Mäso a mäsové výrobky

Mäso a mäsové výrobky

Základné potraviny pre, NITRAVA, Zariadenie sociálnych služieb Nitra
Logický celok č. 1 Mäso a mäsové výrobky
Logický celok č. 2 Pekárenské výrobky
Logický celok č. 3 Mlieko a mliečne výrobky
Logický celok č. 4 Ovocie a zelenina
Logický celok č. 5 Mrazené potraviny a šaláty
Logický celok č. 6 Potraviny
Logický celok č. 7 Hydina a hydinové výrobky
Logický celok č. 8 Konzervárenský tovar
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2022 12:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
"NITRAVA", Zariadenie sociálnych služieb Nitra

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.12.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
"NITRAVA", Zariadenie sociálnych služieb Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Zadavatel web:
http://www.ezakazky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej masa, uzenin, lahůdek, řeznictví, řeznické prodejny po celé České republice

Prodej masa, uzenin, lahůdek, řeznictví, řeznické prodejny po celé České republice

Hledáte prodejnu masa, uzenin a lahůdek, kde nabízí pouze kvalitní produkty? Společnost ZEMAN maso - uzeniny, a.s. je specializovanou sítí řeznických prodejen. Po celé České republice můžete nalézt více než 100 prodejen. V prodejnách naleznete kvalitní tradiční masné výrobky, které jsou vyráběny dle klasických receptur za přijatelné ceny. Nabízíme: - hovězí maso - vepřové maso - drůbeží maso - uzeniny - párky - klobásy - šunky - trvanlivé salámy - paštiky - lahůdky - pečivo - mnoho dalšího. Zakládáme si na čerstvosti všech produktů, proto provádíme rozvozy každý den. Abychom zaručili kvalitu a čerstvost je většina masa a uzenin z naší výrobny v Příbrami.


Uzená pečená masa - kýta, kolena, plec i naložené maso k dogrilování pro Vaše akce

Uzená pečená masa - kýta, kolena, plec i naložené maso k dogrilování pro Vaše akce

Pokud chcete na rodinnou oslavu nebo akci s práteli skvělé pohoštění. Objednejte si pečená masa nebo naložené maso k dogrilování z Řeznictví a uzenářství Kadlček. Naše pečená uzená kolena, plec, česneková kýta, debrecínská pečeně a tlačenka dostala v roce 2020 prestižní ocenění KLASA. Naše řeznictví sídlí v Dolním Němčí u Uherského Hradiště, dodáváme v širokém okolí - spokojené zákazníky máme v regionu Zlínský kraj, Jihomoravský i Olomoucký kraj. Na každý pátek a sobotu můžete objednávat: - pečená uzená kýta cca 8-10kg, plec cca 5-6kg (s kostí a kolenem) - pečená uzená kolena bez kosti cca 1kg - naložená syrová, nasolená kýta, plec, kolena k vlastnímu dogrilování. Objednávky se přijímají cca 4 dny předem, pro daný týden tedy stačí objednat v pondělí a úterý. Výdej: - v pátek 14:00 – 16:30 - v sobotu 7:00 – 9:30.


Uzeniny, masné a uzenářské výrobky z masa bez přidaných separátů

Uzeniny, masné a uzenářské výrobky z masa bez přidaných separátů

Chcete si pochutnat na uzeninách a masných výrobcích nejvyšší kvality? Hledáte uzenářství, kde můžete koupit uzeniny bez přidaného lepku, éček a přidaných separátů? Uzeniny a teplně opracované i neopracované mastné výrobky zakoupíte v řeznictví a uzenářství Poctivé uzenářství v Prosiměřicích. Naše výrobky jsou opravdu poctivé – při jejich výrobě používáme čistě maso. Téměř veškeré nše výrobky jsou bezlepkové. Při výrobě uzenin a masných výrobků nepoužíváme na nastavování separáty, jako jsou kosti, hlavy či kůže. Naše výrobky navíc neobsahují ani sójovou mouku a chemikálie. Do uzenin mimo jiné nestříkáme vodu. V Poctivém uzenářství si můžete zakoupit: - uzené výrobky, masa - párky, klobásy - krájené salámy - trvanlivé salámy, šunky - slaninu a další


Volné místo v řeznictví - do výrobny masa, prodavač, prodavačka masa, uzenin

Volné místo v řeznictví - do výrobny masa, prodavač, prodavačka masa, uzenin

Zájemci o práci v oboru prodavač, prodavačka se mohou přihlásit v Řeznictví Vlčnov - František Koníček, kde je aktuálně volné místo do výrobny masa a prodeje masa, uzenin. Hledáme zaměstnance s praxí v oboru, ideálně z okolí Uherského Brodu, Uherského Hadiště ! Čeká Vás příjemný kolektiv, rozumná pracovní doba, zajímavé finanční ohodnocení. Bližší informace osobně. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky - 606723760.


Výborné škvařené domácí vepřové sádlo vhodné na pečení i smažení

Výborné škvařené domácí vepřové sádlo vhodné na pečení i smažení

Vaříte nebo pečete rádi na vepřovém sádle? Používáte často během vaření vepřové sádlo a rádi byste jsi koupili kvalitní a domácí škvařené vepřové sádlo? Navštivte Poctivé uzenářství v Prosiměřicích, kde si můžete koupit kvalitní vepřové škvařené sádlo. Námi vyráběné vepřové sádlo je vhodné na vaření, pečení, smažení, ale velice dobře chutná i na krajíci chleba. Velká výhoda sádla je vysoká tepelná stabilita – během tepelného zpracování v něm nevzniká tolik škodlivých látek. Sádlo navíc neobsahuje škodlivé trans tuky. Sádlo také obsahuje vysoké dávky vitaminu D. Pokud sháníte kvalitní škvařené vepřové domácí sádlo, zakoupíte jen právě v našem řeznictví!


E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

Pokud jste si oblíbili moderní kuchyni, můžete si zahrnout do menu i dietní maso ze zvěřiny. Objednat si jej můžete snadno přes eshop se zvěřinou, který provozuje společnost MORAVIALOV s.r.o. z Kravska u Znojma. Zakoupit můžete maso z jelena, daňka, srnce, muflona i divočáka nebo zajíce, bažanta. Našimi zákazníky jsou převážně restaurace, expedujeme však maso i fyzickým osobám - konečným spotřebitelům. Prodej zvěřiny: - jelení, dančí, srnčí maso - kýta, plec, krk, hřbet, svíčková, maso na guláš - mufloní maso - na guláš, plec, hřbet - kýta, plec, koleno, svíčková, játra z divočáka - bažant, kachna divoká - zajíc - kosti ze zvěřiny.