Poskytování pneuservisních služeb pro Skupinu ČEZ

Poskytování pneuservisních služeb pro Skupinu ČEZ

Předmětem veřejné zakázky je poskytování pneuservisních služeb včetně průběžných dodávek pneumatik pro vozový park Skupiny ČEZ sloužící k provádění jednotlivých činností vykonávaných zadavatelem v následujících kategoriích:
• Pneumatiky pro osobní automobily;
• Pneumatiky pro automobily 4×4 a automobily typu VAN;
• Pneuservisní služby pro osobní automobily;
• Pneuservisní služby pro automobily 4×4 a automobily typu VAN;
• Pneumatiky pro nákladní automobily a zemědělskou techniku;
• Pneuservisní služby pro nákladní automobily a zemědělskou techniku.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 08:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
143 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Novák

Zadavatel telefon:
+420 725 668 560

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.cez.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50116500-6
Opravy pneumatik, vč instalace a montáže a vyvažování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Použité pneumatiky, ocelové a hliníkové disky či kompletní kola

Použité pneumatiky, ocelové a hliníkové disky či kompletní kola

Ztratili jste plechový nebo hliníkový disk u vašeho vozidla a potřebujete rychle náhradní? Chcete pro starší auto pořídit použité pneumatiky za velice příznivé ceny? Použité pneumatiky, disky nebo dokonce kompletní kola pořídíte ve společnosti IB- MET. Naši zákazníci u nás najdou použité pneumatiky ve velmi dobrém stavu všech rozměrů. Zakoupíte u nás i použité ocelové nebo hliníkové disky (i originály) za velice příznivé ceny. Zboží u nás můžete zakoupit přímo nebo si ho můžete předem objednat přes e-mail nebo telefonicky a následně si připravené zboží vyzvednout.


Autobazar, prodej kvalitních ojetých vozů Most

Autobazar, prodej kvalitních ojetých vozů Most

Kvalitní ojeté automobily prodává ve svém autobazaru společnost AUTOSTENLLY s.r.o. Autobazar se specializuje především na prodej koncernových vozů. V nabídce autobazaru naleznete také ALU kola a pneumatiky pro automobily různých značek. Dále nabízí čištění DPF filtrů nejmodernější technologií. Autobazar se nachází na adrese Tiskařská 7, Most - Velebudice.


Individuální dovoz vozů z USA – vybereme spolu ten nejvhodnější vůz podle vašich představ

Individuální dovoz vozů z USA – vybereme spolu ten nejvhodnější vůz podle vašich představ

V našem autoservisu Auto-Roch Kladno, nabízíme individuální dovoz vozů z USA. Přijďte k nám a spolu vybereme podle vašich požadavků ten nejvhodnější vůz. Nemusíte mít obavy, vybraný vůz důkladně prověříme, a to jeho technicky stav i původ. Dovezený vůz bude připraven k přihlášení a provozu v ČR. Využít můžete následně například služby pneuservisu, aby měl váš nový vůz vhodné pneumatiky nebo další služby jako je čištění interiéru, ruční mytí nebo tepování sedadel. Navštivte nás autoservis, kde spolu vše pečlivě probereme.


Pneuservis - možnost expresní výměny pneu, opravy pneumatik, přezutí a vyvažování kol

Pneuservis - možnost expresní výměny pneu, opravy pneumatik, přezutí a vyvažování kol

Hledáte spolehlivý a rychlý pneuservis? Potřebujete opravit pneumatiku? Jste z Prostějova či Olomouce? Pak navštivte pneuservis JT auto - pneu servis s.r.o., který sídlí v Prostějově. Pneuservis s možností expresní výměny pneu provádí montáž i demontáž pneumatik, výměnu kol a s ní související seřízení geometrie a sbíhavosti. Spolehlivě opravíme defekt na pneumatikách. Poradíme vám se správným výběrem pneu všech velikostí s ohledem na sezónu a také zkontrolujeme stav pneumatik před kontrolou STK. Veškeré pneuservisní práce provádí náš odborně vyškolený tým mechaniků vždy na profesionální úrovni.


Autoservis, pneuservis, karosářské práce a příprava na STK – komplexní péče o vozidla

Autoservis, pneuservis, karosářské práce a příprava na STK – komplexní péče o vozidla

Hledáte kvalitní servisní služby pro Vaše vozidlo? Řešíte pravidelnou prohlídku STK a nebo potřebujete přezout pneumatiky? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s r. o. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. provozuje autoservis zaměřující se na mechanické práce, plnění klimatizací, diagnostiku vozidel, karosářské práce, montáž tažných zařízení a i na přípravu a zprostředkování STK. V případě pneuservisu je postaráno o přezutí, prodej, opravy a uskladnění pneumatik pro zákazníky.


Profesionální a kvalitní pneuservis - opravy, přezutí i prodej pneumatik, duší a ALU disků

Profesionální a kvalitní pneuservis - opravy, přezutí i prodej pneumatik, duší a ALU disků

Hledáte v Havířově a okolí kvalitní pneuservis, na který se můžete spolehnout? Navštivte MS Steel s.r.o., kde se specializují na komplexní služby ohledně Vašeho vozu včetně pneuservisu. Zajišťujeme: - výměna, přezutí pneumatik - oprava pneumatik, duší, ALU disků - renovace poškozených disků - prodej pneumatik všech typů a značek, ocelových disků i hliníkových kol. Ať už vlastníte osobní automobil nebo dodávku, zajistíme Vám kvalitní opravu či výměnu pneumatik. Pokud chcete mít jistotu, že máte pneumatiky v naprostém pořádku, obraťte se na odborníky - nás!