Poptávám obkladové palubky

Poptávám obkladové palubky

Poptávám obkladové palubky o tloušťce 19mm, šířka- lepší širší než užší a délka 4m nebo 5m. Potřebuji 25m2 a doprava by byla do Bílovic nad Svitavou. Děkuji a zdravím. Michael Šlof
Poptávka byla vložena dne:
21.11.2022 11:00

Platnost poptávky:
21.12.2022 10:55

Kontaktní osoba:
Michael Šlof

Kontaktní email:

Telefon:
+420 737 228 405

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vazby, krovy, dřevěné konstrukce, stavební řezivo – prodej dřeva a dřevařských materiálů

Vazby, krovy, dřevěné konstrukce, stavební řezivo – prodej dřeva a dřevařských materiálů

Hledáte kvalitního prodejce dřevěných materiálů a stavebního a truhlářského řeziva? Chtěli byste mít i stejného dodavatele pro lepidla a tmely? V tom případě se obraťe na společnost AZ WOOD, a.s. Vazby a prkna jsou vhodná pro stavbu dřevěných konstrukcí a k dispozici jsou netříděná nebo šířkově tříděná. Krovy jsou nosnými materiály rodinných domů a budov, které jsou schopny unést kromě vlastní váhy také zátěž v podobě sněhu nebo větru. Ze stavebního řeziva je možné vybírat také prkna, fošny, hranoly a střešní latě.


Smrkové palubky, plotovky,  střešní latě, řezivo na nábytek

Smrkové palubky, plotovky, střešní latě, řezivo na nábytek

Pracujete rádi se smrkovým dřevem? Hledáte dodavatele smrkového truhlářského řeziva, palubek nebo střešních latí? Potřebujete pro výrobu nábytku smrkového dřevo? Kvalitní smrkové dřevo a řezivo si vybere ve Wood Rakušan. Smrkové dřevo se velmi dobře opracovává, ať už jde o řezání, hoblování, frézování, klížení, moření nebo barvení. I přes svou měkkost je smrk houževnatý, pevný a pružný. Poměrně málo se bortí a sesychá, navíc je v suchu velmi trvanlivé. Pro jeho jedinečné vlastnosti se používá na výrobu nábytku, palubek, plotovek, střešních latí, venkovních pergol a dalších. Ve Wood Rakušan Vám připravíme řezivo na Vámi požadovanou míru, případně si můžete vybrat z již nařezaného řeziva.


Velkoobchod se stavebním řezivem - kompletní sortiment s materiálem pro stavbu dřevěných konstrukcí

Velkoobchod se stavebním řezivem - kompletní sortiment s materiálem pro stavbu dřevěných konstrukcí

Hledáte kvalitní stavební řezivo? Máte zájem o tepelně ošetřené prkna nebo fošny pro stavbu dřevěných konstrukcí? V tom případě se obraťte na společnost AZ WOOD, a.s. AZ WOOD, a.s. je velkoobchod s bohatým výběrem stavebního řeziva. K dispozici jsou prkna šířkově tříděná i netříděná a tepelně ošetřená, které zabraňují usídlení škůdců. V sortimentu stavebního řeziva se také nachází fošny, hranoly, střešní latě, krovy a středové řezivo. Pořiďte si materiál pro stavbu dřevěných konstrukcí a kontaktujte nás!


Jasanové řezivo – tvrdé dřevo s krásnou kresbou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru

Jasanové řezivo – tvrdé dřevo s krásnou kresbou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru

Potřebujete jasanové řezivo? Sháníte na Vysočině dodavatele hoblovaného truhlářské řezivo z jasanu pro použití v interiéru i exteriéru? Kontaktujte společnost WOOD Rakušan, která se zabývá dodávkou jasanového řeziva na území celé Vysočiny. Pořídíte u nás tvrdé, pevné a houževnaté tvrdé jasanové dřevo, které je navíc velice pružné a hodí se pro výrobu lyží, saní, madel nebo nářadí v tělocvičnách. Jeho krásná kresba letokruhů navíc hezky vynikne na nábytku, dřevěných obkladech nebo prknech. Jasanové dřevo se navíc skvěle opracovává a leští.


Helolit - vnitřní parapety z laminované dřevotřísky – do novostavby i zrekonstruovaných prostor

Helolit - vnitřní parapety z laminované dřevotřísky – do novostavby i zrekonstruovaných prostor

Nejen do novostaveb, ale i do zrekonstruovaných prostor se výborně hodí parapety Helolit od společnosti MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. z Prahy, které jsou určeny do vnitřních prostor. Jejich jádro je vyrobeno z lisované dřevotřísky a povrch z HPL laminátu o tloušťce 0,8 mm. Parapety jsou odolné vlku, mají dlouhou životnost, velice snadno se udržují a v nabídce jsou ve čtyřech základních dekorech. Nechte se okouzlit elegantním tvarem a vynikajícími vlastnostmi vnitřních parapetů Heliot a žádejte nezávaznou cenovou nabídku u společnosti MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.


Výroba krovů z jehličnatého dřeva, kompletní krovy na míru

Výroba krovů z jehličnatého dřeva, kompletní krovy na míru

Výrobě krovů na míru z jehličnatého dřeva se věnuje společnost Zemědělské stavby Jihlava, a.s. Převážně vyrábí krovy ze smrkového a jedlového dřeva, na přání vyrobí krovy i z modřínu. Veškeré dřevo kvůli ochraně impregnují máčením v roztoku Bochemit QB. Společnost Zemědělské stavby Jihlava, a.s. nabízí kompletní krovy včetně laťování - kontralatě i latě, paropropustné a parotěsné fólie, krytina, klempířské prvky, podbití říms palubkami či Cetris deskami.