Tisk Výroční zprávy 2021/2022

Tisk Výroční zprávy 2021/2022

Předmětem této veřejné zakázky je tisk 100 ks Výroční zprávy České školní inspekce za školní rok 2021/2022.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 08:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká školní inspekce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.11.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
180 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká školní inspekce

Zadavatel IČ:
00638994

Zadavatel ulice:
Fráni Šrámka 2319/37

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Oľga Biľová

Zadavatel telefon:
+420 251 023 147

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://csicr.cz/cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79800000-2
Tiskařské a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoformátový tisk ploch s nevídanou hloubkou barevného spektra a ostrým, vysoce detailním rozlišením

Velkoformátový tisk ploch s nevídanou hloubkou barevného spektra a ostrým, vysoce detailním rozlišením

Špičková strojová základna je důležitá pro poskytnutí co nejkvalitnější tiskařské služby. Chcete, aby Vaše firma byla prostřednictvím bannerů na reklamních plochách nebo polepu výloh a prodejen byla pořádně vidět? Svěřte do našich rukou velkoformátový tisk reklamních ploch, bannerů, polepů výloh a prodejen nebo tapet. Zhotovíme Vám potištěné plochy, díky kterých budete na očích, a které žádný zákazník nepřehlédne. Hlavní zbraní našeho tiskařského arzenálu je flexibilní a bohatě vybavená tiskárna EPSON SureColor S-80610. Tati tiskárna disponuje dvěma tiskovými hlavami Epson PrecisionCore TFP nejnovější generace a inkousty Epson UltraChrome GS3 s multibarevným složením. Díky této technologii se každá tištěná plocha pyšní nevídanou hloubkou barevného spektra a ostrým, vysoce detailním rozlišením. Naši reklamní agenturu najdete v Břeclavi, avšak zpracujeme zakázky z širokého okolí Mikulova i Hodonína.


Vstupenky - kvalitní výroba a tisk vstupenek s ochranou před kopírováním

Vstupenky - kvalitní výroba a tisk vstupenek s ochranou před kopírováním

Vytiskneme Vám vstupenky černobílé, barevné, jednostranně potištěné, oboustranně potištěné a také vstupenky se zlatou nebo stříbrnou barvou. Stačí oslovit zlínskou společnost Epos spol. s r.o., která se postará o výrobu i tisk lístků a vstupenek pro Vaší akci. Naši kreativní grafici Vám připraví návrh vstupenky přesně dle Vašich představ, takže si nemusíte lámat hlavu s přípravou. Navíc Vám všechny vstupenky zajistíme velmi účinnou ochranou proti zkopírování a padělání. Samozřejmostí je i kvalitní perforace pro snadné odtrhávání jak jednotlivých vstupenek, tak i útržků pro vstup.


Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Představujeme Vám firmu SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou, která nabízí plnohodnotné tiskařské služby včetně výrovy a potisku reklamních plachet. V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme výrobě reklamních bannerů v neomezené velikosti. Potisk provádíme na velmi odolnou plachtovinu, která je opatřena oky pro snadnější připevnění. Oka používáme kovová s povrchovou úpravou. Poskytujeme účinné řešení při zviditelnění Vaší firmy! Reklamní plachty za ty nejlepší ceny Vám přináší SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou.


Digitální tisk fotoobrazů na plátno - precizní zpracování, grafický návrh

Digitální tisk fotoobrazů na plátno - precizní zpracování, grafický návrh

Preferujete moderní tiskařské technologie? Chcete vylepšit svou firemní prezentaci? Jsme společnost K + L, spol. s r.o. z Brna a zabýváme se digitálním tiskem materiálů na plátno. Zpracujeme libovolné množství reklamních plakátů a obrazů včetně grafického návrhu. Ten samozřejmě doladíme podle požadavků zákazníka. Naše finální výtvory umí zaujmout mladé a dospělé osoby i seniory. Máte k dispozici zajímavé fotografie? Pak je nenechte ležet ladem a zavolejte nám. Vytiskneme Vám originální fotoobrazy, které obohatí každou firemní prezentaci nebo zútulní kancelářské prostory. Samozřejmostí je pro nás precizně odvedená práce a profesionální přístup k menším i větším zakázkám. V případě zájmu navštivte naše webové stránky.


Dárkové a reklamní předměty - kvalitní potisk hrníčků, keramiky za příznivé ceny

Dárkové a reklamní předměty - kvalitní potisk hrníčků, keramiky za příznivé ceny

Chcete někoho potěšit milým dárkem ? Poptáváte firemní upomínkové předměty? Jsme společnost K+L, spol. s r.o. Brna a vytvoříme Vám na přání reklamní a dárkové předměty dle Vašich potřeb. Pro potisk využíváme ty nejmodernější technologie, a to sublimační, digitální, UV a ofsetové, transferové, flokové nebo tamponové metody tisku, které zaručují špičkovou kvalitu výsledku. Na přání Vám potiskneme hrníčky, keramiku, diáře, kalendáře, textil, propisky a klidně i tenisové míčky, sportovní dresy, samolepky, butony, bannery, otvíráky, nebo zapalovače. V případě zájmu provádíme i gravírování laserem.


Tiskárna KATOS, tiskařské práce, grafické návrhy, knihařské práce, výroba kalendářů, diářů, tiskopisů, reklamních předmětů

Tiskárna KATOS, tiskařské práce, grafické návrhy, knihařské práce, výroba kalendářů, diářů, tiskopisů, reklamních předmětů

Hledáte společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti tisku? Tiskárna KATOS s.r.o., která vznikla již v roce 1991 poskytuje vše od grafické přípravy až po finální knihařské zpracování. Služby: - DTP studio - CTP pracoviště - offsetový tisk - rotační tisk - digitální a velkoplošný tisk - knihařské práce - foto, video. V oblasti reklamní tvorby vyrábíme: kalendáře, diáře, katalogy, brožury, ceníky, časopisy, knihy, letáky, plakáty, složky, dopisní papíry, vizitky, tabelační papír, faktury, hlavičkové papíry, dodací listy, objednávky, formuláře, etikety, samolepky, vazby diplomových prací, sbírek zákonů a jiných tiskovin. K naší činnosti již řadu let patří také natáčení videí a jeho zpracování. Natáčíme videoklipy, reklamní spoty atd. Snažíme se vyjít maximálně vstříc vašim požadavkům.