Sběratelství a výkup starých vojenských leteckých hodinek, armádních hodinek Prim Sport

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Sběratelství a výkup starých vojenských leteckých hodinek, armádních hodinek Prim Sport

Sběratelství a výkup hodinek Opava není zaměřeno jen na starožitné mechanické náramkové hodinky, kapesní hodinky a nástěnné hodiny, nýbrž také na starší vojenské letecké hodinky, které byly součástí výstroje pilotů různých armád.

Kontroly a zkoušky PBZ a VPPO

Kontroly a zkoušky PBZ a VPPO

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění pravidelných kontrol provozuschopnosti a periodických zkoušek požárně bezpečnostních zařízení (PBZ) a věcných prostředků požární ochrany (VPPO) pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice Praha, a to včetně případných oprav, doplňování spotřebního materiálu, či výměny přenosných nebo pojízdných hasicích přístrojů a požárních tlakových hadic s proudnicemi za nové.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 10:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 600 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Zadavatel IČ:
61383082

Zadavatel ulice:
U Vojenské nemocnice 1200/1

Zadavatel PSČ:
169 02

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Mgr. Radek Skůra

Zadavatel telefon:
+420 973 208 323

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvn.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50413200-5
Opravy a údržba protipožárních systémů a hasicích přístrojů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hasičská auta, přestavby vozů pro hasiče - speciální zástavby a nástavby zásahových požárních vozidel

Hasičská auta, přestavby vozů pro hasiče - speciální zástavby a nástavby zásahových požárních vozidel

Hasičská auta podle Vašich představ zrealizuje firma HAGEMANN z Opavy, která vyrábí speciální nástavby a vestavby zásahových požárních vozidel. Působíme po celé ČR, převážně pak v Opavě a Ostravě. Potřebujete speciální zástavbu pro požární automobil? Obraťte se na společnost Hagemann a.s., která patří mezi nejvýznamnější výrobce nástaveb pro dodávky, transity, nákladní i osobní automobily v České republice. Realizujeme individuální zástavby do všech značek a typů vozidel. Můžeme Vám dodat také kompletní hasičské vozidlo včetně zástavby. Naše vozidla pro hasiče splňují všechny vyhlášky včetně vyhlášky o technických podmínkách požární techniky. Díky naším dlouholetým zkušenostem Vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní mobilní hasičskou techniku. V běžné výbavě můžete nalézt: - dobíjení a konzervace AKU baterií, - analogová a digitální radiostanice, - požární světlomet s magnetickým úchytem, - osvětlení okolního prostředí DA, - zásuvky a USB, - ruční svítilny, - nesterilní lékařské rukavice, - hasicí přístroje, - vytyčovací pásky, - vyprošťovací nůž na bezpečnostní pásy, - výstražné zvukové zařízení s ovládáním, sirénou a majákovou lampou LED - polepy včetně reflexního značení, - police z nerez materiálu, - výklopné světlo do zavazadlového prostoru, - přídavné nezávislé topení. Kromě tohoto standardního vybavení jsme schopni dodat a vybavit Váš vůz: - požárním přívěsem s plachtou, - výsuvným plátem pro PS12, - střešní zahrádkou s pochozí lávkou, - nástupním žebříkem, - pevnou přepážkou, - tažným zařízením. Vybrat si můžete ze široké nabídky modifikací vozidel podle Vašich potřeb a požadavků. Máme řadu spokojených klientů a provedli jsme kvalitní zástavby těchto a mnoha dalších vozidel: - Ford Transit, - Peugeot Boxer, - VW transporter, - Renautl Master včetně požárního přívěsu. Pokud máte zájem i o přestavbu vašeho vozidla, napište nám a my Vám vytvoříme cenovou nabídku. Dodáme a umístíme požární příslušenství podle Vašich představ a preferencí.


Protipožární ucpávky, nástřiky, nátěry, obklady - řešení v rámci dodávky požárně bezpečnostních zařízení a revize PBZ

Protipožární ucpávky, nástřiky, nátěry, obklady - řešení v rámci dodávky požárně bezpečnostních zařízení a revize PBZ

Pokud jste stavební firma nebo provozovatel budov, jistě víte, jak důležitá je protipožární ochrana pro ochranu majetku a bezpečnost lidí. Proto potřebujete spolehlivé protipožární řešení, která zabraňují šíření ohně a kouře. V naší společnosti TISKO & spol. s.r.o. vám poskytneme komplexní protipožární řešení v rámci dodávky požárně bezpečnostních zařízení (PBZ) na klíč. Naše služby zahrnují protipožární ucpávky, nástřiky, nátěry a obklady. - Protipožární ucpávky: Jedná se o systémy, které těsní prostupy trubek, kabelů a dalších prvků procházejících stěnami a podlahami. Protipožární ucpávky zabraňují průniku ohně a kouře mezi požárními úseky a zajišťují požadovanou odolnost konstrukcí. - Protipožární nátěry a nástřiky: Jedná se o materiály, které se aplikují na povrchy konstrukcí, jako jsou ocelové nosníky, sloupy, trámy nebo stropy. Protipožární nátěry a nástřiky snižují rychlost zvyšování teploty konstrukcí při požáru a prodlužují jejich nosnost. - Protipožární obklady: Jedná se o panely nebo desky, které se připevňují na konstrukce nebo instalace, jako jsou vzduchotechnické rozvody, elektrické rozvody nebo plynové potrubí. Protipožární obklady chrání tyto prvky před požárem a zabraňují jejich poškození nebo explozi. Revize PBZ: Jedná se o pravidelné kontroly provozuschopnosti a funkčnosti požárně bezpečnostních zařízení, podle platných norem a předpisů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro dodávku protipožárního řešení vašich staveb a instalací, obraťte se na nás.


Požární ochrana a prodej protipožárních prostředků od PB Alfa s.r.o. z Brna

Požární ochrana a prodej protipožárních prostředků od PB Alfa s.r.o. z Brna

Ochrana proti požáru je v každé firmě velice důležitá, stejně tak jako pravidelné kontroly protipožárních systémů a přístrojů. Pokud jste z Brna a hledáte společnost, která pro Vás tyto služby zajistí, pak se podívejte na nabídku společnosti PB Alfa s.r.o.. Mezi hlavní činnosti společnosti patří kontrolní a revizní činnosti v oblasti požární ochrany. Zajistí pro Vás kontrolu hasících přístrojů a požárních hydrantů nebo kontrolu požárních klapek, dveří nebo ucpávek. Nově se také zabývá tlakovými zkouškami požárních hadic a potrubí. Mezi další činnosti firmy, pak patří prodej protipožárních produktů jako jsou přenosné a pojízdné hasící přístroje, hadice nebo proudnice. Nečekejte až se stane neštěstí. Vadné nebo nezkontrolované hasící přístroje a protipožární systémy Vám při požáru nepomohou. Nechte si je zkontrolovat odborníky ze společnosti PB Alfa s.r.o. z Brna.


Stabilní hasící zařízení (SHZ) – sprinklerový vodní prostředek pro potlačení a uhašení požáru

Stabilní hasící zařízení (SHZ) – sprinklerový vodní prostředek pro potlačení a uhašení požáru

Hledáte zařízení detekující požár v počáteční fázi, který minimalizuje škody a zajistí bezpečnost osob? V tom případě si pořiďte Sprinklerové vodní stabilní hasící zařízení od společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. prodává a montuje sprinklerové vodní SHZ, která se skládá z vodního zdroje, čerpacího zařízení, potrubních rozvodů, ventilů a poplachového a monitorovacího zařízení. Sprinklery se aktivují samočinně při dosažení určité teploty a vytvářejí sprchový proud vody. Zvyšte požární bezpečnost Vašeho objektu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Realizace strojoven stabilního hasícího zařízení včetně elektrozařízení

Realizace strojoven stabilního hasícího zařízení včetně elektrozařízení

Hledáte firmu, která se zabývá realizací strojoven SHZ včetně elektrozařízení? Potřebujete namontovat novou strojovnu SHZ? Kontaktujte společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Z Třebíče. Naše firma realizuje strojovny stabilního hasící zařízení na kdekoliv na území celé Vysočiny. Pro naše zákazníky zajistíme komplexní realizaci strojovny SHZ včetně projektové dokumentace, výroby jednotlivých dílů, montáže a následných zkoušek dle vyhlášky. Strojovny stabilního hasícího zařízení vybavíme i elektrozařízením.


"Seaspol - servis, s. r. o.: Vaši odborníci na komplexní služby v oblasti požární ochrany a elektronického zabezpečení"

"Seaspol - servis, s. r. o.: Vaši odborníci na komplexní služby v oblasti požární ochrany a elektronického zabezpečení"

Společnost Seaspol - servis, s.r.o., se sídlem v Nevřeni, okres Plzeň-sever, je lídrem v oblasti požární ochrany a elektronického zabezpečení. Nabízíme komplexní služby, včetně prodeje, montáže, servisu, revizí a kontrol požárně bezpečnostních zařízení jako jsou hasicí přístroje, hydranty, požární ucpávky a klapky, elektrická požární signalizace a elektronické zabezpečovací systémy. Naše služby zahrnují také komplexní činnost v oblasti požární ochrany, provádění kontrol všech požárně bezpečnostních zařízení, hlídání termínů kontrol a revizí daných právními předpisy, a doplňkový drobný prodej zboží jako jsou bezpečnostní a výstražné tabulky, detektory a vybavení PO. Odbornost: -náš tým je tvořen odborně způsobilými osobami v oboru požární ochrany, vyškolenými techniky a má odbornou způsobilost v elektrotechnice pro práce na elektrických zařízeních. Pokud vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci a jsme připraveni vám nabídnout naše odborné služby.