Poptávám obkladové palubky

Poptávám obkladové palubky

Poptávám obkladové palubky o tloušťce 19mm, šířka- lepší širší než užší a délka 4m nebo 5m. Potřebuji 25m2 a doprava by byla do Bílovic nad Svitavou. Děkuji a zdravím. Michael Šlof
Poptávka byla vložena dne:
21.11.2022 11:00

Platnost poptávky:
21.12.2022 10:55

Kontaktní osoba:
Michael Šlof

Kontaktní email:

Telefon:
+420 737 228 405

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní podlahová prkna – smrk, borovice, modřín, jasan, akát, dub a mnoho dalších

Kvalitní podlahová prkna – smrk, borovice, modřín, jasan, akát, dub a mnoho dalších

Zvažujete realizaci nových podlah a chcete si pořídit kvalitní podlahová prkna? V tom případě se obraťte na společnost Wood Rakušan, která se se již od roku 1994 věnuje výrobě sušeného truhlářského a hoblovaného řeziva. Společnost Wood Rakušan prodává prkna smrku, borovice, modřínu a jasanu, která jsou vyráběna z kvalitních výřezů tuzemských dřevin. Tyto materiály se vyznačují vysokou pevností, odolností a krásnou strukturou. Objednejte si podlahová prkna, která promění váš domov v útulné a pohodlné místo, ještě dnes!


Zakázková výroba dřevěných sbíjených příhradových vazníků včetně dopravy a montáže

Zakázková výroba dřevěných sbíjených příhradových vazníků včetně dopravy a montáže

Potřebujete provést rekonstrukci staré střechy a uvažujete o vazníkové konstrukci? Sháníte firmu, která Vám zpracuje návrh vazníkové konstrukce a následně se postará o montáž vazníků na stavbě? Zakázkovou výrobu dřevěných sbíjených příhradových vazníků zajišťuje firma SOVYM, s.r.o. Našim zákazníkům rádi poradíme s výběrem správného typu vazníku pro rodinný dům nebo jiný typ stavby. Návrh vazníkové konstrukce včetně cenové nabídky zastřešení pro vás zpracujeme zdarma. Dřevěné sbíjené vazníky vyrobíme na míru a také se postaráme o jejich dopravu a montáž na místě stavby. Předností vazníkových konstrukcí je rychlost montáže a také možnost jejich instalace i v zimním období. Sbíjené vazníky mají navíc nízkou hmotnost a při jejich výrobě se spotřebuje mnohem méně řeziva než u klasických konstrukcí.


Sušárna na sušení řeziva a dřeva se systémem měření vlhkosti dřeva

Sušárna na sušení řeziva a dřeva se systémem měření vlhkosti dřeva

Společnost PODHAJI s.r.o. ve Vizovicích u Zlína nabízí zákazníkům sušení řeziva a dřeva ve svých sušárnách o celkové kapacitě 400 m3. Máme dlouholeté zkušeností nejen se sušením, ale také se zpracováním dřeva, proto se snažíme svým zákazníkům nabídnout komplexní služby. Poskytujeme také hoblování a broušení dřeva, prodej řeziva či lepení vlastního materiálu. Sušení provádíme v komorových sušárnách, kde je celý technologický proces a sušící režim řízen automaticky pomocí počítačů, které vyhodnocují vlhkost dřeva v sušárně za pomocí čidel pro měření klimatu v komoře. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem garantujeme kvalitní vysušení Vašeho řeziva. Celý systém pro sušení řeziva je tvořen následujícími prvky: - kompletním elektrorozvaděčem - čidly pro měření klimatu v komoře - akčními členy (servopohony, solenoidovými ventily) - systém měření vlhkosti dřeva - vlastním řídícím počítačem. Sušení dřevěného materiálu přispívá ke snížení hmotnosti, snížení vlhkosti a likvidaci škůdců. Také pomáhá zvýšit pevnost konstrukčních spojů.


Správní truhláři nakupují v Pile Lubná veškeré stavební řezivo

Správní truhláři nakupují v Pile Lubná veškeré stavební řezivo

Pila Lubná, kterou najdete v regionu Zlínský kraj, je spolehlivým výrobcem a prodejcem dřevěných výrobků. Proto truhláři z okolí nakupují stavební řezivo právě u nás. Zejména se specializujeme na tyto dřevěné produkty: - stavební řezivo - trámy - střešní latě - fošny - desky a další Naše pečlivě a profesionálně vyrobené produkty vám ušetří čas i peníze při následných stavebních pracích, například při výrobě pergol nebo altánů. Poskytujeme i střešní vazby. V Pile Lubná jsme schopni pořezat vaši kulatinu, což je vyříznutá část kmene stromu s dostatečným průměrem a kvalitou. Kulatina je základní materiál při další dřevařské výrobě, zejména při výrobě řeziva. V Pile Lubná používáme zejména kulatinu ze smrku, ale na vaše přání připravíme kulatinu také z jiných stromů. Pomocí našeho katru jsme schopni dřevo dále zpracovávat, například při výrobě trámů, desek či fošen až do délky až 12 metrů. Provádíme také úpravu povrchu jednotlivých výrobků hoblováním. Dřevěné desky vyrábíme v těchto provedeních: - smrkové desky - jedlové desky - modřínové desky O dřevo je potřeba pečovat a předcházet jeho nemocem. Mezi ně patří například hniloba a k rozkladu dřeva výrazně napomáhá dřevokazný hmyz. Pila Lubná proto provádí prevenci pomocí povrchových oprav, při kterých se dřevo namáčí v impregnační vaně.


Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na zakázku

Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na zakázku

Hledáte spolehlivého výrobce dřevěných krovů a vyvýšených záhonů nebo si chcete pořídit kvalitní ošetřené řezivo? V tom případě se obraťte na společnost Sudolský dřevovýroba působící v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova. Společnost Sudolský dřevovýroba se zaměřuje na komplexní služby v oblasti zpracování dřeva. Kromě prodeje řeziva, jeho sušení a sterilizaci palet také provádí zakázkovou výrobu krovů, vazeb, vyvýšených záhonů a teras z různých dřevin. Nechte si splnit své představy a zašlete nám požadavky ještě dnes!


Řezivo na střešní vazby, krovy pro tesaře-trámy, fošny, latě z pily Lubná

Řezivo na střešní vazby, krovy pro tesaře-trámy, fošny, latě z pily Lubná

Pro tesaře z regionu Kroměříž nabízí Pila Lubná-Kroměříž výhodné ceny stavebního řeziva na střešní vazby, krovy. Na zakázku můžete odebírat trámy, hranoly, latě, fošny, vaznice, pozednice. Řezivo z naší pily je převážně ze smrkového dřeva. Firmy i soukromé osoby mohou odebírat i materiál na výrobu pergol, dřevěných altánů, zahradních domků. Provádíme i impregnaci dřeva namáčením jako ochranu proti hnilobě a dřevokaznému hmyzu. Kontaktovat nás můžete na tel.: 733729880.