Konference předsedů parlamentů členských zemí Evropské unie - organizační a technické zabezpečení

Konference předsedů parlamentů členských zemí Evropské unie - organizační a technické zabezpečení

Předmětem veřejné zakázky je zajištění kompletního organizačního a technického zabezpečení Konference předsedů parlamentů členských zemí Evropské unie („Konference“ nebo „Akce“) ve dnech 24. - 25. dubna 2023, která se uskuteční v prostorách Kongresového centra Praha (zajištění prostor pro konání akce bude řešeno samostatnou nájemní smlouvou uzavřenou zadavatelem s vlastníkem prostor).
Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb organizační povahy, IT služeb a cateringu. Podrobná technická specifikace a požadované parametry poptávaného plnění jsou uvedeny v Příloze č. 2 zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy na plnění veřejné zakázky, který tvoří Přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 10:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Kancelář Senátu

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Kancelář Senátu

Zadavatel IČ:
63839407

Zadavatel ulice:
Valdštejnské náměstí 17/4

Zadavatel PSČ:
118 01

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Anna Novotná

Zadavatel telefon:
+420 257 072 774

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.senat.cz/kancelar/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55520000-1
Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Salónek pro konání akcí, školení a konferencí v Restauraci Vesna

Salónek pro konání akcí, školení a konferencí v Restauraci Vesna

Zajistíme vám salónek, který se nachází v prvním patře budovy restaurace Vesna. Je to ideální místo v klidné části Opavy pro pořádání akcí, školení, seminářů a konferencí. Kapacita salónku je 60 osob a je vhodný pro pořádání: - nejrůznějších akcí - školení - konferencí - seminářů - rodinných oslav - svatebních hostin - banketů V prostorách restaurace Vesna můžete využít bezplatné wifi. Veškeré prostory restaurace jsou nekuřácké a parkování je zajištěno v objektu budovy. Můžete si vybrat ze širokého výběru teplých a studených pokrmů. Po dobrém jídle si můžete vybrat zákusek, který vyrábíme v naší cukrářské výrobně. Pro zahnání žízně čepujeme krušovický Mušketýr 11°. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Ubytování pro firmy, zaměstnance v případě školení, semináře na Hotelu Rozkvět

Ubytování pro firmy, zaměstnance v případě školení, semináře na Hotelu Rozkvět

Plánujete-li teambuilding pro své zaměstnance, nebo školení či seminář, prostory Hotelu Rozkvět ve Veselí nad Moravou poblíž Hodonína jsou pro různé firemní akce jako stvořené. Postaráme se o stravování účastníků a poskytneme ubytování v komfortních pokojích. Hotel prošel rekonstrukcí, čekají Váš čisté pokoje a pohodlná lůžka. Naše hotelová restaurace se zaměřuje na speciality české i zahraniční kuchyně, pracujeme výhradně s čerstvými surovinami. Pro firemní akce lze rezervovat salonek pro 20 nebo 30 osob. V případě větší akce lze využít prostory celé restaurace včetně jídelny až pro 90 osob.


Luxusní, kongresový hotel v centru Brna – ideální pro konference a služební cesty

Luxusní, kongresový hotel v centru Brna – ideální pro konference a služební cesty

Plánujete služební cestu do Brna a hledáte pohodlné ubytování v centru města s volnočasovým vyžitím? Objednejte si pobyt v našem luxusním, kongresovém hotelu AVANTI****, ve kterém se dají pořádat i nejrůznější konference a kongresy. Disponuje skvělým vybavením nejen pro korporátní klientelu. Ubytovat se můžete v moderních, dokonale čistých pokojích. Určitě Vás potěší i neomezené wellness, které je umístěno na střeše hotelové budovy a bowling pro večerní zábavu s obchodními partnery. Hotel je vybaven dvěma restauracemi, ve kterých pro Vás vaříme českou i mezinárodní kuchyni, výhradně z čerstvých surovin. Nemusíte si dělat starostí ani s parkováním a kvalitním Wi-Fi připojením. Víme, že se bez toho při své práci neobejdete a proto jsou v našem hotelu zcela zdarma.


Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Hledáte vhodné místo pro společenské akce v okolí Žďáru nad Sázavou? Přesně takové vám poskytne Restaurace a hotel U Hrocha ze Škrdlovic. V našem areálu máme moderní společenský sál, kde lze mít až 120 míst. Pronajměte si velký prostor a neomezujte se počtem pozvaných hostů. Sál je vybaven promítacím plátnem, profesionálním ozvučením a dataprojektorem. Vhodný je pro veškeré rodinné oslavy, svatby, firemní školence, odborné konference, klubové večírky, ale i divadelní představení. Pronájem je možný po celý rok. Zavolejte nám a jistě se dohodneme na vhodném termínu.


Firemní akce s příjemným odpočinkem v relax-wellness centru v rodinném wellness hotelu

Firemní akce s příjemným odpočinkem v relax-wellness centru v rodinném wellness hotelu

Máte na starost organizaci firemní akce? Chcete svým kolegům dopřát zábavu, relax ve wellness a zároveň i dobré víno? Uspořádejte firemní akci, ať už se jedná o teambuilding, školení nebo oslavu ve rodinném wellness hotelu U Langrů v Dolních Věstonicích na jižní Moravě. K dispozici Vám bude klimatizovaná konferenční místnost pro 40 osob vybavená dataprojektorem, flipchartem a také ubytování s kapacitou 45 lůžek. Postaráme se i o veškeré občerstvení – snídaně, servírované obědy a snídaně, coffeebreak a večerní rauty. Celou akci můžete zpestřit i degustací dobrého vína z Vinařství Langr. Odpočinout si pak můžete v masážní zóně nebo privátním wellnees pro 10 osob s finskou saunou a vířivým dřevěným sudem. V letních měsících je přístupný i venkovní bazén.


Svatby na klíč s ubytováním pro svatebčany, cateringem, zajištěním hudby a svatební koordinátorkou

Svatby na klíč s ubytováním pro svatebčany, cateringem, zajištěním hudby a svatební koordinátorkou

Plánujete svůj svatební den? Chcete uspořádat svatební obřad, hostinu i večerní zábavu na jednom místě? Prožijte a zorganizujte Váš svatební den v samém srdci Jižní Moravy – v Hotelu Kurdějov. Náš hotelový tým zajistí vše od svatebního obřadu, cateringu, ubytování svatebčanů, hudbu i pomoc svatební koordinátorky. Uspořádat u nás můžete svatbu s ubytováním až pro 200 osob. Ideálními prostory pro konání velké svatby je honosný konferenční sál v Hotelovém domě Vinař, kde je možné zorganizovat svatební obřad i hostinu. Velké svatby se mohou konat i v prostoru vinařství v Hotelu Tenis, kde sektová hala poskytuje dostatek prostoru pro konání obřadu, cateringu i večerní zábavu. Vhodným prostorem pro konání menších svateb do 50 osob je restaurace Barrio Gotico Cafe Rádi Vám pro Váš velký den zajistíme hudební produkci (DJ, cimbálová kapela), fotografa, připravíme fotokoutek, a také Vám může po ruce být svatební koordinátorka, která se postará o výzdobu a tradice. Novomanželé si navíc mohou pořídit unikátní svatební fotografie ve vinici, nedalekém mandloňovém sadu nebo gotickém kostele.