Poptávám brigádu

Poptávám brigádu

Profesionální řidič v důchodu přijme pozici řidiče dodávky. Dlouholetá zkušenost po celé Evropě. Mám rád dlouhé cesty bez tachografu. Bydlím Hluboká nad Vltavou. Může být brigáda nebo 2-3 dny v týdnu.
Poptávka byla vložena dne:
14.11.2022 11:01

Platnost poptávky:
14.12.2022 10:59

Kontaktní osoba:
Pavel Charypar

Kontaktní email:

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Umíte řídit vysokozdvižný vozík a jste aktuálně bez místa? Pak na nic nečekejte a podívejte se na nabídku práce společnosti Pertosnal fabric - agentura práce a.s., která hledá pracovníky na pozice řidičů VZV. Spolehlivé pracovníky, kteří mohou řídit vysokozdvižné vozíky hledá do krajů: - Olomoucký kraj - Hranice - Jihočeský kraj - Český Krumlov - Moravskoslezský kraj - město Bohumín - Středočeský kraj - Dobříš u Příbramy - Plzeňský kraj - Plzeň - Praha Pro více informací ohledně pracovních pozic se podívejte na webové stránky společnosti Personal fabric - agentura práce a.s., kde najdete veškeré podrobnosti a mnoho dalších pracovních nabídek.


Personální agentura Ostrava – kompletní služby a 30 let zkušeností na evropském trhu

Personální agentura Ostrava – kompletní služby a 30 let zkušeností na evropském trhu

Nabízíme kompletní personální služby a máme ověřenou databázi kandidátů. Dokážeme převzít náročné procesy, a tak se budete moci soustředit na zvýšení vaší produktivity. Poskytujeme poradenství v rámci dlouhodobého náboru, dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám a můžeme dočasně přidělit zaměstnance nebo se postaráme o náročnou administrativu. Naše personální agentura Trenkwalder se nachází v Ostravě. Neváhejte se na nás v případě potřeby obrátit.


Personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl - CZECHMAP s.r.o.

Personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl - CZECHMAP s.r.o.

Hledáte práci nebo naopak sháníte zaměstnance? Pak se můžete podívat na nabídku služeb od společnosti CZECHMAP s.r.o., která se nachází v Hetlíně v okrese Kutná Hora. Společnost nabízí služby v oblasti personalistky a jako personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl. Hlavní prioritou společnosti je především dobře odvedená práce a spokojenost jak na straně zaměstnavatele, tak na straně zaměstnanců. Pokud se chcete dozvědět více, pak se neváhejte obrátit na společnost CHZECHMAP s.r.o., která Vám ráda zodpoví Vaše veškeré dotazy.


Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Ohlížíte se po nové práci? Nevadilo by Vám pracovat mimo své bydliště? Vyhovovala by Vám manuální práce? Máte dobrý fyzický stav? Jste pár a rádi by jste pracovali společně? Personální agentura Personal Fabric – agentura práce a.s. Vám přináší nové volné pracovní místo na pozici operátor/operátorka výroby do plastikářské výroby ve městě Vyškov, v Jihomoravském kraji. Pozice je vhodná pro muže, ženy i páry s dobrým zdravotním stavem, s pracovní morálkou i bez vzdělání. Jedná se o manuální práci, tedy zručnost je předností. Samozřejmostí je i samostatnost a spolehlivost. Za tuto práci Vám poskytneme ubytování zdarma, příspěvek na cestu domů a zpět jednou měsíčně a dobré platové ohodnocení i s prémiemi. Dokonce můžete dostávat týdenní zálohu. Dále u nás získáte denní diety a 23 dní dovolené. Především u nás najdete stabilní práci na hlavní pracovní poměr.


Obsluha CNC frézy, zkušený frézař - hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění

Obsluha CNC frézy, zkušený frézař - hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění

Pracovali jste jako frézař, máte dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a hledáte zaměstnání na plný pracovní úvazek? Pak je tato pozice určená právě pro vás! Požadavky: - vzdělání SOU - vyučení obráběč kovů, - znalost čtení výkresové dokumentace, - znalost programování strojů, - alespoň dva roky praxe v daném oboru, - profesionální přístup, - zodpovědnost, - spolehlivost, - výhodou znalost řídících systémů Sinumeric a Acramatic. Hlavní pracovní poměr: - 25.000 Kč čistého za měsíc (120,-/hod, po zaučení 140,-/hod.), - dlouhodobé a stabilní uplatnění, - kariérní růst, - ubytování zdarma, - denní dieta (166 Kč). Zvolte si práci, která vás bude bavit a navíc bude dobře ohodnocena!


Personální agentura, vyhledávání a výběr zaměstnanců, manažerů

Personální agentura, vyhledávání a výběr zaměstnanců, manažerů

Jsme personální agenturou, která je na trhu již řadu let a patříme k nejdéle působícím agenturám v Moravskoslezském kraji. Mezi naše hlavní zásady patří diskrétnost, spolehlivost, individuální přístup a profesionální jednání. Pomáháme nalézt kvalitní pracovní pozici všem manažerům, technikům, specialistům a pracovníkům pro nové investory a poradenské služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Pro zaměstnavatele poskytujeme výběr a vyhledávání zaměstnanců, kompetenční modely, průzkumy názoru zaměstnanců, audit řízení lidských zdrojů, teambuilding, outplacement, tréninky a další. Pro uchazeče o pracovní pozice nabízíme rady pro pohovory a výběrová řízení, individuální trénink technik hledání pracovního místa a kariérový koučink. Pomůžeme Vám při hledání nového zaměstnání a růstu Vaši pracovní kariéry.