Svoz, přeprava komunálního a separovaného odpadu v Moravském Berouně

Svoz, přeprava komunálního a separovaného odpadu v Moravském Berouně

Předmětem plnění je:
a) svoz, přeprava a uložení směsného komunálního odpadu (místo uložení určuje dodavatel);
b) svoz, přeprava plastů a plastových obalů;
c) svoz, přeprava papíru a lepenky a papírových a lepenkových obalů;
d) svoz, přeprava skla a skleněných obalů;
e) svoz, přeprava biologického odpadu;
f) propagace a osvěta třídění odpadu.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Moravský Beroun

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Moravský Beroun

Zadavatel IČ:
00296244

Zadavatel ulice:
náměstí 9. května 4

Zadavatel PSČ:
793 05

Zadavatel obec:
Moravský Beroun

Kontaktní osoba:
Jakub Rýc, Osigeno - VZD s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 777 567 735

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.morberoun.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovový odpad, železný šrot – výkup a zpracování za výhodné ceny

Kovový odpad, železný šrot – výkup a zpracování za výhodné ceny

Chcete se zbavit železného šrotu? Rychlou likvidaci, zpracování a výkup kovového odpadu za výhodné ceny zajišťujeme ve společnosti CENTROMAT s.r.o. v regionu Ostrava. Likvidujeme, zpracováváme i vykupujeme kovový odpad, litinový a železný šrot. Přistavíme kontejnery na odpad zdarma a provedeme odvoz vlastními nákladními auty. Běžně vykupujeme těžký a lehký kovový odpad – starý i nový výrobní kovový odpad, ocelové a litinové špony, okuje. Těžké železné konstrukce nebo celky složitých konstrukcí také nejsou problém. Při dlouhodobé spolupráci nabízíme výhodné individuální ceny. Máme několik provozoven: - Ostrava-Kunčičky, Lihovarská 2 - Ostrava-Slezská, Na Najmanské 190/3,4 - Ostrava-Vítkovice, Štramberská 1254/2 - Havířov-Šumbark, U Závor 2471-4 - Mokré Lazce, Sokolská 68 - areál ZD


Výkup barevných kovů a železného šrotu za nejlepší výkupní ceny

Výkup barevných kovů a železného šrotu za nejlepší výkupní ceny

Nevíte kam se starým železem nebo barevnými kovy? Navštivte naši pobočku firmy OPAMETAL s. r. o. v Opavě, kde vám nabízíme ty nejlepší výkupní ceny za váš materiál. Vykupujeme tyto suroviny: - železný šrotu - cena se stanovuje podle velikosti a druhu oceli - barevné kovy - olověné autobaterie - elektromotory Vážení materiálu provádíme na digitálních vahách, které jsou pravidelně cejchovány. Vykoupené suroviny dále zpracováváme, jedná se tak o opětovné využití odpadů a jsme tedy šetrní k životnímu prostředí a zajišťujeme prodej odpadů do hutí a sléváren. Naše společnost OPAMETAL s. r. o. měsíčně zpracovává cca 5500 tun železného odpadu, sběrového papíru, plastů, barevných kovů a nebezpečných odpadů. Na naší pobočce v Opavě můžete také využít: - digitální váhu o nosnosti až 50 tun s možností vážení tahačů i s návěsy - jeřábové nakladače Fuchs - automatické hydraulické kontejnerové nůžky - manuální nůžky na železný šrot - vysokozdvižné vozíky pro manipulaci s materiálem Navštivte naši provozovnu v Opavě na Vančurové ulici, která je také vybavena vlečkou ČD.


Výkup železného a kovového šrotu, papírů a akumulátorů - Jaroslav Král

Výkup železného a kovového šrotu, papírů a akumulátorů - Jaroslav Král

Potřebujete vyvézt železný odpad nebo kovový šrot a jste z Roudnice nad Labem nebo z okresu Litoměřice? Pak se můžete zajet do výkupu kovového šrotu a odpadu pana Jaroslava Krále. Výkup železného šrotu a odpadu naleznete v Roudnici nad Labem na adrese Kratochvílova 281 a můžete zde odvézt tyto druhy šrotu a odpadu: - kovový šrot a odpad - papír - železný šrot - barevné kovy - akumulátory - kabely Pokud máte větší množství šrotu a nevíte jak jej odvézt sami, pak se můžete s panem Jaroslavem Králem domluvit na svozu. Za pomocí kontejneru je schopen zajisti svoz šrotu až do hmotnosti 5 tun. Pro další informace jej neváhejte kontaktovat.


Průmyslový sběrný dvůr pro odkládání odpadu plastového, papírového, kovového, směsného

Průmyslový sběrný dvůr pro odkládání odpadu plastového, papírového, kovového, směsného

Všem občanům i firmám z regionu Kroměříž a okolí, které produkují odpad, slouží průmyslový sběrný dvůr firmy ROBICONT Chropyně. Sběrný dvůr můžete využít pro odkládání plastového, papírového, kovového odpadu i směsného komunálního a biologického odpadu. Odpad můžete přivézt osobně, po domluvě zajistíme i přistavení kontejneru a pravidelný odvoz odpadu. Pokud máte zájem, kontaktujte nás, povedeme Vám případně evidenci odpadů, včetně vypracování ročního hlášení. Seznam odpadům, které přijímáme: - plastový odpad, plasty - papírové a lepenkové obaly - obaly - plastové, dřevěné, kovové, kompozitní, textilní, skleněné, směsné - beton, cihly - střešní tašky, keramické výrobky - směsi, frakce betonu, cihel, tašek, a keramických výrobků - dřevo - sklo - asfaltové směsi - železo a ocel - kovy - zemina a kamení - vytěžená hlušina - izolační materiály - stavební materialy na bázi sádry - směsné stavební a demoliční odpady - plasty a kaučuk - oděvy, textilní materiály - biologicky rozložitelný i nerozložitelný odpad - směsný komunální odpad - objemný odpad.


Výkup automobilových, průmyslových katalyzátorů, filtrů pevných částic

Výkup automobilových, průmyslových katalyzátorů, filtrů pevných částic

Potřebujete se zbavit nepotřebného katalyzátoru za co nejvýhodnější cenu? Hledáte v okolí Znojma výkupní místo automobilových nebo průmyslových katalyzátorů? Kontaktujte společnost IB-MET, která vykupuje za nejlepší ceny v okolí katalyzátory i filtry pevných částic. Můžete k nám donést automobilové katalyzátory s keramickým nosičem nebo kovové katalyzátory. Vykupujeme také filtry pevných částic - DPF a FAP nebo průmyslové katalyzátory. Ceny katalyzátoru stanovujeme podle ceníku. Navštivte naši provozovnu a cenu katalyzátoru Vám sdělíme na místě.


Výkup, prodej a zpracování kovového odpadu a barevných kovů

Výkup, prodej a zpracování kovového odpadu a barevných kovů

V rámci této činnosti zajišťuje komplexní servis a zabezpečuje pravidelné vývozy pomocí dostatečně velkého vozového parku a počtu kontejnerů. Díky neustálým investicím do strojního a technického vybavení a rozšiřování kapacity nákladních automobilů, bagrů a další techniky je společnost TROJEK, a.s. schopna vyhovět i těm nejvýznamnějším ocelářským společnostem či slévárnám na evropském trhu s pružnou reakcí na specifické požadavky těchto oborů. Obraťte se i vy na profesionály a staňte se spokojeným zákazníkem společnosti TROJEK, a.s., jejíž hlavní provoz v Ostravě je nejlépe vybaveným šrotištěm v České republice.