Pneumatiky na vojenská vozidla T-815 speciální

Pneumatiky na vojenská vozidla T-815 speciální

Předmětem VZ je v souladu s § 131 zákona uzavření rámcové dohody na období let 2023-2024 na dodávky pneumatik pro vojenská vozidla T-815 pro celoroční použití.
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2022 07:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Vévoda

Zadavatel telefon:
+420 973 230 114

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34352000-9
Terénní pneumatiky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autobazar, prodej kvalitních ojetých vozů Most

Autobazar, prodej kvalitních ojetých vozů Most

Kvalitní ojeté automobily prodává ve svém autobazaru společnost AUTOSTENLLY s.r.o. Autobazar se specializuje především na prodej koncernových vozů. V nabídce autobazaru naleznete také ALU kola a pneumatiky pro automobily různých značek. Dále nabízí čištění DPF filtrů nejmodernější technologií. Autobazar se nachází na adrese Tiskařská 7, Most - Velebudice.


Pneuservis, přezouvání pneu a uskladnění gum za výhodné ceny

Pneuservis, přezouvání pneu a uskladnění gum za výhodné ceny

Hlavní důvod, proč se obrátit právě na náš pneuservis DARO CAR, s.r.o., je především vysoká kvalita poskytovaných služeb za příznivé ceny, jenž jsou založené na invidiuálním přístupu k zákazníkovi. Zaměřujeme se především na: - prodej nových pneu, alu i plechových disků všech rozměrů a značek - kompletní servis včetně uskladnění a oprav pneumatik pro osobní i nákladní vozidla - přezouvání i námi nedodaných pneu Samozřejmostí je také poradenský servis, kde Vám ochotně poskytneme veškeré potřebné informace, které např. k výběru nových gum potřebujete. Náš pneuservis najdete na Sokolské 5498 ve Zlíně.


Prodej, rozvoz nejlevnější letní, zimní pneumatiky - osobní, dodávkové VAN, offroad SUV, motopneu

Prodej, rozvoz nejlevnější letní, zimní pneumatiky - osobní, dodávkové VAN, offroad SUV, motopneu

Neváhejte a vybírejte nejlevnější letní či zimní pneumatiky u specializované prodejce pneu, firmy KAFOCAR s.r.o. Zlín. Na prodej jsou jak standardní osobní i offroad SUV či VAN dodávkové pneu, dodáváme i motopneu nebo zimní pláště na jízdní kola. Udržujeme nejnižší ceny pneu po celý rok ! Zajistíme rozvoz na Zlínsku. Aktuálně probíhá akce na motopneu ! Prvních 10 zákazníků, kteří zakoupí sadu motocyklových pneumatik, získají zdarma motolékárničku. Sortiment pneu: - např. Bridgestone, Michelin, Continental, Barum, Dunlop, Pirelli, Nexen, Nokian, Goodyear, Matador, Kleber, Sava, Yokohama, Riken, Sebring Disky: - Alcar, Alucar, ATS, RC Design, CMS, Rial. Vaše auto přezujeme do nového - kompletní změna díky diskům osazeným do vhodných pneu.


Litá kola známých značek - alu disky, elektrony ALCAR, Alutec, Brock, RC Design

Litá kola známých značek - alu disky, elektrony ALCAR, Alutec, Brock, RC Design

Správným výběrem alu disků i běžný vůz získá šmrnc. Pokud chcete pro své auto vybrat výjimečná litá kola, doporučujeme elektrony Alcar s českou homologací. Pro zákazníky z okolí Zlína dodá disky společnost KAFOCAR s.r.o.. Kromě zn. Alcar máme na prodej i alu kola Brock, RC Design, Alutec, ATS, CMS a RIAL. Pokud se Vám už nelíbí vzhled Vašeho auta na plechových discích, můžete si objednat i kryty kol od firmy ALCAR, které jsou vyrobené z pružného ABS a jsou díky tomu mimořádně odolné. Snadný výběr kol podle typu auta. Prodej: - hliníková kola známých značek - kryty kol.


Prodej letních i zimních pneumatik značek Michelin, Lassa, Sebring

Prodej letních i zimních pneumatik značek Michelin, Lassa, Sebring

V našem pneuservise se zaměřujeme na kompletní servis pneumatik - opravy, přezouvání, montáž, 3D geometrie a vyvažování. Také u nás zakoupíte nové letní i zimní pneumatiky značky Michelin, Lassa a Sebring - nyní si u nás zakoupíte letní pneumatiky v akci (výprodej). Ke každému zákazníkovi přistupujeme s vstřícností a individuálně dle jeho potřeb. Také vám zajistíme úschovnu letních nebo zimních pneumatik nebo i jejich likvidaci.


Kup zimní pneumatiky v Autoservisu Dolina-přezutí vozidla máš zdarma

Kup zimní pneumatiky v Autoservisu Dolina-přezutí vozidla máš zdarma

Zima už je za dveřmi – pokud ještě nemáte přezuto na zimní pneumatiky, využijte akce, která je aktuálně platná v Autoservisu Dolina Miroslav Říš Kudlovice u Uherského Hradiště. Přezutí vozidla zdarma a zároveň výhodný kup pneumatik. Pokud si v našem pneuservisu zakoupíte 4 kusy zimních pneumatik– tj. celá sada, tak Vám bude provedeno přezutí vozu, výměna pneumatik ZDARMA! Ohledně termínu nás kontaktujte nás na tel.: 739564286. Nabízíme kompletní pneuservisní služby: -výměnu a přezutí kol -vyvažování kol -opravy průrazů a jiných defektů pneumatik Prodej - alu kola, plechové disky.