Dodávky krmiva pro Zoo Praha - hlodavci 1 IV

Dodávky krmiva pro Zoo Praha - hlodavci 1 IV

Předmětem plnění celé veřejné zakázky jsou dodávky různých druhů krmiv pro Zoo Praha.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 08:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
15.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Zadavatel IČ:
00064459

Zadavatel ulice:
U Trojského zámku 120/3

Zadavatel PSČ:
171 00

Zadavatel obec:
Praha 7 - Troja

Kontaktní osoba:
Václav Pavlas

Zadavatel telefon:
+420 731 544 697

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zoopraha.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15700000-5
Krmiva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej krmiv pro zvířata, kafilérie, zpracování živočišného odpadu, asanace

Výroba a prodej krmiv pro zvířata, kafilérie, zpracování živočišného odpadu, asanace

Profesionální zpracování živočišného odpadu včetně likvidace uhynulých zvířat zajišťuje společnost AGRIS spol. s r.o. se sídlem v Medlově okres Brno. Naší hlavní činností je výroba a prodej kvalitních krmiv, která jsou určena pro hospodářská zvířata všech kategorií. Distribuujeme zdravé a výživné krmivo od masokostní, krevní, drůbeží až po péřovou moučku. Současně provozujeme kafilérii, v rámci které provádíme veterinární asanace a šetrné odstraňování těl uhynulých zvířat i zkaženého masa. Pro maximálního využití živočišného odpadu vyrábíme rovněž kafilérní tuk, jež nachází uplatnění nejen jako krmivo, ale také palivo pro odvětví energetiky.


Prodej lučního sena a rostlinná a živočišná výroba - AGRO Rozstání zemědělské družstvo

Prodej lučního sena a rostlinná a živočišná výroba - AGRO Rozstání zemědělské družstvo

Rádi bychom Vám představili společnost AGRO Rozstání, která se nachází ve vesnici Rozstání v okrese Prostějov. AGRO Rozstání je družstvo, které obhospodařuje pozemky v Drahanské vrchovině. Mezi jeho hlavní činnosti patří rostlinná a živočišný výroba. Družstvo se zaměřuje na pěstování plodin jako: - řepka - pšenice - ječmen - oves - žito a další traviny a jetele, které slouží i jako krmivo pro živočišnou sekci. Mimo jiné si u nich můžete i objednat slisované luční seno, které prodávají v balících po 250 až 300 kilogramech. Po dohodě je možné balíky i dovézt. V živočišné výrobě se zaměřuji na chov mléčného skotu, dojnic a prasat. AGRO Rozstání družstvo se rovněž zaměřuje na míchání krmných směsí pro vlastní spotřebu. Družstvo zastupuje pan předseda Josef Jančík.


Prodej obilí pro krmení hospodářských zvířat a setí, krmná pšenice

Prodej obilí pro krmení hospodářských zvířat a setí, krmná pšenice

Kvalitní krmivo pro hospodářská zvířata Vám zajistíme ve společnosti POLNOST. Zabýváme se rostlinnou výrobou se zaměřením na pěstování obilovin a řepky. Kvalitní krmné směsi - obilí a pšenice je důležitá nejen pro zdravý hospodářských zvířat ale také pro skvělé výnosy. Prodáváme obilí pro krmení zvířat a setí, zkrátka zemědělské komodity všeho druhu. Neváhejte nás kontaktovat. Krmné směsi i setí zajistíme v okolí Opavy i Hlučína.


Výroba, prodej krmné směsi pro skot, pro krávy, doplňková krmná směs pro dojnice

Výroba, prodej krmné směsi pro skot, pro krávy, doplňková krmná směs pro dojnice

Hledáte přímého výrobce a prodejce na krmné směsi pro Váš skot a krávy? Firma MIKROP ČEBÍN a.s. je ta pravá. Vyrábí i prodává krmné směsi, doplňkové látky, minerální krmiva i mléčné krmiva pro zvířata. Pyšníme se certifikátem produktů pro ekologické chovy. Produkty dělíme na: -výrobky pro skot, krávy obecně -výrobky - masný skot -mléčné krmné směsi -MIKROP HERB REVITAL - pro zdraví telat -ENZYM STAR - doplňková krmná směs pro dojnice -URO STAR M - zdroj nebílkovinných dusíkatých látek -Imunotel - pro zdraví telat. Bližší informace a katalog produktů v PDF formátu naleznete na našich webových stránkách.


Sušárna, ošetření, sušení, čištění a skladování rostlinných produktů, výroba krmných směsí

Sušárna, ošetření, sušení, čištění a skladování rostlinných produktů, výroba krmných směsí

Představujeme firma Sušárna a.s. Kratonohy, která se zaměřuje na výrobu krmných směsí, krmných koncentrátů, doplňků a surovin. Neméně důležitou činností je úprava a ošetření zemědělských produktů a poskytování služeb spojených se skladováním, sušením a čištěním obilí olejnin a dalších plodin. Výroba a prodej kompletních a doplňkových krmných směsí pro: - vepře - hovězí dobytek - drůbež -ostatní – odchov a výkrm ryb, králíků, bažantů apod. Krmné směsi vyrábíme dle požadavků v sypké nebo granulované formě a dodáváme je buď volně nebo pytlované. Dále naše služby zahrnují skladování a posklizňovou úpravu zrnin a také sušení (okopaniny, pícniny, dřevěná štěpka, pivovarské mláto, sušení zrnin včetně kukuřice). Zaměřujeme se i na výrobu suché cukrovky, čekanky a topinambury – speciální výrobek určený pro další potravinářské zpracování. Máme dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat i s individuální poptávkou.


Výživa skotu, krmiva pro dobytek, rozbory krmiv a konzervace siláže

Výživa skotu, krmiva pro dobytek, rozbory krmiv a konzervace siláže

V naší laboratoři se zaměřujeme na rozbor konzervovaných krmiv. Dále také vyrábíme vhodná krmiva pro řízenou výživu přežvýkavců, tak aby podporovaly zdraví zvířat a zvyšovaly ekonomickou rentabilitu chovu. Nabídneme Vám i čisté soli a jiné lízy pro ovce, koně, skot i zvěř. V našem portfoliu služeb je také poradenství v oblasti kvalitního silážování krmiva. Prodáváme konzervační přípravky, antibakteriální a protiplísňové stabilizátory, přístroje pro rychlou analýzu krmiva. S jakýmkoliv dotazem či nákupem se obracejte na nás na firmu NutriVet s.r.o. Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem či osobně. Najdete nás v Pohořelicích u Brna