Tisk Výroční zprávy 2021/2022

Tisk Výroční zprávy 2021/2022

Předmětem této veřejné zakázky je tisk 100 ks Výroční zprávy České školní inspekce za školní rok 2021/2022.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 08:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká školní inspekce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.11.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
180 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká školní inspekce

Zadavatel IČ:
00638994

Zadavatel ulice:
Fráni Šrámka 2319/37

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Oľga Biľová

Zadavatel telefon:
+420 251 023 147

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://csicr.cz/cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79800000-2
Tiskařské a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroční zpráva firmy - rady pro tvorbu, návrh, grafika, tisk, knihařské zpracování

Výroční zpráva firmy - rady pro tvorbu, návrh, grafika, tisk, knihařské zpracování

Chystá Vaše firma vydání výroční zprávy? Obraťte se na KLEINWÄCHTER holding s.r.o., kde se postarají o vzhled, grafiku a kvalitně ji tiskově i finálně zpracují. Vy dodáte pouze věcnou obsahovou část. Výroční zpráva firmy je důležitým dokumentem, který informuje o podnikatelských záměrech a finanční situaci za daný fiskální rok. Jedná se tak o významný prostředek marketingu, s jehož pomocí firma prezentuje své cíle, proto kvalitně zpracovaná výroční zpráva ovlivňuje dojem celé společnosti. Poskytneme Vám návrh grafické podoby, formu i způsob provedení, kvalitní tisk za výhodné ceny, laminování, výsek a finální knihařské zpracování. V průběhu zpracování budete mít plnou kontrolu barevného podání díky certifikovanému nátisku. Dosáhneme přesně takovému barevnému vyhotovení, jaké požadujete. Našim zákazníkům poskytujeme služby na profesionální úrovni, proto neváhejte a navštivte nás!


Kvalitní zpracování firemních katalogů za výhodné ceny – poradenství, grafický návrh, tisk

Kvalitní zpracování firemních katalogů za výhodné ceny – poradenství, grafický návrh, tisk

Přejete si pro své firemní produkty efektivní reklamu? Potřebujete zviditelnit služby, které poskytujete svým klientům? Tím nejlepším řešením pro reklamu je katalog. Se zpracováním firemních katalogů Vám rádi poradí v Tiskárně Kleinwächter ve Frýdku-Místku. Katalog se řadí mezi nejúčinnější reklamní nástroje, ale je potřeba dodržovat několik pravidel při jeho tvorbě: - dobrá strukturovanost, čitelnost a přehlednost - nápaditá grafika - garance kvalitního tisku - vhodně zvolená vazba Poradíme Vám a zrealizujeme grafické zpracování, kvalitní tisk a knihařské zpracování. Vytvoříme Vám firemní katalog tak, aby vzbuzoval u potencionálních klientů důvěru v dobrou značku a spolehlivou firmu. Neváhejte se na nás obrátit.


Sítotisk a termotisk – originální školní mikiny s vlastním potiskem a motivy

Sítotisk a termotisk – originální školní mikiny s vlastním potiskem a motivy

Hledáte originální a kvalitní školní mikiny a chcete mít široký výběr v různých barvách, velikostech a stylech? V tom případě se obraťte na společnost Reklamní potisk, s.r.o. Společnost Reklamní potisk, s.r.o. vyrábí a prodává mikiny s kapucemi, zipy, s potiskem, výšivkou nebo reflexními prvky. Potisknout je možné logo a název školy, oblíbený citát či vtipný obrázek. Před samotnou realizací je zasílán návrh ke schválení. Mějte se spolužáky jedinečné mikiny a objednejte si je u nás ještě dnes!


Firemní malonákladový digitální tisk - tiskové řešení pro firmy na klíč

Firemní malonákladový digitální tisk - tiskové řešení pro firmy na klíč

Tisk ve vysoké kvalitě na vlastním produkčním stroji realizuje společnost AGMat s.r.o. ze Starého Města u Uherského Hradiště. Poskytujeme komplexní tiskové řešení pro firmy na klíč. Jde o malonákladový digitální tisk, ideální v nákladu desítek, stovek max. několika tisíc kusů, lze realizovat i kusové zakázky. Vhodné u tisku letáků, vizitek, katalogů, brožur, vstupenek, kuponů, kalendářů, bloků - i u zakázek, kdy firemní tiskoviny budou v různém designu. Dosahuje se vysoké kvality barevného i černobílého tisku, srovnatelné s ofsetovým tiskem. Výhodou je jednoduchá předtisková příprava.


Široká nabídka reklamních a dárkových předmětů z vlastním potiskem od PRINTEK

Široká nabídka reklamních a dárkových předmětů z vlastním potiskem od PRINTEK

Vánoce se blíží a Vy ještě přemýšlíte, čím obdarovat své blízké nebo třeba kolegy z práce? Pak se rozhodně musíte podívat na nabídku společnosti PRINTEK, která nabízí reklamní předměty s potiskem a sídlí v Praze. Společnost PRINTEK má v nabídce více jak tisíc různých předmětu od různých typů propisek, tašek, potřeb pro domácnost nebo do kanceláře až po oblečení. Nabídka je opravdu široká, takže budete mít z čeho vybírat. Navíc si můžete předměty nechat potisknout. Co takhle trička nebo mikiny s vánočním potiskem, které budou skvěle vynikat na vánoční fotografii? Chcete něco drobného pro své kolegy v práci, co by jim udělalo radost? Nechte pro ně potisknout třeba hrnečky nebo zápisníky. Veškerou nabídku výrobků, na něž si můžete nechat udělat vlastní potisk najdete na webových stránkách společnosti PRINTEK.


Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Využíváte k přepravě zboží, křehkého či jinak náchylného, letadlo či kamionovou dopravu? Pak určitě budete potřebovat štítky s označením, aby se se zbožím zacházelo opatrně. Společnost KRIŽAN, s.r.o. se zaměřuje na tisk a prodej přepravních štítků a etiket. Podívejte se na eshop firmy a vyberte si značení obalů, které potřebujete a zajistěte správnou manipulaci se zbožím během jeho přepravy. Přepravní štítky jsou označeny buď jedním nebo více symboly nebo pouze textem, ale i jejich kombinací. Naše etikety jsou srozumitelné a jasné, dají se využít i pro mezinárodní přepravu. Je důležité dbát na řádné označení obalů, aby se nejen předešlo špatné manipulaci se zbožím, ale nesprávné označení zboží může vést i k vyloučení zodpovědnosti přepravní společnosti právě při špatné manipulaci. Máme štítky s označením pro křehké zboží, nebo pro to, které nesmí přijít do kontaktu s vlhkostí či s vysokou teplotou atd. Díky štítkům můžete přepravce upozornit, že se balík nesmí překlápět nebo být zatěžován dalším balíkem. Možností je spousta a každý štítek navíc Vám zajistí, že se veškeré zboží dostane na místo určení v pořádku a bez poškození.