Poptávám opravu a revizi kachlových kamen

Poptávám opravu a revizi kachlových kamen

Poptávám kompletní opravu a revizí kachlových kamen. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
16.11.2022 08:20

Platnost poptávky:
16.12.2022 06:58

Kontaktní osoba:
David Sukatsch

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 153 638

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sochařské a kamenické práce, výroba krbů nebo náhrobků - Jiří Kynčl

Sochařské a kamenické práce, výroba krbů nebo náhrobků - Jiří Kynčl

Řemeslo má zlaté dno. A to platí i v případě pana Jiřího Kynčla, který ve městě Jilemnice v okrese Semily provozuje kamenickou a sochařskou dílnu. Pokud sháníte někoho, kdo pro Vás vyrobí něco z kamene a nebo udělá sochu, pak se obraťte na pana Jiřího Kynčla, který to pro Vás jistě rád udělá. Stačí mu pouze zadat objednávku a svou představou a pod šikovnými rukami se budou dít doslova divy. Pan Jiří Kynčl se ve své dílně zaměřuje jak na sochařskou práce, tak na kamenickou a objednat si u něj můžete třeba i výrobu náhrobku, krbu nebo kamenných prvků do kuchyně. Pro více informací ohledně objednávky jej neváhejte telefonicky kontaktovat.


Prodej krbových kamen, designových elektrických krbů a kamnářských potřeb

Prodej krbových kamen, designových elektrických krbů a kamnářských potřeb

Chystáte se do svého obydlí pořídit nový krb či krbová kamna? Tak neváhejte a obraťte se na naši firmu na Vysočině. Sídlíme v Jihlavě a nabízíme kachlová a krbová kamna. Kreslíme obrázky v 3D programu Palette cad. Jsme součástí cechu kamnářů. Pomůžeme Vám nejen vyřešit umístění krbových kamen, ale rádi poradíme i s jejich údržbou a dalšími nezbytnostmi k jejich užívání. Montujeme - vytápěcí systémy, krbové vložky, kombinace vložek se šamotovým výměníkem -hypocausty. Více informací najdete na webových stránkách.


Dánská krbová kamna Aduro včetně krbového nářadí

Dánská krbová kamna Aduro včetně krbového nářadí

Pokud si chcete pořídit krbová kamna, neváhejte se obrátit na naší firmu 24 mall s.r.o. z Opavy, která ve svém sortimentu nabízí kvalitní dánská krbová kamna značky Aduro, a to včetně krbového nářadí a příslušenství. Krbová kamna Aduro plní i ty nejnáročnější požadavky a budou krásnou dominantou Vašeho interiéru. Můžete si vybrat z více modelů: - pro instalaci do rohu - s primárním přívodem vzduchu - se spodní zásuvkou - s možností závěsu kamen na zeď - postavena na piedestalu - na napojení přívodu vzduchu z exteriéru. Každý z modelů bude nejen zdrojem příjemného tepla, ale také originální a elegantní okrasou Vašeho domova.


Krby a krbová kamna Jotul, Nordica, Aduro, Wanders a dalších značek – prodej a instalace

Krby a krbová kamna Jotul, Nordica, Aduro, Wanders a dalších značek – prodej a instalace

Chcete si vybírat z široké škály kvalitních značek krbů a kamen a zároveň si nedělat starosti s jejich následnou instalací? V tom případě se obraťte na společnost Kominictví Marek Švécar, která působí v oblastech Cakova, Prostějova, Olomouce, Přerova a Vyškova. Kominictví Marek Švécar se kromě prodeje a instalace produktů zaměřuje také na poradenství, záruční a pozáruční servis a opravy. Při instalaci se společnost postará o přívod externího vzduchu, kouřovod, nehořlavou podložku, požární ochranu a další související činnosti. Vyberte si u nás krb či kamna a kontaktujte nás!


Krby a kachlová kamna všech typů, prodej příslušenství

Krby a kachlová kamna všech typů, prodej příslušenství

Stavbou krbů a kachlových kamen všech typů se zabývá společnost Krby a kamna Pavel Hradil. Krby i kachlová kamna nabízí jak v levném provedení tak i luxusním. Provádí také rekonstrukce kachlových kamen v historických budovách. Staví teplovzdušné a teplovodní krby, plynové krby, kachlová kamna, kuchyňská kamna, štukové krby, zahradní krby, klasické krby a další. Kamnářství se nalézá na adrese Západní 82/9, Prostějov-Krasice.


Kanadská krbová kamna – prodej a instalace značek Pacific Energy, Osburn, Hampton a Enerzone

Kanadská krbová kamna – prodej a instalace značek Pacific Energy, Osburn, Hampton a Enerzone

Hledáte kvalitní kamna s vysokým výkonem vhodná pro běžně stavěné domy? V tom případě si vyberte některou z kvalitních značek u společnosti Kominictví Marek Švécar, který se o instalace postará v oblastech Cakova, Olomouce, Prostějova a Přerova. Kanadská kamna mají vysokou účinnost dvoustupňového spalování a vybírat je možné z různých povrchových úprav a provedení včetně doplňků jako jsou nohy, podstavce a ovládací prvky. Díky sekundárními spalování vydrží kamna na jedno přiložení hořet 8 – 24 hodin v závislosti na typu. Pořiďte si výkonné kanadské kamna a kontaktujte nás!