Dodanie Tonerov

Dodanie Tonerov

Predmetom zákazky je
- dodávka originálneho spotrebného materiálu pre tlačiace zariadenia, t.j. originálnych tonerov, atramentových cartridge (nerepasovaných), optických valcov, odpadových nádob, zapekacích jednotiek, prenosových pásov a sád údržby, novovyrobených podľa štandardov výrobcu príslušných zariadení,
- poskytnutie služieb súvisiacich s dodaním tovaru na miesto dodania: doprava do miesta dodania, vyloženie z dopravného prostriedku a uloženie v mieste dodania (viaceré pracoviská v rámci SR), ako aj ekologická likvidácia použitého spotrebného materiálu.
- Originálny spotrebný materiál musí byť vyrábaný výrobcami príslušných značiek zariadení, periférií tak aby spĺňal požiadavky na garantované záruky v zmysle platných záručných podmienok výrobcov zariadení typu HEWLETT PACKARD.
Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 11:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.12.2022 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Jombík

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vszp.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30125110-5
Toner do laserových tlačiarní/faxových prístrojov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodavatel tonerů, inkoustů - originální i alternativní náplně do tiskáren v eshopu

Dodavatel tonerů, inkoustů - originální i alternativní náplně do tiskáren v eshopu

Rozšířenou dodavatelskou síť má společnost PREMO s.r.o. z regionu Zlínský kraj - Morava. V našem eshopu najdete širokou nabídku tonerů, inkoustů. Dodáváme originální i alternativní náplně do tiskáren pro firmy i úřady. Objednáváme z 10 zemí Evropy, jsme schopni sehnat i špatně dosutupné náplně pro starší typy tiskáren. Zboží objednané přes eshop doručíme v průměru do 3 dnů. Naši obchodní zástupci působí po celé České republice. Pomáháme Vám s nákupem tonerů a inkoustů.


Kopírky se záručním a rychlým pozáručním servisem k prodeji

Kopírky se záručním a rychlým pozáručním servisem k prodeji

Potřebujete kopírku? Na našich prodejnách společnosti Kapucín - Repro, s.r.o. Vám poskytneme kvalitní prodejní servis, se záruční a pozáruční opravou renomovaných značek kopírovacích strojů. Servis provádíme do 24hodin. Zajišťujeme prodlouženou záruku a to v rámci tzv. materiálové a servisní smlouvy na 36-60měsíců, kdy se o Vaše kopírky postaráme, dodáme náhradní díly, spotřební materiál a provedeme jejich servis. Kopírovací zařízení dodáváme jak do velkých a malých firem, tak i do institucí a konečným spotřebitelům. Navštivte nás, během Vašeho nákupu Vám poskytneme kvalitní poradenství.


Tonery do kopírovacích strojů a tiskáren – kvalita za příznivou cenu nejen pro firmy

Tonery do kopírovacích strojů a tiskáren – kvalita za příznivou cenu nejen pro firmy

Hledáte kvalitního dodavatele tonerů pro Vaši společnost a očekáváte kvalitu a nízkou cenu? V tom případě se obraťte na společnost FBT - Bräuer Tomáš, která působí v Olomouci, Prostějově a okolí. FBT - Bräuer Tomáš prodávající kancelářskou a výpočetní techniku se postará také o dodávku tonerů pro tiskárny různých značek. Zákazníci mohou vybírat barvy a variantu, jedná se o inkoustové a laserové. Pořiďte pro svou společnost levné tonery a kontaktujte nás!


Ochrana soukromí – velkokapacitní skartovací stroje HMS do kanceláří

Ochrana soukromí – velkokapacitní skartovací stroje HMS do kanceláří

Trápí Vás nařízení týkající se GDPR, chcete chránit svou originalitu, klienty a své zaměstnance? Pořiďte si velkokapacitní skartovací zařízení HMS prostřednictvím společnosti Samsontech. Německé skartovací stroje HMS se dodávají ve více variantách. Mohou zpracovávat papír, ale i karty, CD a diskety. Varianty se liší zejména výkonem za hodinu a to podle okruhu zákazníků, kterým budou sloužit. Vybrat si tedy můžete pro svou domácnost i pro svou firmu. Společnost Samsontech se Vám postará o dodávku i servis po celou dobu životnosti skartovacího stroje.


Multifunkční výkonné laserové tiskárny pro barevný i černobílý tisk - formát A4 i A3

Multifunkční výkonné laserové tiskárny pro barevný i černobílý tisk - formát A4 i A3

Kvalitní, výkonné laserové tiskárny pořídíte od brněnské firmy Samsontech Josef Samson, která poskytuje multifunkční tiskárny značky DEVELOP. Tiskárny značky DEVELOP z řady INEO jsou multifunkční laserové tiskárny do kanceláří a podniků. Tiskárny disponují hned několika výhodami: - černobílý i barevný tisk - rychlost skenování se pohybuje od 18 stran/minuta až po 240 stran/minuta - nízká spotřeba energie - podpora mobilní tisku - bezpečnostní prvky - široké možnosti dokončování a podpora medii - standardní i dotykové panely - jednoduché ovládaní, které zvládne každý - nízké provozní náklady - tiskárny klasických i větší rozměrů - servis Firma Samsontech je již přes dvacet let na trhu a její prioritou je poskytovat kvalitní a výkonné tiskárny. Tiskárny značky DEVELOP z řady INEO pro tisk formátu až A3 splňují všechny podmínky pro kancelářskou techniku. Pro více informací neváhejte navštívit webové stránky firmy nebo je kontaktuje promocí emailu. Kvalifikovaný personál Vám pomůže vybrat tiskárnu přímo pro Vás.


Tiskové řešení ,,Jen tisku“ - pronájem tiskárny včetně bezplatného servisu s garancí bezporuchového provozu

Tiskové řešení ,,Jen tisku“ - pronájem tiskárny včetně bezplatného servisu s garancí bezporuchového provozu

Hodila by se Vám nová tiskárna, ale nechcete utrácet za úplně novou tiskárnu a případně řešit problémy s jejími opravami? Uvažujete o pronájmu tiskárny? Pak si pronajměte tiskárnu u firmy ROOT IT. Pronajímáme tiskárny se zajištěním bezplatného servisu a garancí bezporuchového provozu a kvalitního tisku. Našim zákazníkům pronajímáme tiskárny prostřednictvím obchodního modelu ,,Jen tisknu“. Ten funguje na principu, že zákazníkovi zapůjčíme tiskárnu včetně dodávky toneru. Zákazník neplatí za servis, náhradní díly ani další provozní náklady. Platíte pouze pevně stanovenou měsíční částku za pronájem tiskárny a poplatek za vytištěnou stránku.