Služby servisu a údržby vozidel pro Skupinu ČEZ

Služby servisu a údržby vozidel pro Skupinu ČEZ

Předmětem veřejné zakázky je zajištění provozuschopnosti vozidel sloužících k přepravě zaměstnanců při provádění jednotlivých činností vykonávaných zadavatelem (dále také jen „vozidlo“), a to prostřednictvím poskytování služeb servisu a údržby vozidel po dobu jejich provozu (dále také jen „servisní služby“). Konkrétní rozsah požadovaných servisních služeb pro jednotlivé části veřejné zakázky je vymezen v části 3 zadávací dokumentace (návrhy smluv o poskytování servisních služeb a služeb údržby vozidel pro Skupinu ČEZ).
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 10:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
143 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Novák

Zadavatel telefon:
+420 725 668 560

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.cez.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50112000-3
Opravy a údržba automobilů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž pevného, odnímatelného tažného zařízení

Montáž pevného, odnímatelného tažného zařízení

Koupili jste si přívěsný vozík za vozidlo, ale nemáte na automobilu nainstalováno tažné zařízení? Hledáte na Znojemsku autodílnu, která montuje tažná zařízení na osobní vozidla? Zamiřte do Autoopravny Aleš Lengál v Únanově, kde se postarají o montáž tažného zařízení. Montujeme tažná zařízení na všechny značky aut. Zaleží na Vás, zda si vyberete odnímatelné tažné zařízení (bajonet, vertikál) nebo klasické tažné zařízení s pevným spojem. S výběrem tažného zařízení Vám velice rádi pomůžeme. Zákazníci naší autoopravny zároveň obdrží typový list pro snadné přihlášení na dopravním úřadě.


Autoservis, který provede diagnostiku závad a opraví osobní i nákladní vozy všech značek

Autoservis, který provede diagnostiku závad a opraví osobní i nákladní vozy všech značek

Porouchal se Vám vůz a hledáte autoservis na který se můžete spolehnout? Autoservis, který má špičkové vybavení a diagnostiku závad a samotné opravy provádí ve velice krátkém čase a za rozumnou cenu? Obraťte se na autoservis JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova, který se specializuje na osobní i menší nákladní vozy. V autoservise JT auto - pneu servis s.r.o. se zabýváme především těmito činnostmi: - běžné opravy všeho druhu - oprava karoserie vozů po nehodě, výměna poškozených dílů - kontrola vozidla před STK - výměna pneumatik Díky naší dobré pověsti máme klientelu v rámci celého Olomouckého kraje. Můžete se s námi spojit buď telefonicky nebo e-mailem a domluvíme se na spolupráci.


Diagnostika vozů a STK Kladno – kompletní služby pro všechny značky automobilů

Diagnostika vozů a STK Kladno – kompletní služby pro všechny značky automobilů

Naše společnost poskytuje diagnostiku různých značek automobilů, díky které zjistíte plno informací o vašem voze. Diagnostika detekuje chybová hlášení, testuje baterie, provádí emisní diagnostiku a vrátí automobil do továrního nastavení. Umí toho, ale mnohem více. Kompletní informace by vám sdělili pracovníci naší společnosti, mimo jiné zajistí i technickou kontrolu vašeho automobilu. Zastavte se u nás v Kladně, nabízíme také prodej náhradních dílů na nákladní a užitkové vozy.


Klimatizace ve vašem voze potřebuje pravidelnou péči - kompletní servis, plnění a údržba

Klimatizace ve vašem voze potřebuje pravidelnou péči - kompletní servis, plnění a údržba

Funkční klimatizace zpříjemní vaši jízdu automobilem nejen v horkých letních měsících. Nezapomeňte své autoklimatizaci dopřát pravidelnou péči - objednejte se na kompletní servis, plnění a údržbu klimatizace u firmy MOTORSERVIS Švec, s.r.o. v Šumperku. Kompletní klima servis pro váš vůz - co vše zajistíme: - revize klimatizace - opravy okruhu autoklimatizace a plnění klimatizace ekologickou náplní R134a - servis klimatizace (komplexní kontrola a údržba celého systému) - opravy zjištěných vad (poškozené trubky a hadice, výměna řemenů, chladičů i kompresorů). Pravidelný servis klimatizace prodlužuje životnost celého systému. K dispozici máme moderní zařízením Valeo, které zajistí profesionální úroveň čištění a plnění klimatizace. Podrobný přehled všech poskytovaných služeb v oblasti autokimatizace naleznete na našich webových stránkách. Klima servis od firmy MOTORSERVIS Švec, s.r.o. - jistota a svěžest pro váš vůz.


Servis, čištění a proplach autoklimatizací, plnění chladivem R134a R1234yf

Servis, čištění a proplach autoklimatizací, plnění chladivem R134a R1234yf

Potřebujete vyčistit autoklimatizaci? Hledáte ve Znojmě autoservis, kde se kompletně postarají o klimatizaci vašeho vozidla? Navštivte Pneu a auto servis Znojmo. Plníme autoklimatizace a provádíme i jejich čištění. V rámci servisu zajistíme opravy netěsností, výměny a servis kompresorů, chladičů nebo trubek. Pro plnění autoklimatizací používáme profesionální plně automatickou plničku. Používáme certifikovaná chladiva R134a R1234yf, které mají skvělé termodynamické vlastnosti. Provádíme také chemický proplach.


Renault Servis Kladno – prvotřídní nabídka služeb od AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o.:

Renault Servis Kladno – prvotřídní nabídka služeb od AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o.:

Pokud vlastníte vůz značky Renault, jistě budete spokojeni v prvotřídní nabídkou služeb autorizovaného servisu této světové značky, kterou nabízí KN cars spol. s r.o. v Kladně. Náš profesionální tým zaručuje vřelé jednání a opravy a servis na té nejlepší úrovni. Nabízíme kompletní nabídku služeb, které lze u autorizovaného servisu čekávat, navíc v příjemném prostředí. Originální náhradní díly máme skladem, případně zajistíme do 24 hodin dovoz z centrálního skladu. Ať se jedná o zajištění pojištění, opravy, údržbu nebo doplňky, vždy se na nás můžete spolehnout.