ON Příbram, a.s.- Bezpečnostní služby 2022-2026

ON Příbram, a.s.- Bezpečnostní služby 2022-2026

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb bezpečnostní ostrahy v objektech zadavatele. Rozsah a způsob provádění předmětných služeb je blíže specifikován ve směrnici Rozsah činnosti bezpečností služby, která je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace (uvedený dokument je zároveň přílohou č. 1 závazného návrhu rámcové smlouvy o poskytování služeb). Bližší podmínky plnění předmětu plnění jsou dále stanoveny v závazném návrhu rámcové smlouvy o poskytování služeb, který je přílohou č. 3 zadávací dokumentace.
Součástí plnění předmětu veřejné zakázky je rovněž zajišťování mimořádných služeb ve stanoveném maximálním měsíčním rozsahu 90 hodin. Zadavatel pro vyloučení pochybností výslovně uvádí, že tyto mimořádné služby se považují za součást základního závazku dodavatele a nejde o vyhrazenou změnu závazku ve smyslu ust. § 100 ZZVZ. Popis mimořádných služeb je uveden v závazném návrhu rámcové smlouvy o poskytování služeb.
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2022 07:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Oblastní nemocnice Příbram, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Příbram

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Oblastní nemocnice Příbram, a.s.

Zadavatel IČ:
27085031

Zadavatel ulice:
Gen. R. Tesaříka 80

Zadavatel PSČ:
261 01

Zadavatel obec:
Příbram

Kontaktní osoba:
Ilona Černá

Zadavatel telefon:
+420 318 641 104

Fax:
+420 318 641 007

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nemocnicepribram.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní agentura, ostraha osob, domů, průmyslových objektů

Bezpečnostní agentura, ostraha osob, domů, průmyslových objektů

Bohemia Star Security poskytuje kvalitní a profesionální služby v oblasti ostrahy. Nabízí služby jak pro osoby, tak pro domy, průmyslové haly i další objekty. Zajistí také komplexní pořadatelské služby pro nejrůznější společenské akce. Bezpečnostní agentura poskytuje individuální přístup pro každého klienta. Provádí práci svědomitě a pečlivě. Bohemia Star Security záleží na vaší bezpečnosti. U bezpečnostní agentury Bohemia Star Security pracují pouze profesionálové, kteří dříve působili v ozbrojených složkách nejen v České republice, ale i v zahraničí.


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!


Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Pult centrální ochrany poskytuje kompletní služby pro ochranu majetku, mezi které patří například: - monitoring, - dohled, - servis, - přenos informací, - ochrana osobních údajů či dat, - východiska při krizových situacích. Náš PCO má k dispozici 24 hodinovou dispečerskou službu i výjezdové jednotky a díky vlastní rádiové síti jsme schopni provádět pravidelné kontroly a přijímat aktuální informace o stavu majetku. Zajistěte i Vy ochranu pro Váš majetek. S námi se budete cítit v bezpečí! Stačí nás kontaktovat a najdeme pro Vás to optimální řešení!


Ostraha nočních podniků Brno. Bezpečnostní agentura.

Ostraha nočních podniků Brno. Bezpečnostní agentura.

Hledáte ostrahu do Vaše nočního podniků, baru, restaurace či nočního klubu v Brně? Firma TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. je profesionál ve svém oboru. Spolehlivá a diskrétní. Své pracovníky má vyškolené profesionály. Prioritou mít perfektně zvládnuté zabezpečení účastníků a jejich ochranu během pobytu u Vás v podniku. Fyzická ostraha je nejefektivnější na zvládnutí jakékoliv situace. Naši pracovníci mluví německy a anglicky. Samozřejmostí je přizpůsobení se individuálním požadavkům klienta. Bližší informace na webových stránkách.


Osobní ochranka a osobní řidič-bezpečnostní agentura, ostraha Brno

Osobní ochranka a osobní řidič-bezpečnostní agentura, ostraha Brno

Potřebujete-li osobní doprovod při schůzkách a jednáních nebo dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, neváhejte a obraťte se na bezpečnostní agenturu TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. Naši klienti se mohou spolehnout, že pracovníci naší bezpečnostní agentury nejen odvedou profesionální práci, ale budou vždy a naprosto diskrétní. Cena osobní ochranky a osobního řidiče se pohybuje od 250,- Kč/hod. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Osobní ochranku i řidiče zajistíme nejen ve Znojmě a okolí, ale i v Brně a po celé jižní Moravě.


Recepční služby Praha – zajištění profesionálních služeb ve všech typech objektů

Recepční služby Praha – zajištění profesionálních služeb ve všech typech objektů

Vítání hostů a jejich evidence, výdej klíčů, vyřizování telefonních hovorů nebo poštovních zásilek to je jen zlomek toho co recepční vykonává. Co je u této profese nejdůležitější je zodpovědnost, diskrétnost a spolehlivost, kterou najdete u pracovníků naší firmy IPSO s.r.o. která sídlí v Praze. Zajistíme pro vás kvalitní služby pracovníka, který perfektně ovládá cizí jazyky, protože všichni víme, že pro tuto profesi je to velmi nezbytné a recepční služby pro vás navíc poskytne ve všech typech objektů. V naší firmě jde o samostatnou činnost, kterou nabízíme. Dále také zajišťujeme ostrahu majetku a osob, požární hlídky nebo například převoz hotovosti. Pro více informací se nám ozvěte na telefonním čísle nebo navštivte naše webové stránky.