EDEN TRADE CZ, s. r. o. - pořízení technologie pro snížení prašnosti v areálu recyklace

EDEN TRADE CZ, s. r. o. - pořízení technologie pro snížení prašnosti v areálu recyklace

Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního zametacího a vysávacího stroje zpevněných ploch. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 - technická specifikace.

Předmětem zakázky je rovněž:
• doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu,
• předání kompletního manuálu v českém jazyce,
• zaškolení obslužného personálu.
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2022 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
EDEN TRADE CZ, s. r. o.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
EDEN TRADE CZ, s. r. o.

Zadavatel IČ:
25396145

Zadavatel ulice:
Mírová 98/18

Zadavatel PSČ:
703 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Pařízková

Zadavatel telefon:
+420 731 512 202

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.eden-trade.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslové utěrky do autoservisu, dílny a haly - efektivní čistění

Průmyslové utěrky do autoservisu, dílny a haly - efektivní čistění

V sortimentu společnosti najdete sorpční utěrky značky zetSorb® pro autoservisy, díky kterých se snadno provede odstranění lehkých a těžkých olejů, paliv, maziv a mnoha dalších chemických látek. Jejich výhodou je bezprašnost, žáruvzdornost a odolnost vůči vysoké teplotě. Mohou se využívat v autodílně při výměně oleje, kdy Vám ochrání podlahu. Mezi další nabízené průmyslové utěrky patří značky Multiclean®, které jsou využitelné v autoservisech a při průmyslové výrobě. Jsou vhodné při stírání znečištěného povrchu z kovových špon anebo při otírání mastných povrchů od šmíru a prachu. Mají velký formát a vyrábí se v modré, bílé a zelené barvě. V nabídce jsou s různou šíří, v několika vrstvách a buď s dlouhým či krátkým návinem. Ideální je umístění v držáku na stěně anebo na podlahovém stojanu ZVG®, který má společnost také k prodeji. Mezi experty na leštění řadí e-shop leštící utěrky z netkané textilie Multitex®, které jsou extra měkké, aby nedošlo k poškození povrchu. Při jejich použití dochází k dokonalému vyleštění karosérie vozidla a navrátí mu původní lesk. Používá se před lakováním a při doleštění. Jsou hojně žádané v autosalónech a v showroomech. V prodeji jsou také v praktickém boxu, který umožní manipulaci pouze jednou rukou. Navštivte náš e-shop a provozovnu ve Znojmě.


Revoluční úklidová technika, vylepšená čistící technika i-mop, bezdrátové úklidové stroje

Revoluční úklidová technika, vylepšená čistící technika i-mop, bezdrátové úklidové stroje

Hledáte dodavatele kvalitní a vysoce účinné úklidové techniky? Potřebujete úklidové stroje do konkrétního odvětví? Ať už potřebujete úklidovou techniku do restaurace, zdravotnictví, průmyslu, supermarketu či třeba hotelu neváhejte oslovit společnost i-teamcz s.r.o. V této společnosti jsou si dobře vědomi, že v každém odvětví je potřeba jiný a specifický systém čištění. Vyvinuli zde jedinečný koncept - 4D čištění - podlahy, stěny, povrchy a vzduch. Největší oblibu získal bezesporu podlahový mycí stroj na baterie i-mop, který jsme nyní ještě vylepšili o řadu funkcí. Navštivte webové stránky, kde naleznete detailní informace o konkrétních výrobcích společnosti.


Vstupní rohože na hrubé nečistoty se zásobníkem nečistot. Prodej a montáž

Vstupní rohože na hrubé nečistoty se zásobníkem nečistot. Prodej a montáž

Hledáte vstupní rohože na hrubé nečistoty, která má i zásobník nečistot? Firma DIAMANT AK s.r.o. Brno provádí kompletní dodávku v rámci celé ČR. Můžete si vybrat z provedení hliníková rohož STAR PLUS nebo ocelovým roštem na povrchu žárově zinkovaný ocelový rošt. Tento modul je vhdný jako první čisticí zóna na hrubé nečistoty. Výhodou modulu je jeho snadná instalace, integrovaný zásobník na nečistoty a možnost vytváření větších celků složením několika modulů vedle sebe. Zásobník tzv. základní vana z polymerbetonu po obvodu opatřená pozinkovaným rámečkem. Uložení provádíme usazením na podkladový materiál kamennou drť do roviny s okolní dlažbou, při zabudování je nutné provést odvodnění napojením na kanalizaci nebo trativodem. Údržba je velmi jednoduchá. Po vyjmutí rohože z prostoru základní vany odstraníte nečistoty. Bližší informace k parametrům naleznete na našich webových stránkách.


Povrchová úprava podlah ve zdravotnictví i pečovatelských službách - účinné přípravky Dr. Schutz

Povrchová úprava podlah ve zdravotnictví i pečovatelských službách - účinné přípravky Dr. Schutz

Naše společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradním dovozcem značky Dr. Schutz pro celou ČR. Pro nemocnice, pečovatelské služby, ordinace a zdravotnické služby dodáváme vysoce kvalitní produkty na povrchovou úpravu, čištění, ošetření, dezinfekci nebo sanaci všech typů podlahovin a povrchů. Víme, že ve zdravotnictví jsou požadavky na podlahy obzvláště vysoké. Povrch podlahy je extrémně namáhán kvůli silnému provozu a také díky používání speciálních chemikálií. Spoje a škrábance jsou ideální pro tvoření nebezpečných chorobotvorných zárodků. Proto vyvinul koncern Dr. Schutz Group speciální permanentní povrchové úpravy, které trvale chrání podlahu před otěrem, poškozením a bakteriální kontaminací. Lze je použít na stávající podlahy k renovaci, stejně jako na ochranu nově instalovaných podlah. Ochranný polyuretanový nátěr Dr. Schutz PU Siegel je prokazatelně odolnější než jakýkoli jiný nátěr v oblasti zdravotní péče a dále také splňuje hygienické normy podle TRBA 250. Jaké další výhody má ochranný polyuretanový nátěr Dr. Schutz PU Siegel: - nejvyšší odolnost proti otěru - o 99,5 % menší růst bakterií v oblasti spojů - maximální ochrana proti skvrnám a dezinfekčním prostředkům - chrání vaše podlahy i v citlivých vodivých oblastech jako jsou operační sály, rentgenová pracoviště a další.


Tepování sedadel, čištění interiéru, renovace světel a další služby Kladno – postaráme se, aby váš vůz byl jako nový

Tepování sedadel, čištění interiéru, renovace světel a další služby Kladno – postaráme se, aby váš vůz byl jako nový

Naše firma Auto-Roch sídlící v Kladně vám všechny tyto služby může poskytnout. Nabízíme ruční mytí, čistění interiéru a tepování sedadel. Máte na vašich čelních světlometech různé škrábance a skvrny, které vám zhoršují celkovou viditelnost? S tím také dokážeme pomoci, renovujeme světla profesionální technologií 3M ve třech stupních. Máme proškolené zaměstnance, kteří vám poskytnout správné ošetření a leštění světel. Využít můžete také odtahovou službu, je toho opravdu hodně čemu se věnujeme proto navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte na telefonním čísle kde se dozvíte všechny informace.


Kvalitní komínové kartáče, růžice a strojky - výroba, dlouholetá zkušenost

Kvalitní komínové kartáče, růžice a strojky - výroba, dlouholetá zkušenost

Potřebujete vymést komínové průduchy kvalitně a precizně? Pak si pořiďte komínové kartáče u firmy KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.. Vyrábíme kvalitní komínové kartáče, růžice a strojky, které ve spojení s lanovým nástavcem či komínovou šňůrou slouží k vymetání komínů. Konstrukce růžic a strojků je tvořena seřiditelnými pružinami nebo vyměnitelnými vložkami z polyamidu, které využijete zejména na plynové průduchy. Na výběr máte: - komínová růžice pružinová s nebo bez závaží (stavitelná) - komínový pružinový strojek včetně ocelového závaží - komínový strojek silon či nerez - na plynové průduchy - samostatně vyměnitelná silonová či nerezová vložka. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci Vám rádi zodpoví Vaše specifické požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.