožím zacházelo opatrně. Společnost KRIŽAN, s.r.o. se zaměřuje na tisk a prodej přepravních štítků a etiket. Podívejte se na eshop firmy a vyberte si značení obalů, které potřebujete a zajistěte správnou manipulaci se zbožím během jeho přepravy. Přepravní štítky jsou označeny buď jedním nebo více symboly nebo pouze textem, ale i jejich kombinací. Naše etikety jsou srozumitelné a jasné, dají se využít i pro mezinárodní přepravu. Je důležité dbát na řádné označení obalů, aby se nejen předešlo špatné manipulaci se zbožím, ale nesprávné označení zboží může vést i k vyloučení zodpovědnosti přepravní společnosti právě při špatné manipulaci. Máme štítky s označením pro křehké zboží, nebo pro to, které nesmí přijít do kontaktu s vlhkostí či s vysokou teplotou atd. Díky štítkům můžete přepravce upozornit, že se balík nesmí překlápět nebo být zatěžován dalším balíkem. Možností je spousta a každý štítek navíc Vám zajistí, že se veškeré zboží dostane na místo určení v pořádku a bez poškození.


Výroba jízdenek v blocích, jízdenkové kotouče pro dopravní podniky - pro autobusy, trolejbusy, vlaky

Výroba jízdenek v blocích, jízdenkové kotouče pro dopravní podniky - pro autobusy, trolejbusy, vlaky

Pokud hledáte dodavatele jízdenek, využijte dlouholeté zkušenosti firmy EPOS Zlín, která dodá i vlastní grafické návrhy. Jízdenky dodáváme v kotouči nebo blocích dle požadavků zákazníka. Bloky mohou být lepené nebo sešívané sponou. Jako jedna z mála firem v České republice disponujeme zabezpečením a technologií k výrobě cenin, což jsou právě i jízdenky pro dopravní podniky MHD - pro autobusy, trolejbusy i vlaky. Jízdenky od firmy EPOS spo. s r.o. můžete objednávat i v malých sériích, jsou za velmi dobrou cenu ve vysoké kvalitě, jsou chráněny proti padělání - garantujeme vysoké zabezpečení výroby i přepravy. Tisk jízdenek pro: - městskou hromadnou dopravu - autobusovou dopravu - vlakové spoje - integrovaný dopravní systém.


Velký výběr lepících pásek se všestranným využitím najdete u nás na eshopu a prodejně

Velký výběr lepících pásek se všestranným využitím najdete u nás na eshopu a prodejně

Dopler Studio poskytuje širokou škálu lepících pásek jak na prodejně, tak i na svém eshopu. Kromě oboustranných, fasádních, textilních, maskovacích a podlahových máme k prodeji pásky vhodné na zrcadla, pro mrazírny, dále sklolaminátové samolepicí, balící, elektroizolační, výstražné či teflonové izolační. Také můžete u nás zakoupit speciální pásky jako jsou vysoce tepelně odolné nebo silikonové samosvařitelné. Využití je všestranné - v dílně, servisu, domácnosti i v zahradě. Navštivte naši prodejnu na Rybářské 15 v Ostravě – Mariánských Horách či náš eshop.