Zabezpečenie servisnej podpory leteckých pozemných informačných systémov (LPIS)

Zabezpečenie servisnej podpory leteckých pozemných informačných systémov (LPIS)

Predmetom zákazky je v rokoch 2023-2025 vykonávanie nálezových servisných opráv vrátane dodávky náhradných dielov a materiálu k zariadeniam, ktoré sú predmetom zákazky a pravidelnej profylaktickej údržby leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) s cieľom odstrániť vzniknuté poruchy dielcov, skupín, podskupín a blokov a obnoviť tak prevádzkyschopnosť LPIS energetických systémov a náhradných zdrojov elektrickej energie VzS OS SR. Technológie náhradných zdrojov elektrickej energie (NZ DA), napájacích modulárnych systémov a UPS HW a SW komponentov letísk Kuchyňa, Sliač, Prešov, rádiových bodov Krížna, Čmele, Kojšovská Hoľa, Makovica, Močiar, Hlohovec a Druhá brigáda VzS technické zariadenia, komponenty uvedené v oddiele B.3 Súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 11:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.12.2022 08:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Jančovičová

Zadavatel telefon:
+421 296 031 7633


Zadavatel web:
http://www.mosr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50532000-3
Opravy a údržba elektrických strojov, prístrojov a súvisiaceho vybavenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Transformátory Hradec Králové – pro další využití, k repasi či ke šrotaci

Transformátory Hradec Králové – pro další využití, k repasi či ke šrotaci

Představujeme Vám firmu Trafo CZ, a.s. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na prodej transformátorů a výkup použitých transformátorů. Vzhledem k technické životnosti, která se pohybuje cca okolo 30-ti let, se nabízí otázka kam s použitým či technicky dožitým transformátorem. Naše firma je Vám při problému s likvidací plně k dispozici. Dále zajistíme odvoz, výkup či šrotaci s vystavením prohlášení o ekologické likvidaci. Výkup transformátorů Hradec Králové: použité funkční porouchané pro repasi ke šrotaci pro další využití technicky dožité Pokud Vás výkup použitých transformátorů zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Rádi vám sdělíme cenu, která se pohybuje dle stáří, provedení vinutí a celkového stavu.


Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Chcete zvýšit efektivitu výroby prostřednictvím průmyslové automatizace a hledáte vhodné rozhraní, které umožní transparentnost a diagnostiku? V tom případě se obraťte na společnost TURCK, s.r.o., která je odborníkem na komunikační rozhraní IO-link. Digitální procesy, kvalitní stroje a průmyslová automatizace společně s vhodným rozhraním IO-link přináší vysokou efektivitu výroby. Toto rozhraní umožňuje výrobu dávek i od 1 kusu s možností úprav z řídícího systému. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!


Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Jsme výhradní dovozce a distributor firma Mechatronic, máme velký výběr LEMO konektorů a jsme odborníky v oblasti výroby té nejvyšší kvality. V nabídce máme konektory vysokonapěťové, triaxální, koaxiální a unipolové. Naše konektory mají dlouhou životnost a využití v nejrůznějších odvětví. Zvládají těžký průmysl a využijí je také například ve zdravotnictví. Pro více informací neváhejte a zadejte si poptávku na našich webových stránkách.


Decentralizovaná automatizace  - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Decentralizovaná automatizace - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Potřebujete efektivní řešení pro decentralizovanou automatizaci vaší výroby? Hledáte firmu, která dodává aplikace pro decentralizovanou automatizaci strojů a celých závodů? Firma TURCK s.r.o. z Hradce Králové dodává kompletní sortiment produktů pro decentralizaci strojů a závodů. Decentralizovaná automatizace má pro zákazníka mnoho výhod - snižuje uvádění do provozu, zkracuje dobu uvedení na trh a zjednodušuje rozšíření nebo přesun výrobních zdrojů. Naše firma zákazníkům dodává inovativní produkty pro decentralizovanou automatizaci, jako jsou CODESYS řídící systémy, I/O moduly s funkcí logického řízení, bezpečnostní moduly, RFID čtecí/zapisovací hlavy a rozhraní, IO-Link produkty nebo operátorské HMI panely. Součástí decentralizované automatizace jsou i aplikace pro průmyslové sledování výrobků, modulární stroje a kontrolu stavu. Pokud se zajímáte o decentralizovanou automatizaci, kontaktujte nás a my Vám ukážeme potenciál decentralizovaných konceptů pro vaši produkci.


Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Spolehlivé propojení zařízení zajistí vysoce kvalitní multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory LEMO, které dováží a prodává společnost Mechatronic, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní konektory LEMO naleznou své uplatnění jak ve zdravotnictví, díky své dlouhé životnosti a odolnosti v těžkém průmyslu, v informačních systémech a technologiích, pro jejich spolehlivost je využívají komunikační systémy veřejných záchranných složek jako hasiči, policisté a záchranáři. Naleznete je také u audio vybavení, mikrofonů, neobejdou se bez nich kina, televize, divadla ani rádia. Požadujete o konektorech LEMO více informací? Ochotně Vám je sdělí ve společnosti Mechatronic, spol. s r.o.


Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Výhody v celém procesu výroby rozváděčů přináší inovativní svorkovnice Klippon® Connect - jsou spolehlivé, mají přehledné uspořádání a robustní provedení. Řadové svorkovnice A-series od společnosti Weidmüller jsou nově skladem u firmy EMS ELEKTRO s.r.o., která je dodavatelem elektromateriálu pro mnoho průmyslových podniků v regionu Zlín i v celé České republice. Výhody: - pomocí řadových svorkovnic Klippon Connect A-series ušetříte místo v rozváděčích - jednoduchá manipulace - 12 barev pro přehlednost rozváděče umožňuje snadné, bezpečné připojení - speciální aplikační svorkovnice pro rozvod potenciálu a připojení čidel - zdarma ke stažení konfigurátor pro snadné sestavení svorkovnic na webu Weidmueller. U EMS ELEKTRO je platná do 30.11. zajímavá akce - za nákup 500 ks svorkovnic získáte láhev přívlastkového vína zdarma.