Ražená dlažba Artbeton, imitace skály Torkret, venkovní obklady Naturstone

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Ražená dlažba Artbeton, imitace skály Torkret, venkovní obklady Naturstone

Vyrábíme železobetonové desky Artbeton imitující přírodní materiály. Provádíme nástřik betonové směsi metodou Torkret pro zpevnění zdi, imitaci umělého kamene a skalních masivů. U nás získáte vysoce odolné a mrazuvzdorné venkovní obklady Naturstone, které dokonale imitují kamenný obklad.

Komunitné centrum obec Varadka

Komunitné centrum obec Varadka

Predmetom zákazky výber zhotoviteľa diela pre projekt: Komunitné centrum obec Varadka.

Realizácia v zmysle položkovitého rozpočtu a projektovej dokumentácie, ktoré sú súčasťou súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2022 12:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Varadka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Varadka

Zadavatel IČ:
00322695

Kontaktní osoba:
Andrej Kurimský

Zadavatel telefon:
+421 544 799 112

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rodinné domy na klíč, výstavba řadových domů - od projektu až k realizaci

Rodinné domy na klíč, výstavba řadových domů - od projektu až k realizaci

Pokud máte nějaké otázky k výstavbě, obraťte se na firmu STAVOS STAVBA a.s., kde vám budou podány kompletní informace k výstavbě nového domu. S výstavbou rodinných domů na klíč mají ve společnosti STAVOS STAVBA a.s. dlouholeté zkušenosti. Stavební činnost: - výstavba rodinných domů na klíč podle typových projektů - rodinné domy, byty - rodinný dům se zahradou - řadové domy - novostavby v oblasti občanské výstavby - bytová a technická výstavba. Vyberte si váš vysněný dům a všechny další starosti s výstavbou už přenechejte na nás!


Stavby občanské vybavenosti – kvalitně postavené a dokončené v termínu

Stavby občanské vybavenosti – kvalitně postavené a dokončené v termínu

Stavby občanské vybavenosti jsou důležitou součástí každého města nebo vesnice. Jsou to například nemocnice, kliniky, nákupní, sportovní nebo kulturní centra. Stavbou takovýchto budov z monolitického betonu se zabývá firma SPRING STSV s.r.o. z Prahy. SPRING STAV s.r.o. garantuje precizní architektonické řešení podle požadované funkce budovy, dohled nad kompletní výstavbou a kvalitně odvedené řemeslné práce. Ať se jedná o výstavbu školy, nemocnice nebo kulturního centra, vždy se snažíme dodržet připravený harmonogram a kvalitně odvedenou práci odevzdat ve sjednaném termínu.


Stavební a zednické práce, výstavba domů, rekonstrukce, sanace

Stavební a zednické práce, výstavba domů, rekonstrukce, sanace

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která vám pomůže s vašimi stavebními plány? Pak jste na správném místě! Firma Ivan Horváth je vaším ideálním partnerem pro všechny typy stavebních prací. Ať už chcete postavit dům, zrekonstruovat byt, nebo se zbavit vlhkosti a plísně, my vám nabídneme kvalitní a cenově dostupné řešení. Poskytujeme širokou škálu služeb, které pokrývají všechny fáze stavebního procesu. Mezi naše hlavní služby patří zednické práce, stavební práce, rekonstrukce domů i bytů, výstavba bytových a nebytových budov, sanace, injektáže, odvlhčení budov.


Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Kompletní stavební servis včetně projektových služeb pro Vás na Moravě zajistí firma MM stavby Uherské Hradiště. Obraťte se na nás ohledně výstavby průmyslových objektů, výrobních, skladových hal i administrativních budov. Zakázky realizujeme na klíč od fáze projektu a studie stavby po kolaudaci a předání kompletního díla. Provádíme samozřejmě i rekonstrukce všech typů průmyslových staveb. V případě rekonstrukce se postaráme o odstranění stavebního odpadu i původního starého vybavení. Vlastními silami řešíme veškeré stavebně řemeslné práce i instalační práce s tím spojené.


Stavební firma má volné místo na pozici stavbyvedoucí, stavební technik, rozpočtář

Stavební firma má volné místo na pozici stavbyvedoucí, stavební technik, rozpočtář

Hledáte novou práci v oblasti stavebnictví? Právě nyní máte příležitost, stát se součástí úspěšné a stabilní firmy. Stavební firma PaPP, spol. s r.o. Uherské Hradiště přijme zájemce ze Zlínského kraje na pozici stavbyvedoucí, stavební technik a rozpočtář. Pokud jste absolvent SPŠ nebo VŠ stavební, máte zájem o práci v dynamickém a profesionálním týmu a chcete se podílet na zajímavých a prestižních projektech, neváhejte nás kontaktovat. V případě spolupráce získáte zajímavou a odpovědnou práci, férové ohodnocení, možnost osobního a odborného rozvoje, firemní benefity a příjemné pracovní prostředí. Pokud máte zájem o některou pozici, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu papp@papp.cz. Stavební firma PaPP, spol. s r.o. Uherské Hradiště je spolehlivým partnerem pro realizaci vašich stavebních projektů. Zajistíme kompletní služby od návrhu až po dokončení stavby na klíč. Provádíme i rekonstrukce a modernizace stávajících objektů. Máme zkušenosti s výstavbou a opravou provozoven, výrobních objektů, hal, administrativních budov, školských zařízení, zdravotnických zařízení, hotelů, restaurací a dalších. Dodržujeme nejvyšší standardy kvality, bezpečnosti a ekologie. Spolupracujeme s renomovanými dodavateli a subdodavateli. Zajišťujeme také všechny potřebné administrativní a technické úkony spojené s výstavbou.


Rodinné moderní domy - kvalitní bydlení, ve kterém se budete cítit dobře

Rodinné moderní domy - kvalitní bydlení, ve kterém se budete cítit dobře

Naše společnost se zaměřuje na komplexní stavby domů na klíč od A do Z. Postavíme vám Váš vysněný rodinný dům na klíč ve vysoké kvalitě zpracování, v dohodnutém termínu a rozpočtu. Vyberte si u nás dům dle Vašich požadavků a pořiďte si kvalitní moderní bydlení rychle a bez starostí. Máte zájem o stavbu rodinného domu na klíč? Zašlete nám Vaší představu, nebo dotaz. Vzhledem k našim dlouholetým a bohatým zkušenostem se stavbou rodinných domů na klíč pro Vás dokážeme vyhledat to nejvhodnější řešení.