Silnoprúdové káble s PVC izoláciou do 1 kV

Silnoprúdové káble s PVC izoláciou do 1 kV

Dodanie káblov určených pre distribúciu elektrickej energie v rozvodoch nízkeho napätia. Používajú sa pre hlavné vedenia a odbočky distribučnej sústavy, prípojky, na prepoje s holým vonkajším vedením, na prepoje v distribučných transformačných staniciach a v elektrických staniciach. Káble sú určené na pevné uloženie vo vnútorných a vonkajších priestoroch. Môžu byť uložené priamo v zemi, do žľabov, do rúr a pod., alebo pevne uložené vo vnútorných a vonkajších priestoroch na nosné konštrukcie, stavebné prvky, alebo časti technologických zariadení. Káble sú odolné proti UV žiareniu a proti šíreniu plameňa.

Dodanie káblov typu 1-AYKY-J 4x16 pre elektrické inštalácie za elektrickou prípojkovou skrinkou, pre hlavné domové vedenie, t.j. časť elektrického prívodného vedenia od prípojkovej skrine do elektromerového rozvádzača. Je súčasťou odberného elektrického zariadenia.

Dodanie káblov typu 1-AYKY-J 4x16+2, 5 pre napájanie odberateľov v prípadoch keď je potrebné prenášať ovládací signál na spínacie hodiny (piata žila Cu 2, 5 mm), v prípade rekonštrukcií el. vedení za elektrickou prípojkovou skrinkou.
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2022 12:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Východoslovenská distribučná, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.12.2022 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Východoslovenská distribučná, a. s.

Kontaktní osoba:
Dvorožňák Peter

Zadavatel telefon:
+421 907 419 194

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31320000-5
Elektrické rozvodné káble

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej elektroinstalačního materiálu, poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce

Prodej elektroinstalačního materiálu, poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce

Prodej elektroinstalačního materiálu v kamenné prodejně v Mostě a na e-shopu. Široký sortiment elektromateriálů jak pro firmy a živnostníky, tak i pro širokou veřejnost. Společnost TORAKA - ELEKTRO poskytuje technické poradenství v oblasti elektromontáží a elektroinstalačních prací. Veškeré práce zajišťují pouze zkušení a vyučení elektrikáři. Prodejnu elektroinstalačního materiálu naleznete na adrese Průmyslový areál Čepirohy 115, Most.


Dodávka vysokonapěťových a nízkonapěťových zařízení pro energetiku

Dodávka vysokonapěťových a nízkonapěťových zařízení pro energetiku

Hledáte firmu na kompletní dodavatele kioskové trafostanice? Pka jste našli správně firmu S.G. CZ, spol. s r.o. Brno. Dodávka kioskových zděných trafostanic na klíč. Od návrhu nejvhodnějšího řešení pro danou konkrétní zakázku přes zpracování projektové dokumentace. A samozřejmě její odsouhlasení distribuční společností (ČEZ, E.ON). Vlastní dodávka, uvedení do provozu a revize. Děláme i rychlý záruční i pozáruční servis. Toto zařízení je vhodné pro výrobní závody, průmyslové zóny, obytné lokality, tak i pro vyvedení výkonu z různých výroben elektrické energie. Fotovoltaické, větrné a malé vodní elektrárny, bioplynové stanice. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Velkoobchod průmyslových kabelů - ÖLFLEX průmyslové kabely připojovací, ovládací, flexibilní, instalační, jednožilové

Velkoobchod průmyslových kabelů - ÖLFLEX průmyslové kabely připojovací, ovládací, flexibilní, instalační, jednožilové

Předním dodavatelem průmyslových kabelů je v rámci ČR společnost LAPP Czech Republic s.r.o. Zlín. Připojovací a ovládací průmyslové kabely mají využití ve strojích, přístrojích, měřících zařízeních i vytápěcí či klimatizační technice. Naše produkce je přehledně rozčleněna. Připojovací a ovládací kabely: - univerzální použití - flexibilní pro různé aplikace - jednožilové vodiče pro rozvaděče - instalační - pro instalace v budovách - pro robotiku - pro dopravní techniku, výtahy - systémy pro servopohony - pro drsné provozní podmínky - s požadavky na chemickou, mechanickou odolnost, rozšířenou teplotu okolí - pro speciální aplikace - pro kolejová, užitková vozidla, fotovoltaiku, větrné elektrárny.


Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

Potřebujete vyrobit rozvaděčovou skříň na míru? Sháníte rozvodnice či kryty jističů? Pohybujete se v oblasti průmyslu, kde je třeba rozvaděče vyrobit přesně dle Vašich potřeb? Pak se obraťte na společnost DK–ELVIS s.r.o. se sídlem v Ostravě, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu rozvaděčů, rozvodnic, rozvaděčových skříní, zásuvkové a napájecí skříně, kryty na pojistky atd. Distribuční rozvaděče jsou vhodné do všech oblastí hospodářství a průmyslu. Díky modernímu vybavení a spolehlivého profesionálního týmu zaměstnanců jsme schopni Vám vyrobit rozvaděče určených pro napětí do 1000 V AC nebo do 1500 V DC se zpracovanou zkouškou do 1600 A, a rozvaděče dle ověření návrhu původního výrobce do 5000 A. Vyrobili jsme již rozvaděč přívodní, automatizace a oddělovací mobilní transformátor. Různé typy rozvodnic najdete i na našem eshopu: - nástěnné - pod omítku - skříňové - přípojkové - nerezové - speciální - elektroměrové Dále u nás zakoupíte i kryty jističů. Pro více informací nás kontaktujte.


Pojistky vysokého napětí E-SHOP – vyberte si z naší bohaté nabídky z pohodlí domova

Pojistky vysokého napětí E-SHOP – vyberte si z naší bohaté nabídky z pohodlí domova

Představujeme vám firmu VF servis, která se specializuje na přístroje a rozvaděče VN. Široká nabídka produktů, pozáruční servis a vyškolený tým pracovníků kteří jsou ochotni vám se vším poradit to vše a mnohem více může firma VF servis nabídnout. Pojistky vysokého napětí, náhrady pojistek, repasované vypínače najdete na jejich e-shopu a nejen to. Přesvědčte se sami a navštivte jejich webové stránky kde se dozvíte více informací.


Spínací skříně s otvíracím mechanismem, ochrana elektrických a elektronických součástek

Spínací skříně s otvíracím mechanismem, ochrana elektrických a elektronických součástek

Nevíte, jak ochránit elektronické či elektrické součástky ve venkovních či jiných drsných podmínkách? Naše GEOS-S spínací skříně s otvíracím mechanismem od společnosti SPELBERG spol. s r.o. Vám jejich ochranu zaručí. Nabízíme je v několika velikostech a provedeních vyrobených z robustních materiálů a s průhlednými dvířky pro jednodušší odčítání údajů. Ručíme bezproblémovou obsluhou díky otvíravým dvířkům přes 180°, které jsou pevně ukotveny v rámu. Na dvířkách je navíc dokonalý zavírací systém, díky kterému se dvířka neotevřou jen tak samy například kvůli vnějšímu působení větru. V případě zájmu neváhejte a obraťte se na nás. Působíme v ČR i na zahraničním trhu.