Kanalizace Rejta

Kanalizace Rejta

Předmětem plnění této veřejné zakázky Stavba je výstavba kanalizace a centrální čistírny odpadních vod pro obec Rejta, která je částí města Trhové Sviny. Kontejnerová ČOV s výhledovou kapacitou 400 EO je navržena jako mechanicko-biologická v sestavě dvou kontejnerových čistíren odpadních vod 200 EO, na které bude přítok odpadních vod rozdělen v poměru 50:50. Každá kontejnerová čistírna odpadních vod bude sestávat z nitrifikační nádrže s vloženou dosazovací nádrží a předřazenou denitrifikační nádrží. Na nátoku budou osazeny ruční česle. Zachycený kal bude ukládán do kalové jímky, která bude rovněž součástí kontejnerové čistírny odpadních vod, kde dojde k jeho gravitačními zahuštění. Zachycený kal bude odvážen ke strojnímu odvodnění na městskou čistírnu odpadních vod. Vyčištěné odpadní vody budou vypouštěny přes měrný objekt s Parshallovým žlabem a ultrazvukovou sondou pro kontinuální měření množství vypouštěných odpadních vod. Odpadní vody vypouštěny do vodního toku IDVT 10267286. Areá
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2022 07:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Trhové Sviny

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Trhové Sviny

Zadavatel ulice:
Žižkovo náměstí 32

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Homolka

Zadavatel telefon:
+420 605 278 396

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232400-6
Stavební práce na výstavbě kanalizace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Recyklace, zpracování zbytkového stavebního odpadu a suti

Recyklace, zpracování zbytkového stavebního odpadu a suti

Pokud máte zbytkový stavební odpad, nezapomínejte, že je vhodný k dalšímu zpracování - recyklace suti provádí firma Martin Zelina s provozovnou Míškovice u Holešova - poblíž Zlína, Kroměříže. Máme vlastní recyklační dvůr, zajistíme pro vás veškerou činnost spojenou s recyklací a zpracováním odpadů, stavební suti: - stavební sutě třídíme dle materiálu - drcení suti mobilními čelisťovými drtiči - odvoz, kontejnerová doprava. Provádíme také veškeré zemní a výkopové práce, teréní úpravy, demolice a bourání objektů. Naše působnost sahá do regionu Zlínský kraj.


Stavba a rekonstrukce obecních nebo městských chodníků včetně zemních prací

Stavba a rekonstrukce obecních nebo městských chodníků včetně zemních prací

Jsou chodníky ve vaší obci v havarijním stavu a hledáte firmu, která se postará o jejich rekonstrukci? Potřebuje postavit nové chodníky podél opravené komunikace? Stavbu městských nebo obecních chodníků zajistí společnost DS DUMA ze Znojma. Naše firma působí zajistí výstavbu chodníků kdekoliv v rámci celého Jihomoravského kraje. Kromě dláždění zcela nových chodníků se postaráme i o rekonstrukci stávajících obecních nebo městských chodníků. Stavbu chodníků realizujeme včetně zemních prací.


Přípravné stavební práce, zemní práce pásovým mini rypadlem Doosan

Přípravné stavební práce, zemní práce pásovým mini rypadlem Doosan

Pokud hledáte firmu pro přípravné stavební práce v regionu Zlínský kraj, Kroměříž a práce mají probíhat ve stísněnějších podmínkách, můžete se obrátit na firmu Martin Zelina z Míškovic, k dispozici má kompaktní mini rypadla Doosan. Zemní práce pásovým rypadlem Doosan lze díky malým rozměrům provádět i v těsných prostorech, díky motorům Yanmar dosahují tyto stroje vysoké produktivity při velmi nízké spotřebě paliva. Využití nachází v různých oblastech - při realizaci inženýrských sítí, výstavbě i rekonstrukci pozemních komunikací, parkovišť, cyklostezky, zpevnění polních nebo lesních cest. Doosan DX62R - příslušenství: - lopata: 750,- Kč/hod. - kladivo: 900,- Kč/hod. - lžíce: 30 cm, 45 cm, 60 cm, 90 cm, Svahovka 150 cm. K dispozici máme také: - kompaktní pásové rypadlo DX27Z, DX35Z, DX85R-3 - otočný pásový minibagr Yanmar SV 22 - kolový Dumper TEREX TA3sh, 4x4.


Výstavba průmyslových betonových hal Vysoké Mýto - včetně dodávky a montáže

Výstavba průmyslových betonových hal Vysoké Mýto - včetně dodávky a montáže

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto vám postaví kvalitní a spolehlivé průmyslové betonové haly pro uskladnění zboží a materiálu. Už od roku 1995 se zaměřujeme na dodávku a montáž průmyslových betonových hal. V případě potřeby pro vás zpracujeme i potřebnou dokumentaci. Průmyslové betonové haly pro vaše uskladnění Samozřejmostí je kompletní provedení zemních prací, střechy, opláštění, všech rozvodů, podlahy, přípojek inženýrských sítí a příjezdových komunikací. Ozvěte se nám, rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.


Vyhledávání inženýrských sítí s moderní technologií pro města, obce

Vyhledávání inženýrských sítí s moderní technologií pro města, obce

Potřebujete vyhledat inženýrské sítě? Není jednoduššího řešení než kontaktovat naší firmu ADITIS s.r.o. z Brna, která poskytuje projekce a služby nejen v oblasti elektra pro města, obce i projektanty. Pro vyhledávání inženýrských sítí využíváme přesnou a moderní technologii, která nám pomůže odhalit sítě stávající a určit jejich nové trasování i v tom nejnáročnějším terénu. V případě dotazů jsme kdykoliv k dispozici na telefonní lince, e-mailu či provozovně vždy kromě víkendů od 08:00 do 17:00.


Bourání, demolice objektů, domů a výkopy základů domu

Bourání, demolice objektů, domů a výkopy základů domu

Firma Martin Zelina z obce Míškovice u Holešova se specializuje na bourání, demolice objektů a výkopy základů domu a dále na nakládání a zpracování stavebních odpadů a sutě. Zemní a výkopové práce, teréní úpravy provádíme převážně v regionu Zlínský kraj. Máme vlastní recyklační dvůr, kde zlikvidujeme veškerý stavební odpad - recyklujeme, roztřídíme a rozdrtíme. Ke svozu je k dispozici silniční nákladní doprava vozidly MAN a TATRA s nosností do 12 tun. Provádíme: -demolice objektů, rodinných domů -recyklace stavebních odpadů, suti -třídění a drcení suti - mobilní čelisťové drtiče -zemní a výkopové práce - výkopy základů RD i firemních objektů. Kontaktovat nás můžete na tel.:731490449.