Podpora rozvoje gramotností a polytechnického vzdělávání pro projekt iKAP II - Inovace ve vzdělávání

Podpora rozvoje gramotností a polytechnického vzdělávání pro projekt iKAP II - Inovace ve vzdělávání

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající ve vytvoření a realizaci
modulového vzdělávacího programu a interaktivních workshopů na podporu rozvoje
čtenářské, jazykové a digitální gramotnosti pro pedagogické i nepedagogické
pracovníky škol a školských zařízení v rámci projektu iKAP II - Inovace ve vzdělávání,
reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021106
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2022 07:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Pražský inovační institut, z. ú.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
15.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
546 495 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pražský inovační institut, z. ú.

Zadavatel IČ:
08874883

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Bc. Monika Hozová

Zadavatel telefon:
+420 606 723 672


Zadavatel web:
https://www.prazskyinovacniinstitut.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80500000-9
Školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, elektrikáře i revizní techniky

Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, elektrikáře i revizní techniky

Pokud pracujete s elektřinou, zákon vyžaduje získání osvědčení podle NV 194/2022. Chcete-li takové osvědčení získat, přihlaste se na školení, které pořádá Institut vzdělávání a informací BAEL. Naše školení a přezkoušení je určené pro elektrikáře, slaboproudaře, revizní techniky i projektanty. Jedná se o jednodenní školení, probíhající v naší učebně od 9 hodin. Vedou ho profesionální lektoři s bohatými praktickými zkušenostmi, které Vám velmi rádi předají. Školení poskytujeme pro osvč, živnostníky, podnikatele a firmy z celého Moravskoslezského kraje, ale není pro nás problém ho zařídit i v rámci celé České republiky. Je možné, aby školení probíhalo přímo u Vás ve firmě, ale požadujeme minimálně osm uchazečů. Nezapomeňte si sebou vzít veškeré doklady o dosaženém vzdělání, potvrzení o zdravotní způsobilosti, o délce praxe v oboru elektro a případně starší osvědčení. Je nutné, abyste se vždy přihlásili e-mailem, telefonicky či na našich webových stránkách!


Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Potřebujete v Jihlavě Vaše pracovníky zaškolit v elektro službách tak, aby vše bylo zakončeno zkouškou? Neváhejte se obrátit na společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. Dvakrát do měsíce provádíme pravidelná školení elektro služeb na přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. § 6, 7, 8 a 10. Cena školení je 1 090,- na osobu. Jednotlivce školíme v Jihlavě na sídle společnosti ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o (na adrese Hany Kvapilové, 702/21 ). Pokud by jste potřebovali zaškolit zaměstnance, lze se domluvit na schůzce ve Vaší společnosti. Podrobnější info ohledně konaných termínů dostanete na tel.č. 567 301 612 nebo nám napište formou e-mailu či se podívejte na naše webové stránky. Na školení je nutné si donést: - přihlášku (lze stáhnout na našich webových stránkách) - doklad o vzdělání v oboru elektro - potvrzení o délce provozované praxe - potvrzení o zdravotní způsobilosti Přihlášku prosím zadejte nejpozději sedm dní před termínem zkoušky!


Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů je dle zákona 250/21 povinné a je nutné jej opakovat min. jednou za 3 roky. Proto pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pravidelné školení. Každý pracovník, který přichází do styku s elektrickým zařízením musí být dle platné vyhlášky pravidelně proškolen a přezkoušen ze znalostí předpisů a norem týkajících se elektrických zařízení. Na školení o odborné způsobilosti v elektrotechnice se mohou přihlásit osoby, které doloží doklad o vzdělání v oblasti elektro, případně platné předchozí osvědčení dle Vyhl. 50/78 Sb. ne pro §5. Místo konání: -školící středisko firmy Pavel Knotek - Vlčnov 913, areál Střechostav. Nejbližší termín školení. Zahájení pátek 16. prosince 2022 Zkouška pondělí 19. prosince 2022. Při zajištění min. 10 zájemců, je však možné uspořádat školení v rámci celé ČR. Pro bližší informace volejte tel.:777944480.


Široký výběr školení pro zákazníky - GINIS Standard, Express, kybernetická bezpečnost

Široký výběr školení pro zákazníky - GINIS Standard, Express, kybernetická bezpečnost

Chcete si vylepšit znalosti v oblasti informačních systémů nebo softwarového bankovnictví? Společnost Gordic z Jihlavy poskytuje profesionální školení, která jsou určena zejména pro vlastníky licencí GINIS Standard a vyšší. Jedná se o skupinu zákazníků, jako jsou např. městské části, krajské a obecní úřady či organizační složky státu. Dále zajišťuje školení GINIS Express, které je určeno pro MŠ, ZŠ, SŠ, domy pro seniory, divadla apod. V širokém výběru naleznete i školení na kybernetickou bezpečnost, u něhož nemusíte vlastnit žádnou licenci. Všechna školení jsou v souladu s aktuálními legislativními předpisy. Ve většině případů probíhají v Praze na pobočce, kde jsou pro účastníky připraveny počítače s nainstalovanými demoverzemi, na nichž si mohou vše prakticky vyzkoušet. Školení probíhají ale také v Brně, Ostravě, Jihlavě či ve Znojmě. Gordic nově rozšířil svou nabídku o ONLINE školení, kterého se můžete účastnit i z pohodlí Vašeho domova. Je jen na vás, jakou verzi si vyberete.


Bezpečnost ochrany na pracovišti, požární ochrana – revize hasících přístrojů

Bezpečnost ochrany na pracovišti, požární ochrana – revize hasících přístrojů

Firma Vám zajistí školení zaměstnanců, školení vedoucích zaměstnanců, připraví veškeré dokumentace potřebné pro požární ochranu jako je požární řád, poplachové směrnice, řád ohlašovny požáru apod. V rámci BOZP poskytují pravidelné kontroly na pracovištích, školení zaměstnanců vstupní i pravidelné, odborný audit apod. Majitelé jsou povinni provádět každoroční revizi hasících přístrojů a to dle vyhlášky č. 246/2001 Sb. Tu Vám zajistí PREVOS servis s.r.o. a pro případnou kontrolu státního orgánu vystaví kontrolní zápis. Během kolaudace objektu dodají hasící přístroje vč. montáže. Je třeba provádět tlakovou zkoušku. Ta se provádí u jednotlivých druhů hasičských přístrojů v jiném časovém intervalu, u vodních a pěnových po 3letech, u práškových a halonových po 5iletech. Kontaktujte nás, dodáme Vám hasící přístroje a poskytneme konzultaci v rámci BO a BOZP.


Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Chcete si najít specialisty na školení v oblasti elektrotechniky, které splňují všechny podmínky dané Nařízením vlády č. 194/2022 Sb.? V tom případě se obraťte na institut vzdělávání a informací BAEL. Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. se vztahuje na pravidelné přezkoumávání znalostí a odbornosti v elektrotechnice a při práci na elektrických zařízeních. Před zkouškou poté komise vyžaduje několik dokladů, jedná se o občanský průkaz, zdravotní způsobilost, doklad o vzdělání a praxi a průkaz odborné kvalifikace. Neváhejte a udělejte si školení u nás!