Bioretenčný systém s funkčnou vegetáciou - Cesta Osloboditeľov, Brezno

Bioretenčný systém s funkčnou vegetáciou - Cesta Osloboditeľov, Brezno

Predmetom zákazky sú stavebné práce súvisiace s realizáciou bioretenčného systému s funkčnou vegetáciou Cesta Osloboditeľov, Brezno.

Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2022 12:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Brezno

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Brezno

Zadavatel IČ:
00313319

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Chachula

Zadavatel telefon:
+421 415 665 268

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.brezno.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45112700-2
Terénne úpravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Recyklace, zpracování zbytkového stavebního odpadu a suti

Recyklace, zpracování zbytkového stavebního odpadu a suti

Pokud máte zbytkový stavební odpad, nezapomínejte, že je vhodný k dalšímu zpracování - recyklace suti provádí firma Martin Zelina s provozovnou Míškovice u Holešova - poblíž Zlína, Kroměříže. Máme vlastní recyklační dvůr, zajistíme pro vás veškerou činnost spojenou s recyklací a zpracováním odpadů, stavební suti: - stavební sutě třídíme dle materiálu - drcení suti mobilními čelisťovými drtiči - odvoz, kontejnerová doprava. Provádíme také veškeré zemní a výkopové práce, teréní úpravy, demolice a bourání objektů. Naše působnost sahá do regionu Zlínský kraj.


Stavba a rekonstrukce obecních nebo městských chodníků včetně zemních prací

Stavba a rekonstrukce obecních nebo městských chodníků včetně zemních prací

Jsou chodníky ve vaší obci v havarijním stavu a hledáte firmu, která se postará o jejich rekonstrukci? Potřebuje postavit nové chodníky podél opravené komunikace? Stavbu městských nebo obecních chodníků zajistí společnost DS DUMA ze Znojma. Naše firma působí zajistí výstavbu chodníků kdekoliv v rámci celého Jihomoravského kraje. Kromě dláždění zcela nových chodníků se postaráme i o rekonstrukci stávajících obecních nebo městských chodníků. Stavbu chodníků realizujeme včetně zemních prací.


Bourání, demolice objektů, domů a výkopy základů domu

Bourání, demolice objektů, domů a výkopy základů domu

Firma Martin Zelina z obce Míškovice u Holešova se specializuje na bourání, demolice objektů a výkopy základů domu a dále na nakládání a zpracování stavebních odpadů a sutě. Zemní a výkopové práce, teréní úpravy provádíme převážně v regionu Zlínský kraj. Máme vlastní recyklační dvůr, kde zlikvidujeme veškerý stavební odpad - recyklujeme, roztřídíme a rozdrtíme. Ke svozu je k dispozici silniční nákladní doprava vozidly MAN a TATRA s nosností do 12 tun. Provádíme: -demolice objektů, rodinných domů -recyklace stavebních odpadů, suti -třídění a drcení suti - mobilní čelisťové drtiče -zemní a výkopové práce - výkopy základů RD i firemních objektů. Kontaktovat nás můžete na tel.:731490449.


Výstavba průmyslových betonových hal Vysoké Mýto - včetně dodávky a montáže

Výstavba průmyslových betonových hal Vysoké Mýto - včetně dodávky a montáže

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto vám postaví kvalitní a spolehlivé průmyslové betonové haly pro uskladnění zboží a materiálu. Už od roku 1995 se zaměřujeme na dodávku a montáž průmyslových betonových hal. V případě potřeby pro vás zpracujeme i potřebnou dokumentaci. Průmyslové betonové haly pro vaše uskladnění Samozřejmostí je kompletní provedení zemních prací, střechy, opláštění, všech rozvodů, podlahy, přípojek inženýrských sítí a příjezdových komunikací. Ozvěte se nám, rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.


Přípravné stavební práce, zemní práce pásovým mini rypadlem Doosan

Přípravné stavební práce, zemní práce pásovým mini rypadlem Doosan

Pokud hledáte firmu pro přípravné stavební práce v regionu Zlínský kraj, Kroměříž a práce mají probíhat ve stísněnějších podmínkách, můžete se obrátit na firmu Martin Zelina z Míškovic, k dispozici má kompaktní mini rypadla Doosan. Zemní práce pásovým rypadlem Doosan lze díky malým rozměrům provádět i v těsných prostorech, díky motorům Yanmar dosahují tyto stroje vysoké produktivity při velmi nízké spotřebě paliva. Využití nachází v různých oblastech - při realizaci inženýrských sítí, výstavbě i rekonstrukci pozemních komunikací, parkovišť, cyklostezky, zpevnění polních nebo lesních cest. Doosan DX62R - příslušenství: - lopata: 750,- Kč/hod. - kladivo: 900,- Kč/hod. - lžíce: 30 cm, 45 cm, 60 cm, 90 cm, Svahovka 150 cm. K dispozici máme také: - kompaktní pásové rypadlo DX27Z, DX35Z, DX85R-3 - otočný pásový minibagr Yanmar SV 22 - kolový Dumper TEREX TA3sh, 4x4.


Projektování, kompletní realizace zahrad, parků včetně vyřízení financování

Projektování, kompletní realizace zahrad, parků včetně vyřízení financování

Bohaté zkušenosti v oblasti projektování, kompletní realizace zahrad, parků má společnost GARD&N. Naší výhodou je komplexnost dodávek - zajistíme vyřízení financování zakázky i veškeré činnosti související se zahradními a parkovými úpravami od zaměření pozemku, terénních úprav, přes výsadbu trvalek, keřů, stromů, včetně realizace vodních prvků, kamenných zídek i dodávky automatického závlahového systému či elektroinstalace. Oblast projektování: - projektová dokumentace zahrad a parků - 3D modely a vizualizace - návrhy stavebních prvků zahrad - dendrologické průzkumy, inventarizace, územní studie. Realizace: - zahradních, sadových úprav - terénní úpravy - výsadba záhonů, keřů, stromů - položení trávníku - okrasné a koupací jezírka - drobné stavební prvky - kamenné, dřevěné prvky. Zajišťujeme i celoroční odbornou údržbu zahrad, zeleně.