Obalovna Louny s.r.o. - pořízení technologie pro snížení prašnosti

Obalovna Louny s.r.o. - pořízení technologie pro snížení prašnosti

Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního zametacího a vysávacího stroje zpevněných ploch. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 08:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Obalovna Louny s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obalovna Louny s.r.o.

Zadavatel IČ:
06164331

Zadavatel ulice:
Pražská tř. 495/58

Zadavatel PSČ:
370 04

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Pařízková, ŠTĚPÁNEK obchodní, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 731 512 202

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obalovna-louny.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144431-8
Zametací vozy s vysavačem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vstupní rohože na hrubé nečistoty se zásobníkem nečistot. Prodej a montáž

Vstupní rohože na hrubé nečistoty se zásobníkem nečistot. Prodej a montáž

Hledáte vstupní rohože na hrubé nečistoty, která má i zásobník nečistot? Firma DIAMANT AK s.r.o. Brno provádí kompletní dodávku v rámci celé ČR. Můžete si vybrat z provedení hliníková rohož STAR PLUS nebo ocelovým roštem na povrchu žárově zinkovaný ocelový rošt. Tento modul je vhdný jako první čisticí zóna na hrubé nečistoty. Výhodou modulu je jeho snadná instalace, integrovaný zásobník na nečistoty a možnost vytváření větších celků složením několika modulů vedle sebe. Zásobník tzv. základní vana z polymerbetonu po obvodu opatřená pozinkovaným rámečkem. Uložení provádíme usazením na podkladový materiál kamennou drť do roviny s okolní dlažbou, při zabudování je nutné provést odvodnění napojením na kanalizaci nebo trativodem. Údržba je velmi jednoduchá. Po vyjmutí rohože z prostoru základní vany odstraníte nečistoty. Bližší informace k parametrům naleznete na našich webových stránkách.


Prodej náhradních a potrubních dílů pro centrální vysavače Beam Elektrolux

Prodej náhradních a potrubních dílů pro centrální vysavače Beam Elektrolux

Vlastníte centrální vysavač Beam Elektrolux už nějakou dobu a chcete si pořídit náhradní díl nebo jiné příslušenství? V tom případě se obraťte na společnost Roman Rozsypal – EKOELEKTRO dodávající vysavače a náhradní díly po celé České republice. Firma Roman Rozsypal – EKOELEKTRO má ve svém sortimentu náhradní a potrubní díly, separátory vhodné pro odsávání vody a vlhkých nečistot, filtrace, hadice, rotační kartáče a vysávací hubice. Neváhejte a pořiďte si od nás náhradní díly ještě dnes!


Tepování sedadel, čištění interiéru, renovace světel a další služby Kladno – postaráme se, aby váš vůz byl jako nový

Tepování sedadel, čištění interiéru, renovace světel a další služby Kladno – postaráme se, aby váš vůz byl jako nový

Naše firma Auto-Roch sídlící v Kladně vám všechny tyto služby může poskytnout. Nabízíme ruční mytí, čistění interiéru a tepování sedadel. Máte na vašich čelních světlometech různé škrábance a skvrny, které vám zhoršují celkovou viditelnost? S tím také dokážeme pomoci, renovujeme světla profesionální technologií 3M ve třech stupních. Máme proškolené zaměstnance, kteří vám poskytnout správné ošetření a leštění světel. Využít můžete také odtahovou službu, je toho opravdu hodně čemu se věnujeme proto navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte na telefonním čísle kde se dozvíte všechny informace.


Kvalitní komínové kartáče, růžice a strojky - výroba, dlouholetá zkušenost

Kvalitní komínové kartáče, růžice a strojky - výroba, dlouholetá zkušenost

Potřebujete vymést komínové průduchy kvalitně a precizně? Pak si pořiďte komínové kartáče u firmy KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.. Vyrábíme kvalitní komínové kartáče, růžice a strojky, které ve spojení s lanovým nástavcem či komínovou šňůrou slouží k vymetání komínů. Konstrukce růžic a strojků je tvořena seřiditelnými pružinami nebo vyměnitelnými vložkami z polyamidu, které využijete zejména na plynové průduchy. Na výběr máte: - komínová růžice pružinová s nebo bez závaží (stavitelná) - komínový pružinový strojek včetně ocelového závaží - komínový strojek silon či nerez - na plynové průduchy - samostatně vyměnitelná silonová či nerezová vložka. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci Vám rádi zodpoví Vaše specifické požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Účinné, rychlé a profesionální čištění lešení a bednění zajistí speciální vysokotlaký čistič

Účinné, rychlé a profesionální čištění lešení a bednění zajistí speciální vysokotlaký čistič

Hledáte firmu, která by Vám na zakázku vyrobila vysokotlaký čistič? Pro společnost AQ PUMPY s.r.o. je tento úkol snadný. Dle Vašeho přání a požadavku navrhne a sestaví jakýkoliv vysokotlaký agregát a vysokotlaký systém (vč. montáže vysokotlakého potrubí a rozvodů), který bude přesně odpovídat Vašim potřebám. Postarali jsme se o návrh a výrobu bezkapotového vysokotlakého čistícího zařízení, které slouží k čistění lešení a bednění PERI. Snadno a profesionálně odstraní z lešení nánosy betonu, barvy, lepidel a jiných stavebních hmot. Náš agregát je navržen na dlouhodobý provoz v uzavřené místnosti, důraz je kladen na bezpečný provoz s dlouhou životností jednotlivých komponentů, aby se snížily potřeby na časté servisy. Lešení je čištěno vysokotlakým rotačním vodním paprskem a díky frekvenčnímu měniči je řídící systém schopen nastavovat tlak a průtok změnou otáček motoru, čímž se výrazně sníží riziko poškození různých materiálových provedení lešení, zejména určitých typů bednění a lešení, které jsou více náchylné na poničení. Navíc je řídící systém schopen sám kontrolovat a průběžně vyhodnocovat poruchové stavy a v případě nutnosti celé zařízení vypne. Případné závady vypíše na displej řídící jednotky, čímž usnadní obsluze identifikaci problému. Snadnou manipulaci s pistolí opět zajišťuje řídící systém tím, že snižuje otáčky motoru při vypnuté pistoli a při stisknutí spouště následně pozvolna zvyšuje výkon, aby nedošlo k prudké reakční síle vysokotlakého vodního paprsku. Máte-li zájem o vytvoření vysokotlakého čističe do jakéhokoliv provozu, neváhejte se na nás obrátit.


Chemické čištění kamenných soklů, schodů, fasád, historických památek

Chemické čištění kamenných soklů, schodů, fasád, historických památek

Chemickému čištění kamenných, betonových či cihlových povrchů se věnuje společnost Pavel Leška, která dále nabízí také mobilní tryskání, před povrchové úpravy, kamenické práce a restaurátorské práce. Společnost Pavel Leška se zabývá chemickým čištěním kamenných soklů, schodů, fasád, historických památek (z žuly, pískovce, opuky, mramoru), soch, betonových ploch, veřejných prostranství, kamenných i cihlových interiérů.