Poptávám nabroušení řetězu pily Greenworks GD60CS40 60V

Poptávám nabroušení řetězu pily Greenworks GD60CS40 60V

Poptávám nabroušení řetězu pily Greenworks GD60CS40 60V.

Zdravím, sdělte mi prosím, zda brousíte řetěz do
AKU ŘETĚZOVÉ PILY GREENWORKS GD60CS40 60V (Mountfield). Pokud ano prosím cenu, je-li možné nabroušení v průběhu jednoho dne, případně další podmínky.
Poptávka byla vložena dne:
16.11.2022 08:59

Platnost poptávky:
16.12.2022 08:58

Kontaktní osoba:
Jiří Zajíček

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 820 420

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej souprava nářadí 100ks, ALU kufr. Pro údržbářské práce, v průmyslu i autoopravárenství.

Prodej souprava nářadí 100ks, ALU kufr. Pro údržbářské práce, v průmyslu i autoopravárenství.

Profesionální nářadí v jednom kufříku s možností samostatné kazety, pro další nářadí. Firma PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. prodává souprava nářadí na svém eshopu a taky si ji můžete zakoupit na prodejně v Brně. Gola sada 1/4" + 3/8" s metrickými nástavci 4 - 24mm a příslušenství všechno uloženo v ALU kufru. -1/4" + 3/8" gola souprava v samostatné kazetě -další volný prostor na další nářadí ve spodní části kufru. Kvalitní výrobky pro všestranné využití zejména pro základní údržbářské práce, v průmyslu i autoopravárenství. Za tuto cenu ji koupíte od 07.05.2018 do 02.09.2018 nebo do vyprodání zásob!


Kompresory, vzduchové nářadí a profesionální nářadí od HARO spol. s.r.o.

Kompresory, vzduchové nářadí a profesionální nářadí od HARO spol. s.r.o.

Sháníte kompresor nebo další vzduchové nářadí? Pak se podívejte na nabídku společnosti HARO s.r.o. z Českých Budějovic, která se soustředí na prodej kompresorů a vzduchového nářadí profesionálních značek. Společnost HARO s.r.o. se zaměřuje nejen na prodej, ale i servis kompresorů nebo vzduchového nářadí. Kvalitní výrobky, které jsou určeny hlavně pro řemeslníky nebo průmyslové společnosti. Jako certifikovaný prodejce zaručují spolehlivost a kvalitu prodávaných výrobků. Stejně tak je schopna zařídit montáž, servis a i pozáruční servis. V celkové nabídce Vám představíme jen zlomek zboží, které společnost HARO s.r.o. nabízí, a to jsou: - kompresory olejové, bezolejové nebo šroubové - vzduchové nářadí a pneumatické sponkovačky - redukční ventily - pneumatické nebo spirálové hadice Taktéž společnosti poskytuje náhradní díly nebo servis. Pro bližší informace se obraťte na webové stránky společnosti a kontaktujte je.


Provádíme CNC horizontální frézování, Obrobna – CNC soustružení Žamberk

Provádíme CNC horizontální frézování, Obrobna – CNC soustružení Žamberk

Naše společnost Bühler CZ s.r.o. Žamberk má k dispozici nejkvalitnější CNC obráběcí stroje. Zabýváme se i malosériovou výrobou. Naše obrobna je vybavena kvalitními obráběcími stroji, jako je soustruh, frézka, vrtačka a různé druhy brusek, hlavním základem výroby je typické využití moderních obráběcích CNC center řízených počítačem. CNC horizontální frézování Obrobna – CNC soustružení Prováděné práce: Soustružení Frézování Broušení Nástrojárna


Pily, diamantové a doplňkové nářadí – vybavení pro obkladače a dlaždiče

Pily, diamantové a doplňkové nářadí – vybavení pro obkladače a dlaždiče

Jste nový v oboru obkladačství a potřebujete kompletní vybavení nebo Vaše stávájící už dosluhuje? V tom případě si nakupte značku Montolit od společnosti PELI BRNO. Společnost PELI BRNO provozující prodejnu s nářadím a vybavením nejen pro obkladače má ve svém sortimentu bohatý výběr ručních řezaček na dlažby, obklady i kámen, elektrických pil, diamantového nářadí a kleště, palice a přísavky. Vybavte svou dílnu značkou Montolit a navštivte naši prodejnu!


Kvalitní komínové kartáče, růžice a strojky - výroba, dlouholetá zkušenost

Kvalitní komínové kartáče, růžice a strojky - výroba, dlouholetá zkušenost

Potřebujete vymést komínové průduchy kvalitně a precizně? Pak si pořiďte komínové kartáče u firmy KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.. Vyrábíme kvalitní komínové kartáče, růžice a strojky, které ve spojení s lanovým nástavcem či komínovou šňůrou slouží k vymetání komínů. Konstrukce růžic a strojků je tvořena seřiditelnými pružinami nebo vyměnitelnými vložkami z polyamidu, které využijete zejména na plynové průduchy. Na výběr máte: - komínová růžice pružinová s nebo bez závaží (stavitelná) - komínový pružinový strojek včetně ocelového závaží - komínový strojek silon či nerez - na plynové průduchy - samostatně vyměnitelná silonová či nerezová vložka. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci Vám rádi zodpoví Vaše specifické požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Odborníci na leštění, broušení, navařování a další povrchové úpravy

Odborníci na leštění, broušení, navařování a další povrchové úpravy

Hledáte na trhu někoho, kdo se nezalekne těch největších výzev? Potřebujete pomocnou ruku v oblasti laserového navařování a svařování, gravírování či leštění nejrůznějších ploch? Podnikáte v oboru opracování povrchů, dokončování či navařování materiálů? Naše společnost NOVAPAX CZ s.r.o. je tu pro váš již téměř 30 let. Jsme profesionálové v oboru leštění, broušení, navařování, gravírování a dalších povrchových úprav. Naše společnost si získala řadu stálých a důležitých zákazníků. Věnujeme se precizní výrobě a servisu, naše služby naleznete v oblasti leštění, gravírování, navařování či jiných úprav nejrůznějších typů povrchů. Disponujeme jen tou nejmodernější technikou a na českém trhu zastupujeme značky světových jmen. Vaše formy či nástroje s námi budou v perfektní kondici, neváhejte se o tom přesvědčit osobně. K námi dodaným produktům nabízíme také obsáhle školení a možnost zapracování, s našimi spolupracovníky pořádáme také zaškolovací kurzy, kde se dozvíte všechny patřičné informace. Navštivte nás na pobočce v Kuřimi, anebo si prohlédněte náš web www.novapaxcz.eu, kde naleznete spoustu užitečných informací o naši společnosti. Jsme NOVAPAX CZ s.r.o. a těšíme se na naši společnou budoucnost!